Samozavlažovací domácí minizahrádka Tregren s přisvětlením

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Domácí minizahrádka Tregren Genie bílá
Ukončeno
1 590 Kč
1 zákazník

V ceně varianty:

Domácí minizahrádka Tregren Genie bílá

 • Čerstvé bylinky a zelenina vynikající chuti jsou k dispozici po celý rok u vás doma.
 • Čisté a jednoduché. Nepotřebujete žádnou hlínu! Díky tomu je domácí pěstování mnohem pohodlnější.
 • Stabilní a vysoká výtěžnost. Více než trojnásobně vyšší výtěžnost ve srovnání s běžným pěstováním rostlin v zemině!
 • Minimální potřeba údržby. Pouhé doplňování vody s živinami.
 • Radost z úspěchu, protože rostliny mají vždy optimální podmínky pro růst.

Specifikace:

 • Rozměry květináče: (v x š x d): 15,5 × 18 × 21 cm
 • Rozměry osvětlení: (v x š x d): 44 × 18 × 21 cm
 • Hmotnost: 1 kg
 • Materiál: Bio-kompozitní, UPM ForMi
 • Zdroj energie: 4 AA baterie (nejsou součástí balení)
 • Napětí: 12V
 • Příkon: osvětlení: 5,5 W, čerpadlo 0,5 W
 • Světelný tok: 800 lumenů
 • Objem vody: 1 l

Obsah balení:

 • Domácí minizahrádka Tregren Genie (samozavlažovací květináč + růstová lampa)
 • 2× výživa (1× pro bylinky a 1× pro ovoce a květy)
 • Český návod

Upozornění: Z důvodu rozměru zásilky je možné na jedno poštovné zakoupit pouze jeden květináč. Děkujeme za pochopení.

Doručení:

GLS
80 Kč (3 prac. dny)

Doručuje obchod:

http://www.atranet.cz
www.atranet.cz
info@atranet.cz
+420 800 350 350

Také kroutíte hlavou nad doporučením v receptech, abyste použili jen čerstvé bylinky? Od teď už nikdy nesáhnete po sušených.

S domácí minizahrádkou Genie nebo Herbie budete mít čerstvé bylinky, salát nebo zeleninu vždy po ruce. Pěstování bylinek ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Stačí pouze minizahrádku připojit do sítě, doplňovat vodu a minizahrádka se postará, abyste vždy měli čerstvé bylinky, salát či zeleninu.

Domácí pěstování bez námahy, to je technologie aktivního pěstování, která byla vyvinuta odborníky Tregren Ltd. a opírá se o stejné principy jako profesionální skleníky. Domácí zahradničení je nyní snadné a úspěchu dosáhnou i nezkušení zahrádkáři.

Technologie aktivního pěstování je založena na hydroponii, kdy rostliny pěstujeme ve vodním prostředí bez půdy. Všechny potřebné dodané živiny získají rostliny právě prostřednictvím vody a navíc jsou rostliny pěstovány v podmínkách řízeného osvětlení, tepla a vlhkosti. Velikou výhodou je snadná údržba, která zahrnuje pouhé doplňování vody s živinami do zásobníku. Active growing technology™ společnosti Tregren zajišťuje rostlinám také potřebný kyslík, který je nezbytný k jejich zdravému růstu. Pokud jste ještě nezačali s domácím pěstováním ve vlastní minizahrádce, nyní je ta správná doba. Tregren nabízí vše, co k nastartování vaší interiérové zahrady budete potřebovat.

Kuchyňská zahrádka Tregren Genie

Energeticky úsporný Genie nabízí nový přístup k vnitřnímu zahradničení, které zahrnuje udržitelné materiály, inovativní technologie, snadné použití a moderní design.

Genie je určen pro širokou škálu rostlin, od květin po zeleninu. Technologie aktivního růstu zajišťuje růst rostlin bez většího úsilí vynaloženého z vaší strany. Genie můžete využít v interiéru, stejně tak i v exteriéru. To je možné díky inteligentnímu zavlažovacímu systému, který pracuje na baterie. Dodávání živin je navrženo tak, abyste docílili maximálního výsledku bez námahy.

Genie můžete použít pro vypěstování rostlin přímo ze semen nebo pro rostliny, které jsou již vzrostlé. Velikost květináče, který můžete použít, je o průměru do 15 cenimetrů.

Domácí minizahrádka Tregren Herbie

Herbie kombinuje zjednodušenou­ estetiku a pohodlné funkce v jednom kvalitním výrobku. Vysoce rozvinutá technologie aktivního růstu zajišťuje rychlý růst a hojnou úrodu. K dokonalému výsledku také přispívají energeticky ús­porná LED světla, která byla vyvinuta pro maximální podporu růstu. Čerpadlo, které Herbie využívá, je tiché a vysoce účinné.  A to vše s méně než 15 minutovou péčí z vaší strany za měsíc. A bez předchozí zkušenosti.

Herbie je určen pro širokou škálu nejrůznějších rostlin – od květin po zeleninu. Technologie aktivního růstu zajišťuje růst všech typů rostlin bez většího úsilí vynaloženého z vaší strany. Herbie je ideální pro vnitřní zahradu a pojme až 6 jednotlivých rostlin. Systém inteli­gentního zavlažování a efektivního dodávání živin zajišťuje trvale vysoký výnos. Herbie je navržen tak, abyste mohli použít jakékoliv květináče, které koupíte v běžném obchodě se zahradními potřebami. Průměr jednoho květináče by měl být do 11 cm.

Upozornění: Z dů­vodu rozměru zásilky je možné na jedno poštovné zakoupit pouze jeden květináč. Děkujeme za pochopení.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Traminal s.r.o., Nádražní 575, Staré Město, 686 03

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny