Slavíme 8 let a rozdáváme 80 milionů korun! Už jste si vyzvedli svůj dárek na naší narozeninové stránceVyzvednou dárek

Zbavte své zuby skvrn a vybělte je v pohodlí domova: bělicí pero, pasty i gel Bezpečné bělení

Varianta: Podívejte se na další variantu
Balíček 2
7 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Bělicí pero + 7 bělicích pásků White Glo Diamond 

Exkluzivní účinná bělicí kúra pro snadné a bezpečné vybělení zubů. Doporučujeme pro zuby zbarvené od častého pití kávy, čaje, kouření nebo pro žluté zuby. Výrobky WHITE GLO jsou vyvinuty ve spolupráci se stomatology a patří mezi špičkové bezpečné bělicí výrobky na světě. Neobsahují peroxidy.

 • Expirace: 10/2019
 • Použití: Bělecí stomatologický gel z pera naneste na zuby a nechte 30 min. působit. Během bělení nejezte a nepijte. Aplikujte 2–3× denně. Bělicí pásky nalepte na zuby a nechte min. 30 minut působit. 1 páska/1 den aplikace. Po bělení min. 2 hod. nekuřte a nepijte kolové nápoje nebo kávu.

Coffee and Tea Drinkers: bělicí zubní pasta (150 g) + zubní a mezizubní kartáček

Nemůžete žít bez vaší kávy nebo čaje? Staráte se o to, jak se vaše zuby mohou časem poškodit? Pak je tohle přesně pro vás – formula určená speciálně pro odstraňování skvrn na zubech způsobených kávou a čajem. Micro-Wax vytváří ochranný štít proti skvrnám a udržuje bílé zuby.

 • Expirace: 11/2017 

Doručení:

Česká pošta
55 Kč (5 prac. dní)

PPL
70 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:


whiteglo.cz
white@whiteglo.cz
+420 731 635 300

Dostupné varianty:

Vedle některých zubů blednou závistí dokonce i perly.

Usmějte se a oslňte okolí krásným úsměvem a bílými zoubky. Bělení hravě zvládnete i doma. Stačí, když si pořídíte bělicí set White Glo. Na výběr máte dva balíčky plné bělicích přípravků, které vás zbaví skvrn od kávy a čaje.

Balíček číslo 1

 • Bělicí zubní set White Glo Diamonds Luxury Series
  Obsahuje speciální bělicí gel a bělicí pastu. Gel je vyvinutý stomatology pro bezpečné a rychlé vybělení zubů, neobsahuje peroxidy a účinně bělí zuby a skvrny ze zubní skloviny. Bělicí zubní pasta je určená i pro každodenní použití, udržuje zuby bílé i po vybělení gelem.
 • Noční a denní bělicí zubní pasta 
  Denní zubní pasta bělí a čistí zuby po celý den. Obsahuje „mikro-vosk“, který vytváří ochranný štít proti skvrnám od jídla. Chrání zuby před napadením kyselinami a bakteriemi, před plakem, zubním kazem a kamenem a udržuje čerstvý dech po celý den.
  Noční gel chrání dutiny, zamezuje vzniku zubního kamene a bojuje proti bakteriím, které způsobují špatný dech.
 • Kartáček na zuby
  Má o 38 % více štětin v porovnání s normálním kartáčkem na zuby. Štětiny jsou schopny účinně odstranit plak a zbytky jídla mezi zuby, čímž se snižuje na minimum riziko vzniku zubního kazu a dalších infekcí ústní dutiny. V zadní části zubního kartáčku je přísavka, která může být použita k upevnění kartáčku v koupelně na zrcadlo nebo na zeď. Výrobce doporučuje měnit zubní kartáček pokaždé, když vypotřebujete zubní pastu.

Účinnost: bělení zubů, lesklé zuby, pro svěží dech, vytváří na zubech ochranný „micro-wax“ štít. Chrání zuby před zubním kazem a tvorbou zubního plaku až na 24 hod.

Obsahuje: Sodium Monoflourophosphate 0,76 % , 150 g – 100 ml

Balíček číslo 2

 • Bělicí pero a 7 bělicích pásků White Glo Diamonds 
  Exkluzivní účinná bělicí kúra pro snadné a bezpečné vybělení zubů. Výrobce ji doporučuje pro zuby zbarvené od častého pití kávy, čaje, kouření nebo pro žluté zuby. Výrobky WHITE GLO jsou vyvinuty ve spolupráci se stomatology a patří mezi špičkové bezpečné bělicí výrobky na světě. Neobsahují peroxidy.
  • Bělicí pero – složení: Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, EDTA, Sodium Chlorite, L-Methanol,  Citrid Acid
  • Bělící pásky – složení: Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, Sodium Chlorite, EDTA, L-Methanol, Citric Acid
  • Efekt: bělejší zuby, lesklé zuby, mladší vzhled zubů
   Doporučení: Pro udržení bílých zubů výrobce doporučuje používat souběžně s bělicí pastou
 • Bělicí zubní pasta – coffee and tea 
  Určena pro efektivní vybělení zubů při častém pití kávy, čaje a „kolových nápojů“. Pasta má nízkou abrazivitu a je určena přímo pro odstranění žlutého zbarvení. Balení obsahuje speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky. Vyvinuto a testováno stomatology.
  • Obsahuje: Sodium Monoflourophosphate 0,76 %, 150 g – 100 ml
 • Kartáček na zuby (stejný jako v balíčku číslo 1)
 • Mezizubní kartáčky
  Součástí balení je malý balíček, který obsahuje plastové mezizubní kartáčky vhodné pro čištění mezizubních prostor. Snadno ovladatelná rukojeť zajišťuje dobrou přilnavost a flexibilní plast umožňuje snadný přístup k zadním zubům. Mezizubní kartáčky můžete použít i tehdy, pokud si nemůžete čistit zuby zubní pastou a kartáčkem na zuby (např. během polední přestávky v práci atd.). 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Tusarova 1439/12, 170 00 Praha 7

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku White Glo

Hodnocení podniku White Glo

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz