Zbavte své zuby skvrn a vybělte je v pohodlí domova: bělicí pero, pasty i gel Bezpečné bělení

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Balíček 2
Ukončeno
529 Kč
6 zákazníků

V ceně varianty:

Bělicí pero + 7 bělicích pásků White Glo Diamond 

Exkluzivní účinná bělicí kúra pro snadné a bezpečné vybělení zubů. Doporučujeme pro zuby zbarvené od častého pití kávy, čaje, kouření nebo pro žluté zuby. Výrobky WHITE GLO jsou vyvinuty ve spolupráci se stomatology a patří mezi špičkové bezpečné bělicí výrobky na světě. Neobsahují peroxidy.

 • Expirace: 10/2019
 • Použití: Bělecí stomatologický gel z pera naneste na zuby a nechte 30 min. působit. Během bělení nejezte a nepijte. Aplikujte 2–3× denně. Bělicí pásky nalepte na zuby a nechte min. 30 minut působit. 1 páska/1 den aplikace. Po bělení min. 2 hod. nekuřte a nepijte kolové nápoje nebo kávu.

Coffee and Tea Drinkers: bělicí zubní pasta (150 g) + zubní a mezizubní kartáček

Nemůžete žít bez vaší kávy nebo čaje? Staráte se o to, jak se vaše zuby mohou časem poškodit? Pak je tohle přesně pro vás – formula určená speciálně pro odstraňování skvrn na zubech způsobených kávou a čajem. Micro-Wax vytváří ochranný štít proti skvrnám a udržuje bílé zuby.

 • Expirace: 11/2017 

Doručení:

Česká pošta
55 Kč (5 prac. dní)

PPL
70 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

whiteglo.cz
white@whiteglo.cz
+420 731 635 300

Vedle některých zubů blednou závistí dokonce i perly.

Usmějte se a oslňte okolí krásným úsměvem a bílými zoubky. Bělení hravě zvládnete i doma. Stačí, když si pořídíte bělicí set White Glo. Na výběr máte dva balíčky plné bělicích přípravků, které vás zbaví skvrn od kávy a čaje.

Balíček číslo 1

 • Bělicí zubní set White Glo Diamonds Luxury Series
  Obsahuje speciální bělicí gel a bělicí pastu. Gel je vyvinutý stomatology pro bezpečné a rychlé vybělení zubů, neobsahuje peroxidy a účinně bělí zuby a skvrny ze zubní skloviny. Bělicí zubní pasta je určená i pro každodenní použití, udržuje zuby bílé i po vybělení gelem.
 • Noční a denní bělicí zubní pasta 
  Denní zubní pasta bělí a čistí zuby po celý den. Obsahuje „mikro-vosk“, který vytváří ochranný štít proti skvrnám od jídla. Chrání zuby před napadením kyselinami a bakteriemi, před plakem, zubním kazem a kamenem a udržuje čerstvý dech po celý den.
  Noční gel chrání dutiny, zamezuje vzniku zubního kamene a bojuje proti bakteriím, které způsobují špatný dech.
 • Kartáček na zuby
  Má o 38 % více štětin v porovnání s normálním kartáčkem na zuby. Štětiny jsou schopny účinně odstranit plak a zbytky jídla mezi zuby, čímž se snižuje na minimum riziko vzniku zubního kazu a dalších infekcí ústní dutiny. V zadní části zubního kartáčku je přísavka, která může být použita k upevnění kartáčku v koupelně na zrcadlo nebo na zeď. Výrobce doporučuje měnit zubní kartáček pokaždé, když vypotřebujete zubní pastu.

Účinnost: bělení zubů, lesklé zuby, pro svěží dech, vytváří na zubech ochranný „micro-wax“ štít. Chrání zuby před zubním kazem a tvorbou zubního plaku až na 24 hod.

Obsahuje: Sodium Monoflourophosphate 0,76 % , 150 g – 100 ml

Balíček číslo 2

 • Bělicí pero a 7 bělicích pásků White Glo Diamonds 
  Exkluzivní účinná bělicí kúra pro snadné a bezpečné vybělení zubů. Výrobce ji doporučuje pro zuby zbarvené od častého pití kávy, čaje, kouření nebo pro žluté zuby. Výrobky WHITE GLO jsou vyvinuty ve spolupráci se stomatology a patří mezi špičkové bezpečné bělicí výrobky na světě. Neobsahují peroxidy.
  • Bělicí pero – složení: Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, EDTA, Sodium Chlorite, L-Methanol,  Citrid Acid
  • Bělící pásky – složení: Glycerin, Aqua, Cellulose Gum, Sodium Chlorite, EDTA, L-Methanol, Citric Acid
  • Efekt: bělejší zuby, lesklé zuby, mladší vzhled zubů
   Doporučení: Pro udržení bílých zubů výrobce doporučuje používat souběžně s bělicí pastou
 • Bělicí zubní pasta – coffee and tea 
  Určena pro efektivní vybělení zubů při častém pití kávy, čaje a „kolových nápojů“. Pasta má nízkou abrazivitu a je určena přímo pro odstranění žlutého zbarvení. Balení obsahuje speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky. Vyvinuto a testováno stomatology.
  • Obsahuje: Sodium Monoflourophosphate 0,76 %, 150 g – 100 ml
 • Kartáček na zuby (stejný jako v balíčku číslo 1)
 • Mezizubní kartáčky
  Součástí balení je malý balíček, který obsahuje plastové mezizubní kartáčky vhodné pro čištění mezizubních prostor. Snadno ovladatelná rukojeť zajišťuje dobrou přilnavost a flexibilní plast umožňuje snadný přístup k zadním zubům. Mezizubní kartáčky můžete použít i tehdy, pokud si nemůžete čistit zuby zubní pastou a kartáčkem na zuby (např. během polední přestávky v práci atd.). 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Tusarova 1439/12, 170 00 Praha 7

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny