Redukční program FitMISE: jídelníček, recepty a 14denní poradenství

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
299 Kč
28 zákazníků

V ceně:

 • 30denní redukční jídelníček
 • e-book 100+1 receptů ke štíhlejší postavě
 • e-book TOP 10 FIT dezertů
 • 14denní on-line poradenství 

Můžete využít do:

30. 4. 2018

Jak objednat zboží:

 • Po zakoupení voucheru přejděte na objednávkový formulář.
 • Do pole slevový kupon vyplňte SLEVOMAT a klikněte na „použít".
 • Dále zvolte první platební metodu bez popisu. 
 • Vyplňte fakturační údaje a do pole poznámka uveďte kód voucheru. 
 • Telefon není třeba vyplňovat slouží pouze pro případ, že bude chybně vyplněn e-mail. 
 • Klikněte na „dokončit nákup" a po ověření kódu voucheru vám bude zaslán jídelníček a jednotlivé e-booky.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Některé mise se zdají téměř nesplnitelné. A zdaleka se nemusí jednat o ty, kterých se účastní špičkoví agenti v utajení. Úplně stačí třeba mise za dosažení štíhlé postavy. Díky FitMISI je však váš cíl na dosah.

Trápí vás kila navíc? Chcete zhubnout, ale nebaví vás počítat kalorie? Pak je tu právě pro vás program FitMISE, v jehož rámci obdržíte 30denní redukční jídelníček, e-book 100+1 receptů ke štíhlejší postavě a soubor TOP 10 FIT dezertů pro milovníky sladkých receptů. K dispozici budete mít též 14denní on-line poradenství, díky němuž budete moct pokládat dotazy, individuálně řešit specifické požadavky na váš dietní režim a řešit případné nesnáze při hubnutí.

Program je určen pro ty, kdo:

 • nejsou spokojeni se svou postavou, ale zároveň vědí, že se nechtějí trápit dietami, které nejsou zdravé, ani dlouhodobě nefungují
 • chtějí vypadat a cítit se skvěle
 • chtějí jíst zdravě, ale u zdravé stravy nikdy dlouho nevydrží

Chcete být zdraví a zároveň mít postavu, o které již delší dobu sníte?

Program sestavila jeho autorka na základě vlastní zkušenosti. Dlouho se snažila shodit kila navíc, vyzkoušela různé diety, ale žádné nefungovaly, a když ano, tak s následným jojo efektem. Rozhodla se tedy, že začne jinak, a postupně zjišťovala, jaké dělala chyby.

Ptáte se, která je ta zásadní? Je to převážně všudypřítomný cukr a bílá mouka. Jelikož je ale jídlo pro autorku vášeň, nespokojila se jen s celozrnným pečivem, kupou zeleniny nebo suchou rýží a rozhodla se, že začne sestavovat recepty, které budou chutné a zároveň nebudou obsahovat cukr ani bílou mouku.

Co tedy program obsahuje a jak vám pomůže zhubnout?

30denní jídelníček

Jídelníček je sestaven tak, aby byl pestrý, jednoduchý a zároveň obsahoval doporučený poměr makroživin při redukčním stravování. Nechybí nákupní seznam na každý týden ani zásady zdravého jídelníčku. Aby program mohl dobře fungovat, je velmi důležitá motivace a znalosti toho, co a proč je při zdravém a dietním stravování podstatné. Proto najdete na začátku jídelníčku shrnutí toho nezásadnějšího, jak se namotivovat k úspěšnému dosažení vašeho cíle. Navíc získáte přehlednou tabulku potravin, které vám pomohou s nastartováním metabolismu, a dozvíte se, co jíst, když vás přepadne hlad, a nakonec, jak setrvat a štíhlou postavu si udržet.

Ukázka jídelníčku

100+1 receptů ke štíhlejší postavě

E-book plný receptů sestavených tak, aby vám pomohly v začátcích vašeho hubnutí i po něm. Najdete zde plno inspirace na zdravé recepty na slané i sladké snídaně, svačiny, obědy a večeře, fit dezerty nebo smoothie. Zjistíte, jak bez výčitek připravíte svíčkovou, pizzu, bramboračku nebo dort bez použití mouky a cukru. 

Ukázka z online knihy

TOP 10 FIT dezertů

Bonus pro milovníky sladkých dezertů, ve kterém najdete ty nejlepší fit recepty, ať už máte rádi jahodový cheesecake, krtkův dort, jablečný závin, míša řezy, malinové řezy nebo medovník. Na své si přijde každý, kdo chce zhubnout, ale zároveň miluje sladké.

Individuální poradenství

Máte pocit, že máte individuální omezení, díky kterým se vám touto formou zhubnout nepodaří? Máte noční směny, alergii, intoleranci nebo nějaké jiné zdravotní limity? I v tomto případě pro vás existuje řešení: v rámci programu vám bude jeho autorka po celých 14 dní od zakoupení FitMISE k dispozici on-line na e-mailu info@fitmise.cz. Ať už máte jakýkoliv specifický dotaz, ráda vám poradí a společně ho jistě vyřešíte.

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

 • Po zakoupení voucheru přejděte na objednávkový formulář.
 • Do pole slevový kupon vyplňte SLEVOMAT a klikněte na „použít“.
 • Dále zvolte první platební metodu bez popisu. 
 • Vyplňte fakturační údaje a do pole poznámka uveďte kód voucheru. 
 • Telefon není třeba vyplňovat slouží pouze pro případ, že bude chybně vyplněn e-mail. 
 • Klikněte na „dokončit nákup“ a po ověření kódu voucheru vám bude zaslán jídelníček a jednotlivé e-booky. 
Storno podmínky

Po uplatnění voucheru jej není možné stornovat.