Nákupní tašky na kolečkách o objemu 30, 40 a 50 litrů Nosnost až 50 kg

Varianta: Podívejte se na dalších 12 variant
Nákupní taška na kolečkách Ormi, New33 hnědá II.
12 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Nákupní taška na kolečkách 

 • Materiál: 100% polyester
 • Objem tašky: 30 L
 • Nosnost tašky: 20 kg
 • Rozměr tašky:
  • šířka 42 cm
  • hloubka 23 cm
  • výška 46 cm
 • Celková hmotnost: 1,35 kg
 • Počet vnitřních kapes: 2

Doručení:

PPL
70 Kč (9 prac. dní)

Doručuje obchod:


www.jenifer.cz
info@jenifer.cz
+420 720 356 010

Dostupné varianty:

Mít to jak odvézt, koupila bych toho kila!

Také si stejnou větu občas říkáte v obchodě? Jenže právě jste přišli do obchodu pěšky, protože přece jste si šli jen pro pár věcí, nebo bydlíte za rohem. V takové chvíli, zejména s přibývajícím věkem je každý kilogram navíc v nákupu znát. Praktickým pomocníkem pro každý větší nákup je taška na kolečkách. Nejenže se zbavíte tíhy ve vašich rukou, nejlepší verze tašky nabízí také praktické sedátko, které je díky trojdílným kolečkům i velmi stabilní.

Nákupní tašky Ormi New3 s objemem 30 l a nosností až 20 kg

Tento stylový model je velmi praktický, má dvě kolečka, pomocí kterých nákup snadno přinesete domů. Hodí se i do horšího počasí, protože je z nepromokavého materiálu, který je pružný, snadno omyvatelný a poskytuje dlouhou životnost tašky. Úložný prostor má objem 30 litrů a nosnost 20 kg. Ve spodní části je zpevněná tvrdým podkladem. Má i jednu menší vnitřní kapsu, která se hodí na drobnosti. Díky ergonomickému držadlu se vám půjde i s velkým nákupem velmi pohodlně. Taška je ke kovové konstrukci pevně připevněna pomocí širokého suchého zipu, takže v případě potřeby ji lze použít i samostatně. Uzavřete ji pomocí stahovacích šňůrek.

Fotogalerie typu Ormi New3:

Nákupní tašky Ormi P666I s objemem 40 l a nosností až 30 kg

Nákupní taška Ormi P666I má speciálních 6 koleček pomocí kterých vynesete svůj nákup po schodech či na obrubník mnohem snáze. Hodí se i do horšího počasí, protože je z nepromokavého materiálu, který je pružný, snadno omyvatelný a poskytuje dlouhou životnost tašky. Má objem 40 litrů a nosnost 30 kilogramů. Ve spodní části je zpevněná tvrdým podkladem. Má i jedna menší vnitřní kapsu na zip. Taška je ke kovové konstrukci pevně připevněna pomocí širokého suchého zipu, takže v případě potřeby ji lze použít i samostatně. Uzavřete ji pomocí stahovacích šňůrek.

Fotogalerie detailů Ormi O666I:

Fotogalerie typů Ormi P666I:

Nákupní tašky Rhino Bag s praktickým sedátkem s nosností až 100 kg

Nákupní taška na kolečkách se židlí Rhino Bag YY150 má také 6 speciálních koleček, pomocí kterých vynesete svůj nákup po schodech či na obrubník mnohem snáz. Další skvělou funkcí je rozkládací židle na zadní straně konstrukce s nosností až 100 kg. Židle ve složeném stavu sama stojí a nemusíte se tak obávat, že by začala padat během nákupu. Pokud vás tedy přepadne únavě na cestě domů, stačí židli jednoduchým potáhnutím rozložit.

Hodí se i do horšího počasí, protože je z nepromokavého materiálu, který je pružný, snadno omyvatelný a poskytuje dlouhou životnost tašky. Má objem 40 litrů a nosnost až 50 kg. Ve spodní části je zpevněná tvrdým dnem. Taška je také ke kovové konstrukci pevně připevněna pomocí širokého suchého zipu, takže v případě potřeby ji lze použít i samostatně. Uzavřete ji pomocí stahovacích šňůrek.

Fotogalerie detailů Rhino Bag:

Fotogalerie typů Rhino Bag:

Adresa pro případné vrácení zboží:

PEVON s.r.o., P. O. BOX 22, 687 74 Starý Hrozenkov

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku Jenifer.cz

Hodnocení podniku Jenifer.cz

4,1/5 (1 723 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Renata

Velmi špatné. Zboží vracím je k nepoužití. Díky takovým prodejcům si velmi rozmyslím své nákupy na internetu.

Vyjádření partnera
Jenifer.cz Před 4 dny

Dobrý deň. Radi by sme sa dozvedeli, že aký je problém s naším tovarom? Ďakujeme

19. 3. 2018
Zuzana

Vzhled, lehkost

Příliš krátká rukojeť, naprosto nevyhovující uchycení – taška tam volně pluje a není tam žádné uchycení kromě suchého zipu. Ten drží celou tašku, což je zcela nedostačující, protože se co chvíli uvolňuje. Chybí zachycení tkalounem (nebo podobným způsobem) tašky ke kovové konstrukci, takže když jedete s taškou po chodníku, který není úplně rovný, tak se taška převáží na strnu a padá. Další co chybí, je jakákoliv rukojeť na ruční přenesení (třeba do autobusu nebo přes překážku). Další nedostatek vidím v tom, že chybí uchycení vrchního zakrytí tašky. Jen to tam tak nějak visí a nedá se to upevnit.

23. 2. 2018
Jana

Objednávala jsem rodičům a nebyl zde návod na sestavení v češtině.

23. 2. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.