Vyzkoušejte rezervace pobytů na termín a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Ubytování v penzionu na Třeboňsku pro 2 + dítě do 10 let zdarma

3 zákazníci
Poprvé na Slevomatu
Uzavřený dvůr s pergolou, bazénem i trampolínou
Uzavřený dvůr s pergolou, bazénem i trampolínou
Budova penzionu z 19. století stojí přímo na návsi
Budova penzionu z 19. století stojí přímo na návsi
Skvělá pekárna hned naproti penzionu
Skvělá pekárna hned naproti penzionu
2 osoby, 3 dny (2 noci)
  • 2× ubytování
  • 1 dítě do 10 let včetně zdarma
  • k dispozici vyhřívaný bazének a trampolína na zahradě
  • možnost grilování
  • úschovna kol 
1 790 Kč
4 osoby, 3 dny (2 noci)
3 290 Kč
2 osoby, 4 dny (3 noci)
2 590 Kč
4 osoby, 4 dny (3 noci)
4 790 Kč
2 osoby, 6 dní (5 nocí)
4 290 Kč
4 osoby, 6 dní (5 nocí)
8 290 Kč

Okolo Třeboně už nepobíhají jenom pasoucí se koně, ale i spokojení výletníci.

Jižní Čechy mají své nepopiratelné kouzlo, tak si jej nenechte ujít a vyrazte na dovolenou do půvabné vesničky Novosedly nad Nežárkou, která se nachází uprostřed CHKO Třeboňsko. Ubytujete se v penzionu Na Návsi, zdržet se můžete 2–5 nocí a přijet můžete od února do konce května.

Apartmány, posezení s krbem a bazén

Penzion je původně selské stavení z konce 19. století, které prošlo v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí. Uvnitř najdete 3 apartmány – apartmán Radka, který je pro 4 osoby a má vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizi. Apartmány Honza a Veronika mají kapacitu pro 5 osob a vlastní sociální zařízení. Kuchyňka s jídelnou se nachází v přízemí penzionu. Pokud některý z apartmánů preferujete, zamluvte si jej při rezervaci.

Součástí penzionu je i pergola s krbem, kde si můžete v pohodlí posedět a také uzavřený dvůr s bazeném se solárním ohřevem a trampolínou. V zadní části dvora projdete stodolou a ocitnete se rovnou na louce za obcí.

Pekárna na návsi a restaurace

V obci je samoobsluha a pekárna s prodejnou (vše do 50 m od penzionu), kam si můžete každé ráno zaskočit pro snídani. Na obědy či večeře můžete zajít do jedné ze 4 restaurací v obci, nebo si zajet do Třeboně do restaurace Pěšárna, kde pořádají i různé tématické akce (např. 24. 2. 2018 zabijačkové speciality s harmonikou a 17. 3. 2018 Josefský znovínský košt).

Dětské hřiště, cyklostezky i hrady a zámky

80 m od penzionu se nachází dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami a prolézačkami. Na kraji obce je zdarma k dispozici sportovní areál s travnatým fotbalovým hřištěm a víceúčelovým hřištěm s umělým povrchem.

Pokud se rozhodnete vydat někam dál, můžete nasednout na kola a rozjet se do kraje, obcí prochází několik cyklostezek. Zkuste třeba cca 30km okruh okolo rybníků přes zámek Jemčina, hrad a zámek Stráž nad Nežárkou a naučnou stezkou Okolo Třeboně. Nemáte kola? Nevadí, půjčit si je můžete v půjčovně kol v Třeboni.

Vyrazit ale můžete i pěšky třeba k rybníku Rožmberk (cca 7 km), nebo si zajeďte do Jindřichova Hradce a zkuste si projít Jindrovu naučnou stezku. Povede vás Jindřišským údolím podél Hamerského potoka. Je dlouhá 12 km a po cestě potkáte 21 info panelů s hravými úkoly.

V Jindřichově Hradci můžete také navštívit Krýzovy jesličky - největší lidový mechanický betlém na světě, který je zapsán i v Guinessově knize rekordů. Děti i dospělé potěší návštěva Farmy Alpaka (25 km) nebo Luďkovy hračkolny (25 km). 

Tipy, co dělat

Třeboň Třeboň

Pyšní se krásným historickým jádrem, které je, jak jinak, městskou památkovou rezervací – zaujme starou radnicí, podloubími, Mariánským sloupem a kamennou kašnou. Najdete zde Bertiny lázně a Lázně Aurora. Místní pivovar Regent se datem založení 1379 řadí k nejstarším pivovarům na světě. 

Zámek Jindřichův Hradec Zámek Jindřichův Hradec

Monumentální soubor budov hradu a zámku je třetím nejrozsáhlejším a jedním z nejnavštěvovanějších památkových objektů u nás. Již po staletí se zrcadlí na hladině rybníka Vajgar. Užijte si jednu ze tří prohlídkových tras i vyhlídku z Černé věže. 

Zámek Červená Lhota Zámek Červená Lhota

Jeden z našich nejromantičtějších zámků. Ve 14. století na místě stála pouze tvrz, v 16. století byl vystavěn zámek, který dostal název Nová Lhota. K tomu, jak zámek přišel ke své červené barvě, je vázáno mnoho různých pověr. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion Na Návsi
Novosedly nad Nežárkou 70, Novosedly nad Nežárkou, 37817

Penzion Na Návsi

Novosedly nad Nežárkou 70, Novosedly nad Nežárkou

Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Venkovní bazén
Kolárna
Jak uplatnit

Rezervace: termín pobytu si rezervujte na tel. 602 698 678 a 728 189 877 nebo na e-mailu info@penzionnanavsi.cz

Děti
  • 1 dítě do 10 let včetně má pobyt zdarma
  • děti do 1,9 let včetně bez nároku na lůžko: zdarma
  • děti od 2 do 10 let včetně: 300 Kč/noc
Příplatky

Na místě se doplácí rekreační poplatek 5 Kč/osoba/noc.

Storno podmínky

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace nejpozději 14 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

Chybí vám nějaké další informace?

5 Zeptejte se nás na cokoliv

Hodnocení podniku Penzion Na Návsi

Hodnocení podniku Penzion Na Návsi

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz