Vyzkoušejte rezervace pobytů na termín a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Komentovaná prohlídka 1. selského pivovárku včetně degustace

Varianta: Podívejte se na další variantu
7. 4. 2018 10:00
Komentovaná prohlídka
46 zákazníků
do konce
už jen 18 ks

Termín:

7. 4. 2018 10:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu

Komentovaná prohlídka 1. selského pivovárku včetně degustace

  • Termín prohlídky: 7. 4. 2018 od 10.00 do 11.30 h
  • Délka prohlídky: 90 minut
  • Podrobnosti o varném procesu, surovinách i práci v pivovaru
  • Ochutnávka 6 piv (à 0,25 l, 2 piva přímo z tanku)

Omezení:

Minimální počet účastníků je 10, maximální pak 16 osob. Prohlídky se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: zakoupením vybrané varianty máte automaticky rezervováno místo na zvoleném termínu prohlídky. Je však nutné alespoň 24 hodin předem nahlásit pořadateli na mail 1selskypivovarek@gmail.com nebo tel. 776 465 304, zda se prohlídky zúčastníte, aby mohla být ověřena minimální naplněnost kurzu.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

1. selský pivovárek

Havlíčkova 4252/130, Kroměříž

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří – a tam se stojí za to vyjet také podívat. Ale nejen to – lahodný mok je dobré hlavně ochutnat.

Jižní Morava není jen krajem vína, i pivu se tady daří. A když se někde s láskou vaří, stojí výsledek opravdu za to. 1. selský pivovárek v Kroměříži vám nejen ukáže, kolik práce za vznikem piva stojí – navíc všechny vzorky i okoštujete

Termíny prohlídky:

  • 10. 3. od 10.00 hod.
  • 24. 3. od 10.00 hod.
  • 7. 4. od 10.00 hod.
  • 21. 4. od 10.00 hod.

Skupinové prohlídky a degustace trvají cca 90 minut. Rozhlédnete se po celém pivovaru, zjistíte, jak a z čeho se pivo vaří, seznámíte se s každodenním provozem. Poté vás čeká řízená degustace s podrobným popisem a charakteristikou všech vařených piv (celoročně je na čepu Sedlák 12 ° a Sedláček 11 °, dále ochutnáte piva z denní nabídky). Kapacita prohlídky je max. 16 osob.

Pivovar originální vzhledem i přístupem

Budova pivovaru je originálně navržena tak, aby těžila z jedinečnosti místa, ve kterém se nachází: patro a terasa nabízí krásný výhled do krajiny, na město Kroměříž a Hostýnské vrchy. Dominantou pivovaru je cihelný „komín“, který skrývá schodiště propojující jednotlivá patra a horní vyhlídkovou terasu. 

Pivovar stojí v zahradě Selského statku, kde se v letních měsících počítá i s možností posezení. Hlásí se k zásadám sociálního podnikání – snaží se zaměstnávat spoluobčany na pracovním trhu znevýhodněné, a tím jim pomáhá při začleňování do běžného života.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: zakoupením vybrané varianty máte automaticky rezervováno místo na zvoleném termínu prohlídky. Je však nutné alespoň 24 hodin předem nahlásit pořadateli na mail 1selskypivovarek@gmail.com nebo tel. 776 465 304, zda se prohlídky zúčastníte, aby mohla být ověřena minimální naplněnost kurzu. 

Storno podmínky

Nebude-li naplněna minimální kapacita prohlídky, bude vám nabídnut následující volný termín. Pokud vám termín náhradní prohlídky nebude vyhovovat, můžete voucher stornovat. Při nevyužití voucheru v zakoupeném termínu bez předchozí komunikace s požadatelem, která potvrzuje naplněnost kurzu, voucher propadá.

Hodnocení podniku 1. selský pivovárek, s.r.o.

Hodnocení podniku 1. selský pivovárek, s.r.o.

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz