Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

To nejkrásnější z Alp – zájezd do Švýcarska, Francie a Itálie vč. 3 nocí v hotelu

7 zákazníků
už jen 3 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 6 dní (3 noci)

Termín

Čt 14. 6. – Út 19. 6. 2018

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava
 • 3× ubytování ve 2lůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím v 2* hotelu na území Francie  Annecy (ne F1)
 • Poplatky a parkovné v zahraničí
 • Služby průvodce
 • Pojištění léčebných výloh
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Třebíč - Autobusové nádraží č. 1 - 21:00
 • Velké Meziříčí - od Billy - 21:20
 • Jihlava - od Billy - 22:00
 • Humpolec
 • Praha - Zličín - 23:50
 • Brno - za příplatek 200 Kč
 • Plzeň

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Příplatek za jednolůžkový pokoj 600 Kč/zájezd.

Uplatněte voucher do 13. 6. 2018.
 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na 568 821 115 nebo na premarova.ivona@ckvoma.cz
 • Sdělte jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, kód voucheru a nástupní místo.
 • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Děti mají zájezd za standardní cenu voucheru.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 600 Kč/zájezd.
 • Příplatek za nástup v Brně: 200 Kč
 • Příplatek za 3x snídaně: 500 Kč.
 • Doporučená výměna bez záruk: 20 CHF, 90 €.

 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK VOMA.
5 700 Kč 5 490 Kč
Ukončeno 5 700 Kč 5 490 Kč
Ukončeno

Alpy leží v 8 zemích. A po tomhle zájezdu budete moci tvrdit, že je znáte minimálně ze 3/8.

Naskočte do autobusu s CK Voma a vydejte se v červnu prozkoumávat krásy Alp – nejrozsáhlejšího evropského pohoří. Během 6denního zájezdu navštívíte Švýcarsko, Itálii i Francii. V ceně máte dopravu, 3 noci v hotelu, i služby zkušeného průvodce. Uvidíte Mont Blanc i Matterhorn oba v jednom zájezdu blízko sebe! Zájezd je s nenáročnými vycházkami a je tedy určený pro všechny věkové kategorie.

Hned druhý den navštívíte švýcarské městečko Lausanne a prohlédnete si moderní expozici zaměřenou na olympijské hry od jejich vzniku až po současnost. Líbit se tu bude i těm, kteří muzeím obvykle neholdují.

Mezi největší lákadla tohoto zájezdu patří jízda lanovkou s výhledem na Mont Blanc. Také se zubačkou vypravíte k druhému největšímu ledovci Alp a navštívíte malebný Bern – hlavní město Švýcarska. 

Program zájezdu

1.den: Odjezd z Třebíče z AN zast. č. 1 v 21:00 hod. Z Velkého Meziříčí v 21:20 od Billy, z Jihlavy v 22:00 od Billy, z Prahy Zličína ve 23:50. Nástup v Brně v Humpolci a v Plzni bude upřesněn. Transit Německem.

2.den: Návštěva Švýcarského „Olympijského města“ Lausanne - prohlídka moderního muzea Olympijských her, které se nachází na břehu Ženevského jezera v krásném parku. Jedná se o jedno z nejpříjemnějších muzeí Evropy. Uvidíte všechny sady medailí a olympijských pochodní od prvních her po dnešní dobu. Zaujmou originály dresů a sportovní výbavy a to i českých slavných sportovců. Nocleh v hotelu s příslušenstvím.

3.den: Novinka světových parametrů – lanovka z Itálie - Courmayeru na Point Helbronner s výhledem na Mont Blanc a Matterhorn zároveň! Po průjezdu tunelem z Francie do Itálie uskutečníte výlet otočnou lanovkou o 360° Sky Way do 3335 metrů nad mořem! Využijete vyhlídkovou terasu k fotografování, výstavu nerostů a výstup do bezprostřední přírody hor a sněhu. Cestou zpět vystoupíte na mezistanici Mont Frety (2173 m) – pohodlné procházky a Alpinárium zvýrazní zážitky tohoto dne! Nocleh na stejném místě.

4.den: Francie. Mer de Glace – moře ledu! Výlet zubačkou (7 km – 220%) z Chamonix k druhému největšímu ledovci Alp. Z vyhlídkové terasy Le Montenverse (1913 m) uvidíte skalní jehlu Les Drus (3754 m) a ledovec. Sestup k ledovci si ulehčíte lanovkou. Vstoupíte do nitra ledovce. Následují nenáročné vycházky v této přírodní areně kolem ledovce, které vás osloví. Annecy - jedno z nejkrásnějších letovisek francouzských Alp na břehu jezera vám poskytne uličky plné obchodů, restaurací, cukráren a květin. Nocleh na stejném místě.

5. den: Návštěva hlavního města Švýcarska Bern. Sladké opojení na závěr – ochutnávka (zdarma – “co hrdlo ráčí”) a nákup luxusních sušenek Kambly v Trubschachenu. Cesta do ČR.

6. den: Příjezd domů v ranních hodinách. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Denisa

zatim nejlepsi cestovka s jakou jsme jeli. Jsme. nadmiru spokojeni.. Pruvodce skvely znaly a hodny. Vysel nam ve vsem vstric. urvite pojedeme znova nekam.

absolutne ne

Denisa

zatim nejlepsi cestovka s jakou jsme jeli. Jsme. nadmiru spokojeni.. Pruvodce skvely znaly a hodny. Vysel nam ve vsem vstric. urvite pojedeme znova nekam.

absolutne ne

Destinace:

Bern

Zobrazit na mapě

Lausanne

Zobrazit na mapě

Chamonix

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CK VOMA

Havlíčkovo nábřeží 1, Třebíč

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:30–17:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Bern
Zobrazit na mapě
Lausanne
Chamonix
Pořádá
Pořádá:
CK VOMA
Havlíčkovo nábřeží 1, Třebíč
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK VOMA

Hodnocení podniku CK VOMA

4,4/5 (17 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Denisa

zatim nejlepsi cestovka s jakou jsme jeli. Jsme. nadmiru spokojeni.. Pruvodce skvely znaly a hodny. Vysel nam ve vsem vstric. urvite pojedeme znova nekam.

absolutne ne

20. 6. 2018
Kateřina

Poloha hotelu. Itálie.

Zajímavé bylo, že cena zájezdu se během cesty 3× změnila a musíte doplácet euro sem, euro tam. CK asi uvádí záměrně jiné ceny, aby jim pak padlo něco víc do kapsy, nebo nevím? Potom dorazíte na místo a zjistíte, že kdybyste si koupili vstup až na místě, ušetříte 4 €. Další věc je, že máte zaplacenou snídaní v hotelu a dostanete pouze plátek buchty a tvrdé housky s marmeládou. Když budete mít štěstí, můžete po druhých dopít kávu. A u vedlejších stolů vidíte, že ostatní ubytování mají normální snídani se šunkou, džusem atd, no prostě paráda. A organizace zájezdu byla taky vcelku zajímavá. Průvodkyně jde pro lístky, takže čekáte asi čtvrt hodiny u autobusu, potom se přemístíte tam, kde prodávají lístky a opět čekáte asi půl hodiny, než se začne něco dít. A přitom vidíte jak všichni ostatní, kteří přijeli po Vás už plují na lodi. Ale jinak dobrý.

Vyjádření partnera
CK VOMA Před 2 měsíci

Vážená, paní cestovatelko, pisatelko, jako majitel CK s 28 letou praxí bych Vás chtěl požádat, aby jste si vždy zjistila skutečnosti a potom teprve sdělovala svoje názory veřejnosti. Máte pravdu, že na hotelu jste dopláceli, za 2 noci 2,--EUR pobytovou taxu, kterou italská oblast zavedla. Jednalo se tedy v přepočtu o 50,--Kč, které neměnili, tak dramaticky cenu, jak z Vašeho textu by někoho mohlo milně informovat. Loď máme objednanou od velké pojištěné společnosti, která nám v rámci jízdného poskytuje zdarma parkovné pro autobus, které tak jemně snižuje cenu za dopravu, to znamená cenu zájezdu. Je otázka kam by loď o 4,--EUR levnější docestovala a s jakým počtem osob. Pokud se tyto 4,--EUR týkají (protože to nikdo neví k čemu je tato finanční částka vztahována) zámku Miramare, tak máme od italského partnera finální fakturu, kde jedna vstupenka stojí 13,50 EUR/osoba. Jestli je to hodně nebo málo neumím posoudit, ale vím, že kdybychom toto neměli objednáno, tak tam skupinu vůbec nedostaneme. Otázka snídaní je rovněž jednoduchá - stačí si připlatit a pak je snídaně v kvalitě vedlejšího stolu. Pravda je, že tuto variantu nenabízíme, proto aby zájezd vyšel ekonomicky co nejlépe. Vážená paní pisatelko "naše kapsy" při maximální kvalitě programu, výkonu řidičů a průvodkyně s 30 letou praxí, hotelu pouze na 2 noci u moře jsou korektní a pokud by jste se o tom chtěla přesvědčit rád Vás přivítám u nás v CK a znovu vše objasním. Děkuji Vám za pochopení a věřte mi, že neznalostí můžete velmi ublížit. V úctě Ing. Vondráček Zdeněk

28. 5. 2018
Jiří

Po všech stránkách vyhovující.

Nic, co by stálo za uvedení.

28. 5. 2018
Eva

Celkově dobře zorganizováno i opečováno, vhodně a včas podávané informace.

28. 5. 2018
Ellie

Nádherná země, skvělý hotel a super průvodce.

Škoda jen, že hotel nebyl v centru města.

5. 6. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.