Dovolená na 2 kliknutí! Vyzkoušejte rezervace pobytů online a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Plavba po Jadranu pro mladé: polopenze, víno, koupání v zátokách a zábava

0 zákazníků
Denně happy hours na drinky
Destinace:
Makarská
Pořádá:
CK Vega Tour
Makarská riviéra, Istrie - Chorvatsko
Více o cestovní kanceláři
1 osoba, 8 dní (7 nocí)
 • 7× ubytování v kajutě na spodní palubě
 • 7× polopenze (snídaně a obědy)
 • služby cruise koordinátora
 • 1 l vody denně
 • prohlídka Dubrovníku
 • vinná degustace na Korčule
 • denně happy hours na drinky 

Doprava

Vlastním způsobem

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. V dané kategorii je k dispozici vždy několik lodí a nasazují se na jednotlivé plavby dle kapacity.

Uplatněte voucher do 28. 3. 2018.
16 990 Kč 15 990 Kč
20 990 Kč 19 990 Kč
16 990 Kč 15 990 Kč
20 990 Kč 19 990 Kč
16 990 Kč 15 990 Kč
20 990 Kč 19 990 Kč

Až ochutnáte všechna vína, navštívíte všechny bary a poznáte všechny tanečníky v klubu – je čas zvednout kotvy a plavit se zase o přístav dál.

Plavte se za dobrodružstvím, mořem zábavy, skvělým koupáním a objevováním krásných chorvatských zákoutí, bavte se se spolucestujícími z celého světa, popíjejte a tančete u baru přímo na lodi nebo v nejznámějších klubech přístavních měst. Na jedinečnou plavbu po Jadranu určenou mladým od 18 do 29 let vás zve CK Vega Tour ve třech termínech.

Trasa je Split – Makarská – Korčula – Dubrovník – Mljet – Hvar – Omiš. Města poznáte ve dne i v noci, budete moci zkusit rafting i adrenalinový Zip Line nad kaňonem řeky Cetiny, zajít do těch nejlepších barů a na diskotéky, na Korčule vás čeká degustace vín a pochopitelně si budete užívat koupání na místech, kam byste se pravděpodobně jinak než lodí nedostali. 

V ceně není doprava do Chorvatska a zpět, v případě zájmu ji pro vás CK zajistí, stejně tak i transfer z letiště do místa nalodění a zpět. 

Kajuta s vlastním či společným sociálním zázemím

Vody brázdí dva typy tradičních dřevěných lodí, na obou pro vás bude připravená dvoulůžková kajuta na spodní palubě: tu na lodi Traditional Ensuite je možné rozšířit o třetí lůžko a má vlastní sprchu a toaletu, v kajutě na lodi Traditional budete mít vlastní umyvadlo, sprchy a toalety jsou pak společné. 

Za příplatek se můžete zabydlet také v kajutě na horní palubě (koukněte do Příplatků). 

Na lodích se budou podávat bufetové snídaně (počítá se s tím, že budete po večírcích vyspávat, takže snídaně budou pozdější) a obědy složené ze tří chodů. Scházet se u nich budete v klimatizovaném salonu. 

Program plavby Young and Fun

1. den

 • Užijte si oběd během plavby na Makarskou a po cestě se můžete přidat na rafting na řece Cetina. Transfer a vybavení vám poskytnou.
 • Loď bude kotvit v jednom z nejživějších měst chorvatského pobřeží – v Makarské. Užijete si noční život do časných ranních hodin. CK doporučuje návštěvu diskotéky v jeskyni blízko přístavu.

2. den

 • Po snídani vyplujete směrem ke Korčule, která je známá jako místo narození Marka Pola. Město je však také známé pro své malebné městské hradby a impozantní uličky. Vychutnáte si vynikající chorvatské víno při degustaci, která je zahrnuta v plavbě.
 • Po setmění se můžete opět vydat do ulic, například do výborného baru Dos Locos.

3. den

 • Vydáte se do světoznámého Dubrovníku s krátkou zastávkou na koupání před polednem. Chcete-li plně pochopit jeho historický význam, vydejte se s průvodcem na prohlídku města, které kdysi fungovalo jako samostatná republika. Můžete se osvěžit studeným nápojem, třeba v kavárně Buza.
 • Užít si můžete i plavbu na kajaku kolem Dubrovníku a městských hradeb. Loď bude kotvit v Dubrovníku, takže se připravte na noc v jednom z nejkouzelnějších měst světa.

4. den

 • Brzy ráno odjezd z Dubrovníku směrem na ostrov Mljet se zastávkou na koupání. Připlujete do národního parku Mljet s nádhernými jezery se slanou vodou a smaragdově zeleným lesem, který se kolem nich rozprostírá. Vstupenka do národního parku zahrnuje jízdu lodí k ostrůvku Sv. Marie, který se nachází na velkém jezeře.
 • Přenocujete v přístavech Polače nebo Pomena.

5. den

 • Ráno odplujete z Mljetu a ke koupání se zastavíte u Paklenných ostrovů, kde si budete užívat slunce a průzračné mořské vody před příjezdem do města Hvar později odpoledne.
 • Město Hvar je známé rušným nočním životem a bary. Stačí se jen připravit a vyrazit do víru velkoměsta. Navštivte nejznámější bary jako Carpe Diem, Kiva, Sidro, Nautica a další.

6. den

 • Po živé a dlouhé noci bude nejlepší lék koupání na okouzlující pláži s pískem a oblázky Zlatni rat – Bol na ostrově Brač. Po přestávce na koupání a obědě budete pokračovat do Omiše a pumpovat adrenalin s Zip Line nad kaňonem řeky Cetiny. Ti, kteří takové dobrodružství nemusí, se mohou vydat na procházku starým městem s mnoha památkami, nebo si zaplavat na jedné z pláží v ústí řeky Cetiny.
 • Přenocování v Omiši.

7. den

 • Snídaně se podává na palubě během plavby do konečné destinace – Splitu. Během cesty se zastavíte na plavání a do Splitu dorazíte kolem oběda.
 • Nenechte si ujít mnoho památek a obchodů, zažijte krásu a noční život a přesvědčte se, proč je toto město  mezi mladými lidmi ze všech koutů světa tak populární. Nevynechejte návštěvu Diokleciánova paláce (UNESCO) a pláže Bačvica, která žije ve dne i v noci.

8. den

 • Brzy ráno snídaně, po které se rozloučíte. 

Pořádá:

CK Vega Tour

Vídeňská 142, Praha - Kunratice

Dnes otevřeno 8:00–20:00
Pro dotazy na cestovní kancelář prosím volejte ve všední dny (8:00 – 18:00) +420 242 447 242
Hodnocení podniku
4,1/5 (2 639 hodnocení)
Jak uplatnit
 • Do 24 h od obdržení voucheru je nutná registrace​ na webových stránkách CK.
 • Po provedení registrace přijde na váš e-mail potvrzení rezervace. 
 • Cestovní smlouvu dostanete od ​CK automaticky​.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Plavba je určená pouze pro osoby ve věku 18 až 29 let včetně.
Příplatky
 • Turistické taxy a přístavní poplatky: 40 €/ osoba/ týden (platí se na místě)
 • Exkurze a atrakce na pobřeží
 • Ubytování v kajutě na horní palubě: 2290 Kč/osoba (hradí se v CK)
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Vega Tour.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Destinace:
Makarská
Pořádá
Pořádá:
CK Vega Tour
Makarská riviéra, Istrie - Chorvatsko
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CK Vega Tour

Hodnocení podniku CK Vega Tour

4,1/5 (2 639 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

super prostředí, skvělý velký areal, pohodlný bus, řidič ochotně pomohl s věcmi do busu

doporučila bych příště před cestou zjistit možnosti parkování, je to velice důležitá věc a tuto slečna delegátka podcenila stejně jako řidič a tím došlo ke značnému zdržení a zkomplikování dalších návazných cest všech cestujících.

Dnes
Alena

Zájezd v pořádku.

14. 2. 2018
Klara

Výlet byl super. Jela bych znovu

Paní delegátka na Kaprunu nikdy nebyla, nic nám o něm neřekla (možnosti lyžování, poslední výjezd lanovky apod.) a dokonce mi na mapě špatně vyznačila místo srazu:)

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 7 dny

Dobrý den, jsme rádi, že jste si víkendové lyžování užila! :-)
Technický doprovod na zájezdu byl proškolený a kolegyně znalé destinace. Můžete nám na info@ckvegatour.cz zaslat bližší informace včetně jména průvodkyně? Vše si zde důkladně prověříme.
Děkujeme a přejeme mnoho příjemných dní, a třeba zas někdy na svahu s Vega Tour :-)

11. 2. 2018
Veronika
10. 2. 2018
Kristýna

Krásné město, skvěle strávený den v době adventu. :)

Pozdní odjezd z Liberce.

1. 2. 2018
Lucie

Výlet se nám moc líbil, Salzburg je krásné město.

3 hodiny na trhy a prohlídku města mi přijde málo :( škoda. Průvodce byl neskutečný uspávač hadů, měl hrozně monotónní hlas a chrlil na nás data jedno za druhým, při jeho výkladu několik lidí včetně mě v autobuse usnulo :D

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 7 dny

Děkujeme za hodnocení pana průvodce, které jsme si poznamenali. Pan průvodce se opravdu vynasnažil dát komplexní výklad, který byl pro někoho asi až příliš komplexní... :-) Pokud jde o délku prohlídky, tak jsme se snažili čas rozložit co nejlépe, abychom stihli jak prohlídku, tak trhy. Rovněž tak plánujeme, abychom stíhali noční spoje při návratu do ČR. Zkusíme se na to v tomto roce zaměřit a časy ještě upravit.
Hezký den, Tým Vega Tour

30. 1. 2018
Šárka

Salzburg je moc hezké město

Cesta s Vega tourem nic moc. Málem jsme nedojely. Z končily jsme v Budějicích. Autobus měl poruchu, pak jsme shledaly sjeté gumy.

Vyjádření partnera
CK Vega Tour Před 7 dny

Dobrý den, je nám velice líto, že se právě na autobuse, ve kterém jste jeli, vyskytla technická závada. S průvodcem jsme se ihned spojili s dispečinkem a zajistili nejrychlejší možnou nápravu a opravu. Autobus měl nakonec jen zpoždění, ale dojel v pořádku. Stává se zcela výjimečně, že nás potrápí technika, ale když se něco takového stane, pak to řeší skoro celý Vega Tour :-) Pevně věříme, že i přes počáteční situaci jste si zájezd užili.
Hezký den, Vega Tour

30. 1. 2018
Veronika

Naprosto senzační výlet. Komfortní autobus a milá delegátka. Vše na jedničku!!!

29. 1. 2018
Denisa

Pohodlná cesta, krásný zážitek

28. 1. 2018
Behkalo

Všechno super.cestovka super, hezka organizace. Pocasi bylo nádherné.

28. 1. 2018
Petr
27. 1. 2018
Josef

Cesta pohodlným autobuse, profesionální přístup průvodkyně, dostatek času na prohlídku města.

24. 1. 2018
Petra

Město je velice pěkné. Průvodce byl skvělý.

Nezvládnutá organizace odjezdu, kdy jsme místo 18. hodiny večer odjížděli až ve 22. hodin vinou cestovky aniž by nám to někdo sdělil předem. Ten den byla velká zima a všechny obchody zavíraly kolem 18., takže tam nebylo kam jit.

22. 1. 2018
Václav

velmi sympatická a znalá průvodkyně

kvůli poruše busu a zácpám jsme dorazili až po 15 hod., za to ale nikdo nemůže

18. 1. 2018
Karolina

Cena, ale je podmíněna tím co najdete u :-(
Město samo o sobě je krásné, počasí nám docela přálo. Atmosféru adventních trhů ale kazí kolotoče a davy lidí.

Velký chaos při odjezdu – z jednoho místa odjíždí v jeden čas autobusy do několika destinací, jen do Wroclawi jely tři autobusy. vyjeli jsme téměř s půlhodinovým zpožděním, další jsme nabrali po cestě (nejeli jsme po dálnici – nejspíše kvůli dálniční známce), ve Wroclawi jsme proto byli až kolem poledne:( Prohlídka města byla společná pro všechny tři autobusy, kvalitu neposoudíme, v davu téměř nebylo slyšet tak jsme se záhy vydali po vlastní ose. Tedy opravdu cena odpovídá kvalitě, nízká cena…

17. 1. 2018
Zdeňka

Výlet byl super :D

16. 1. 2018
Alena

vše bylo v pohodě.

15. 1. 2018
Hlivova

Počasí + místo = nejhezčí zážitek!

Dlouhá nepohodlná cesta

15. 1. 2018
Luc

Wroclaw jako takova je moc hezke město, řídici příjemni a ochotni.

Jela jsem autobusem bez průvodce, tedy nám nikdo nic dopředu neřekl, zadne informace o městě, historii, nic.
Pruvodkyne se k nám připojila az ve městě, kdy byla pro dva možná i tři autobusy dohromady. Tedy ji nebylo slyšet a z výletu ''z průvodcem''se tedy stal výlet bez průvodce. Proste pouze cesta tam a zpět, prohlídka města po vlastni ose:(

14. 1. 2018
Barbora

Za nás skvělý výlet, nešlo nic vytknout a doplnilo to ještě skvělé počasí , které bylo TOP.

14. 1. 2018