Vyzkoušejte rezervace pobytů na termín a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Měsíční permanentka na lekce dle výběru ve Sport Centru Budokan Poprvé na Slevomatu

V ceně:

Měsíční permanentka pro 1 osobu:

  • Lekce dle výběru (fitbox, joga, alpinning, bojové umění, body forming)
  • Při první návštěvě obdržíte nepřenosnou permanentku na 1 měsíc 

Můžete využít do:

15. 4. 2018

Omezení:

Platí pouze pro nové klienty centra.

Podmínky uplatnění:

Rezervace lekce na tel.: 777 123 167 (po - čt od 10.00 – 19.00 hod).

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Sport Centrum Budokan

Oldřichova 849/7, Liberec

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště

Aby tělo nebolelo, něco by to asi chtělo. Chtělo by to pohyby – o tom není pochyby.

Ať už jste si dali novoroční předsevzetí, nebo ne, na tom nesejde. Rčení „V zdravém těle zdravý duch“ bude platit tak jako tak. Navštivte s voucherem Sport Centrum Budokan a vyberte si z několika druhů cvičení, vaše cesta za dokonalejší figurou a pevným zdravým tělem je nadohled.

Charakteristika jednotlivých skupinových cvičení:

Fitbox

Jde o aerobní cvičení, které vychází z kick boxu, ale neklade důraz na cvičení ve dvojicích. Cvičí se ve skupině na úderových totemech válcového tvaru a za doprovodu dynamické a rytmické hudby. Svoji výbušností a temperamentem patří mezi největší cvičební hit posledních let. Je to cvičení vhodné jak pro ženy tak muže. Na lekce si vezměte lehkou sportovní obuv a bandáže rukou.

Jóga

Tento indický systém cvičení pomáhá zpevnit celé tělo prostřednictvím pohybů spojených s dechem. Nedílnou součástí praxe je relaxace a odbourávání stresu a také protahování svalů. Systematičnost výuky vám dává také návod jak cvičit individuálně doma. Jóga je cvičení pro upevnění zdraví a vitality a přátelská atmosféra, s tím spojená, vám dává oprávněný pocit nalezení harmonie.

Body forming

Posilování neboli tvarování těla je hlavním těžištěm lekcí, které označujeme jako body forming. Odborně vedené cvičení obsahuje správně prováděné posilování svalových partií, jenž mají tendenci k ochabování a protahování zkrácených svalů. Ke cvičení se používají měkčené podložky, expandery, lehká závaží, někdy také nafukovací míče a hmotnost vlastního těla. Vše je v režii vyškoleného lektora, který vám se vším co potřebujete rád poradí.

Alpinning

Je to velmi efektivní skupinové cvičení na běžeckých (chodících) pásech, které poháníme jen vlastní silou. Cvičení je dobré pro spalování kalorií, zvyšování kondice a péči o kardiovaskulární systém těla. Na pásech se chodí za doprovodu hudby a pod taktovkou vyškoleného cvičitele. Lekce obsahuje také posilování a protahování. Nedílnou výbavou pásu je také držák na láhev, jedno-ruční činky a zařízení, které měří váš čas a tepovou frekvenci.

Sebeobrana

Lekce sebeobrany, vycházejí z cíle naučit ženy (i může) základům obrany v reálných situacích každodenního života. Hlavní myšlenkou je jednoduchost, účinnost a naučitelnost. Osvojíte si základní techniky úderů, kopů, porazů, páčení a vyprošťování z úchopu. Nedílnou součástí lekce je taktika a prevence. Ke cvičení stačí běžný cvičební úbor a chuť se něco přiučit. Lekce jsou určeny pro začátečníky. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace lekce na tel.: 777 123 167 (po – čt od 10.00 – 19.00 hod).

Hodnocení podniku Sport Centrum Budokan

Hodnocení podniku Sport Centrum Budokan

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz