Nebeský zážitek pro celou rodinu: Tandemový paragliding a video Speciálně pro zákazníky Slevomatu

0 zákazníků
do konce
už jen 28 ks

V ceně:

Pro 1 osobu:

 • Instruktáž: 30–40 min.
 • Let: cca 15 min.
 • Nesestříhané FullHD video z letu 

Platí do:

16. 9. 2018

Omezení:

Max. váha: 120 kg Max. výška: 2 metry Min. věk: 6 let

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Co nejdříve po obdržení voucheru napište na e-mail shamilian@seznam.cz nebo zavolejte na tel. 608 058 223 a zavčas si domluvte termín.
 • V e-mailu uveďte telefonní číslo, kód voucheru, měsíc kdy chcete zážitek uskutečnit a zda vám vyhovuje spíše termín v týdnu nebo o víkendu. V daný měsíc znovu kontaktujte provozovatele pro zvolení nejvhodnějšího termínu. Konečný termín vybírá provozovatel dle vhodného počasí, nelze si určit přesné datum letu předem.
 • Na vámi uvedený e-mail a telefon budete dostávat zprávy s možnými termíny. Dostanete minimálně 3 výzvy k letu v termínech, na kterých jste se provozovatelem domluvili - vždy asi 2 dny předem. Na SMS odpovídejte i v případě, že vám termín nebude vyhovovat. Pokud výzvu 3x odmítnete nebo nebudete žádným způsobem 3x reagovat, bere se voucher za uplatněný.
 • Den před naplánovaným letem dostanete potvrzující SMS s místem a časem. V den konání letu se na místo dostavte v čas. Nedostavíte-li se včas či vůbec, let se nebude moci uskutečnit a voucher propadne.
 • Pokud počasí v den konání nedovolí let uskutečnit, bude termín zrušen, ale váš voucher nepropadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kdyby v Ikarově době byl znám paragliding, dopadlo by vše úplně jinak.

Létání je odvěký sen člověka. Zkušený instruktor Stefan Shamilyan ho rád plní komukoliv, kdo se odváží, i kdyby mladému letci bylo jen 6 let. O tom, že mu to jde, svědčí řada spokojených klientů, kteří se k němu za unikátním zážitkem rádi vrací i s celými rodinami.

Budete se vznášet nad krásnou krajinou Krkonoš (Černá hora – Jánské lázně). Celý zážitek dostanete přes web zaznamenaný ve FullHD videu, abyste se svou odvahou mohli pochlubit i přátelům a známým.

Za dobrého počasí je možnost letět i v zimě – zážitek můžete spojit s lyžařským pobytem v Krkonoších, Rokytnici nad Jizerou, Harrachově a Špindlerově mlýně. 

Další informace

 • Rezervace: Co nejdříve po obdržení voucheru napište na e-mail shamilian@seznam.cz nebo zavolejte na tel. 608 058 223 a zavčas si domluvte termín.
 • V e-mailu uveďte telefonní číslo, kód voucheru, měsíc kdy chcete zážitek uskutečnit a zda vám vyhovuje spíše termín v týdnu nebo o víkendu. V daný měsíc znovu kontaktujte provozovatele pro zvolení nejvhodnějšího termínu. Konečný termín vybírá provozovatel dle vhodného počasí, nelze si určit přesné datum letu předem.
 • Na vámi uvedený e-mail a telefon budete dostávat zprávy s možnými termíny. Dostanete minimálně 3 výzvy k letu v termínech, na kterých jste se provozovatelem domluvili – vždy asi 2 dny předem. Na SMS odpovídejte i v případě, že vám termín nebude vyhovovat. Pokud výzvu 3× odmítnete nebo nebudete žádným způsobem 3× reagovat, bere se voucher za uplatněný.
 • Den před naplánovaným letem dostanete potvrzující SMS s místem a časem. V den konání letu se na místo dostavte v čas. Nedostavíte-li se včas či vůbec, let se nebude moci uskutečnit a voucher propadne.
 • Pokud počasí v den konání nedovolí let uskutečnit, bude termín zrušen, ale váš voucher nepropadá. 
Storno podmínky

Voucher lze stornovat 4 dny před domluveným termínem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

5,0/5 (1 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Sandra Alexandra

Naprosto skvělý zážitek a super domluva. Všem vřele doporučuji.
Video materiál hned druhý den u mě.

19. 10. 2017

Všechna hodnocení