V kůži profi závodníka: racing v simulátorovém křesle, které kopíruje pohyb auta

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Racing
11 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

  • 30minutový racing v simulátorovém křesle, které kopíruje pohyb auta 

Platí do:

30. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace: předem na tel. 737 825 558 (nahlaste kód voucheru) nebo on-line pomocí rezervačního formuláře na webu vracing.cz (do pole Doplňující informace uveďte kód vašeho voucheru).

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

VRacing Ostrava

Kratochvílova 1, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Dnes otevřeno 15:00–22:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty

Pokud jdete k simulátoru jako doprovod, dodržujte základní pravidlo: Neklepejte závodícímu na rameno. Mohl by v zápalu realistické jízdy utrpět šok, jak se mu někdo dostal do kabiny.

S nejmodernější technickými možnostmi dává virtuální realita výrazu „zábava“ úplně nový level. Využijte jedinečnou příležitost a zasedněte v ostravském VRacing do virtuální pilotní kabiny. Čeká vás start tak ostrý, že chvíli nebudete věřit, že nejste na opravdovém závodišti.

V simulátoru budete mít k dispozici High end vybavení firem ProSimu a Fanatec. Celkem jsou nabízena 4 závodní místa – 2 místa s virtuální realitou a pohyblivou platformou (2DOF) a 2 statická místa se třemi 27'' monitory. Simulátor kopíruje vlastnosti auta, takže váš zážitek bude k nerozeznání od toho, co prožívá profesionální závodník. Dokonce i volant, který budete pevně svírat, je originálem od BMW. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: předem na tel. 737 825 558 (nahlaste kód voucheru) nebo on-line pomocí rezervačního formuláře na webu vracing.cz (do pole Doplňující informace uveďte kód vašeho voucheru). 

Děti

Zážitek mohou vyzkoušet i děti. Doporučený min. věk je 9 let.