Vyberte ten nejlepší burger a vyhrajte kredity v hodnotě 5 000 Kč. Více

Výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana

291 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Bad Schandau
Pořádá:
CA Futura
Rodinná 46, Ostrava
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

So 3. 3. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 329 Kč
Ukončeno 599 Kč 329 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 25. 3. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

So 7. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 6. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

So 14. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 13. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 22. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 29. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

S radostí a bez bázně projeďte se ve vlaku, pokračujte do lázně.

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, například návštěva slavných lázní Toskana. Také se projedete přívozem i lanovkou a můžete navštívit vyhlídkovou plošinu Ostrau, na kterou vyjedete výtahem.

„Velice milý a ochotný pan průvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.“ Hana, 3. 11. 2017

„Naprosto super. Velmi příjemný pan průvodce, krásně všechny spoje navazovaly na sebe. Lázně též super.“ Nikol, 18. 11. 2017

Program výletu  

  • odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Hlavního nádraží v Praze v 6:51
  • možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice
  • příjezd do Ústí nad Labem v 8:15
  • krátká procházka centrem, v 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět
  • v 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08
  • v 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka
  • koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolí Křinice, lázeňský park)
  • v 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau
  • v 16:48 odjezd vlakem, příjezd na Hlavní nádraží v Praze v 19:08
  • možnost výstupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 12:30 do 15:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko.

V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. 

Destinace:

Bad Schandau

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Nikol

Naprosto super . Velmi příjemný pan průvodce, krásné všechny spoje navazovali na sebe. Lázne též super.

Uřvané děti. Nepochopím, proč rodiče s sebou na tento výlet berou nevychované a hlavně uřvané děti, co je to očividně vůbec nebaví !!!

Tomáš

Kvalitní průvodce
Výborné termální lázně – venkovné koupání, slaný bazén, saunové centrum

Hana

Velice milý a ochotný pan pruvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.

Bohužel nám nevyšlo počasí a tudíž program.

Jak uplatnit
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
Storno podmínky
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Chybí vám nějaké další informace?

11 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Destinace:
Bad Schandau
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Rodinná 46, Ostrava
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CA Futura

Hodnocení podniku CA Futura

4,5/5 (6 628 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Perfektní organizace, příjemný pan průvodce. Doporučuji.

19. 6. 2018
Vladimíra

Voucher byl jako dárek pro syna k narozeninám. Nechtěl jet sám, tak si ještě kamarádi koupili vouchery a kluci měli super zážitek.

19. 6. 2018
Lenka

Velmi příjemný průvodce, vše proběhlo bez problémů.

18. 6. 2018
Olga

Průvodkyně s CK zajistili dopravu autobusem z Děčína do Drážďan, když pokračovat vlakem nebylo možné z důvodu spadlé troleje v Německu.

Zdržení více jak 2,5 hodiny bylo nepříjemné, ale s tím se nedalo nic dělat…

18. 6. 2018
Sabina
16. 6. 2018
anna

organizace celého výletu

instrukce

14. 6. 2018
Domča

vše v pořádku, doporučuji :)

13. 6. 2018
Růžena

Nákupy byli super…

Nebyli jsme spokojeni s průvodcem..nastoupila bez nás s ostatními do vlaku. Málem jsme zůstali v Dráždanech i s dětmi na nádraží. S Německým průvodčím jsme se nedomluvili, jelikož jsme mu nerozuměli až na poslední chvíli paní průvodkyně, když nás zaslechla přiběhla a my nakonec nastoupili i s dětmi na cestu domů.

12. 6. 2018
Lucka

Vyšlo počasí (pršet začalo až cestou domu), super nákupy a atmosféra.

Koordinace zájezdu na místě nebyla úplně podle mých představ. Cestou do Drážďan to bylo ještě celkem v pohodě. Delegátka měla s sebou pomůcku, abychom ji v davu viděli ale cestou do ČR ji vůbec nepoužila. Pokud bych cestu neznala, tak bychom asi nedojeli…

11. 6. 2018
Irena

Pěkný výlet, skvělá organizace

11. 6. 2018
Lenka

Organizace, přístup průvodce, vsechno supr :)

10. 6. 2018
Karel

Dobrá organisace

Asi nic

10. 6. 2018
Natalija
10. 6. 2018
Pavel

Skvělý výlet 😊 nevím jak si to užila ta polovina co šla na loďky, ale my co jsme zdolali poměrně náročnou a delší cestu na Pravčickou bránu ano. Nádherné výhledy a stezky ve skvělém udržovaném stavu.

10. 6. 2018
Miroslav

Dobrá organizace dopravy, skvělé místo, možnost si vybrat různé varianty programu (lodě, pěší turistika atd.).

10. 6. 2018
David

Krásný výlet, určitě doporučujeme.

10. 6. 2018
Iveta

Organizace zájezdu velmi dobrá, pan průvodce myslel na vše. Udával přesné pokyny, aby se nikdo neztratil a každý vždy věděl, kam jít a co se bude dělat. Myslel i na možnost použití toalet.

Možná mohl být večerní odjezd z Hřenska naplánován i na dříve, protože většina účastníků byla připravena i o dost dříve před plánovaným odjezdem.

10. 6. 2018
J

Koncert byl krásný.

Cestovní kancelář slabší, autobus ve špatném technickém stavu, nefungující klimatizace a zmatený průvodce. Do Vídně jsme přijeli až kolem půl 2 namísto 12 hodiny, takže jsme si ji moc neužili.

Vyjádření partnera
CA Futura Před 15 dny

Dobrý den, klimatizace ochlazuje jen o určitý počet stupňů a tak při velkém vedru může působit nedostatečně. Dopravní situaci neovlivníme a časy příjezdu jsou pouze orientační. Procházka Vídní proběhla v plánovaném rozsahu a hlavní cíl výletu byl koncert. A ten se Vám líbil, za což jsem rád :-)

7. 6. 2018
Borislav
6. 6. 2018
Irena

Téma zájezdu skvělé. Prohlídka Vídně minimální.

Nevhodně zvolený průvodce, minimum znalostí a zkušeností na takovou akci. Řidič při návratu před Prahou udělal 45 minutovou přestávku, trochu nepochopitelné.

Vyjádření partnera
CA Futura Před 18 dny

Dobrý den, akce byla zaměřena na večerní koncert. Prohlídka města trvala 1,5 hodiny. Řidič musí po 3 hodinách jízdy udělat 45 minutovou přestávku - předpisy ATR.

4. 6. 2018