Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana

291 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

So 3. 3. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 329 Kč
Ukončeno 599 Kč 329 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 25. 3. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

So 7. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 6. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

So 14. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 13. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 22. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 29. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

S radostí a bez bázně projeďte se ve vlaku, pokračujte do lázně.

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, například návštěva slavných lázní Toskana. Také se projedete přívozem i lanovkou a můžete navštívit vyhlídkovou plošinu Ostrau, na kterou vyjedete výtahem.

„Velice milý a ochotný pan průvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.“ Hana, 3. 11. 2017

„Naprosto super. Velmi příjemný pan průvodce, krásně všechny spoje navazovaly na sebe. Lázně též super.“ Nikol, 18. 11. 2017

Program výletu  

  • odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Hlavního nádraží v Praze v 6:51
  • možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice
  • příjezd do Ústí nad Labem v 8:15
  • krátká procházka centrem, v 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět
  • v 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08
  • v 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka
  • koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolí Křinice, lázeňský park)
  • v 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau
  • v 16:48 odjezd vlakem, příjezd na Hlavní nádraží v Praze v 19:08
  • možnost výstupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 12:30 do 15:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko.

V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Nikol

Naprosto super . Velmi příjemný pan průvodce, krásné všechny spoje navazovali na sebe. Lázne též super.

Uřvané děti. Nepochopím, proč rodiče s sebou na tento výlet berou nevychované a hlavně uřvané děti, co je to očividně vůbec nebaví !!!

Nikol

Naprosto super . Velmi příjemný pan průvodce, krásné všechny spoje navazovali na sebe. Lázne též super.

Uřvané děti. Nepochopím, proč rodiče s sebou na tento výlet berou nevychované a hlavně uřvané děti, co je to očividně vůbec nebaví !!!

Tomáš

Kvalitní průvodce
Výborné termální lázně – venkovné koupání, slaný bazén, saunové centrum

Hana

Velice milý a ochotný pan pruvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.

Bohužel nám nevyšlo počasí a tudíž program.

Destinace:

Bad Schandau

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

11 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Bad Schandau
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Rodinná 46, Ostrava
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CA Futura

Hodnocení podniku CA Futura

4,5/5 (6 973 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Slávka

Dobře vybraná lokalita, snadná rezervace a domluva, ochotný personál při řešení drobných problémů, zajímavá informace průvodce o městě a lázních. Děkuji.

Včera
Martina

Skvěle zorganizované, přesuny na sebe navazovaly bez dlouhého čekání, spousta zajímavostí za jeden den

19. 9. 2018
Lenka

Skvělá organizace
Krásná příroda

19. 9. 2018
Věra

Město Drážďany a jeho historie

19. 9. 2018
Denisa

Pěkné zorganizovane časové.

18. 9. 2018
Wildovalenka

ochota průvodce

17. 9. 2018
Dana

krásný výlet, příjemně strávený den

17. 9. 2018
Oksana

Pěkná organizace, moc příjemný pruvodce.

Všechno bylo ok!

15. 9. 2018
Denisa

Super program

15. 9. 2018
Eva

Pohodový, dobře zorganizovaný výlet. Příjemný pan průvodce.

12. 9. 2018
Petr

perfektní načasování dopravy v průběhu výletu, přístup průvodce a majitele cestovky ing Tylečka a jeho komentáře k pozoruhodnostem

11. 9. 2018
Lucie

Krasny zajezd, pocasi nam vyslo, prijemny pan pruvodce :)

11. 9. 2018
Michal

Skalní most Bastei a Pravčická brána

Vzdálenost Pravčické brány od autobusové zastávky. Byl jsem nalákaný, že je to blízko a skoro po vrstevnici. I tak to byly dvě hodiny chůze nahoru dolů.

Vyjádření partnera
CA Futura Před 15 dny

Dobrý den,
ohledně náročnosti tras je informace již v textu nabídky i s plánkem trasy, dále v pokynech a znovu vše vysvětluje průvodce, který navíc ještě rozdává plánky tras i s časovými údaji :-)
Ale vše jste zřejmě zvládl ke spokojenosti. Děkuji za pěkné hodnocení.

10. 9. 2018
jitka

super výlet, krásné město, fajn průvodkyně, dost času na nákupy :)

vše super

9. 9. 2018
Martina

Dobře z organizovani program. Pan průvodce byl příjemný. Výlet super moc jsme si to užili☺

7. 9. 2018
Jana

Výborný průvodce, skvělá organizace. Dokonce se vyvedlo i počasí. Doporučuji.

5. 9. 2018
Kateřina

Naprosto perfektní .Průvodce skvělý

4. 9. 2018
Regina
3. 9. 2018
M

Voucher jsem využila pouze na cestu do Drážďan, pak už jsem pokračovala po své trase. Nemohu tedy hodnotit celý zájezd, ale z toho, co jsem stihla, bylo vše v pořádku. Průvodce byl velice milý a vstřícný, vše měl dobře zorganizované. Věřím, že i zbytek programu byl fajn :) Pejskaře by mohlo zajímat, že celý zájezd je možné absolvovat i s pejskem.

3. 9. 2018
Libuše

Osvědčený formát výletu, účastním se opakovaně. Největší výhodou je pro mě pohodlná cesta vlakem a volnost v programu.

3. 9. 2018