Výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana Oblíbené jako dárek

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
1 den (0 nocí), 1 osoba
Ne 25. 3. 2018
Koupit za 349 Kč 599 Kč
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
128 zákazníků
do konce

Termín:

Ne 25. 3. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení:

Uplatněte voucher do 24. 3. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

Všeobecné obchodní podmínky

Destinace:

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

S radostí a bez bázně projeďte se ve vlaku, pokračujte do lázně.

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, například návštěva slavných lázní Toskana. Také se projedete přívozem i lanovkou a můžete navštívit vyhlídkovou plošinu Ostrau, na kterou vyjedete výtahem.

„Velice milý a ochotný pan průvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.“ Hana, 3. 11. 2017

„Naprosto super. Velmi příjemný pan průvodce, krásně všechny spoje navazovaly na sebe. Lázně též super.“ Nikol, 18. 11. 2017

Program výletu  

  • odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Hlavního nádraží v Praze v 6:51
  • možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice
  • příjezd do Ústí nad Labem v 8:15
  • krátká procházka centrem, v 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět
  • v 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08
  • v 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka
  • koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolí Křinice, lázeňský park)
  • v 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau
  • v 16:48 odjezd vlakem, příjezd na Hlavní nádraží v Praze v 19:08
  • možnost výstupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 12:30 do 15:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko.

V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
Storno podmínky
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Hodnocení podniku

Nikol

Naprosto super . Velmi příjemný pan průvodce, krásné všechny spoje navazovali na sebe. Lázne též super.

Uřvané děti. Nepochopím, proč rodiče s sebou na tento výlet berou nevychované a hlavně uřvané děti, co je to očividně vůbec nebaví !!!

18. 11. 2017
Tomáš

Kvalitní průvodce
Výborné termální lázně – venkovné koupání, slaný bazén, saunové centrum

16. 10. 2017
Hana

Velice milý a ochotný pan pruvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.

Bohužel nám nevyšlo počasí a tudíž program.

3. 11. 2017
Vlasta

Krásný výlet při slunečním počasí, milý průvodce

15. 10. 2017
Hana

Bezva výlet…

3. 11. 2017
Olga

Úžasná organizace! Průvodce Petr je jeden z nejlepších koho jsem poznala. Vyprávěl zajímavé věci. A nejvíc mě překvapilo, že vzal nás na výlet do Ostrau, pokud většina byla v lázních. I když to bylo nad rámec programu.
Velice doporučují!!!!

18. 11. 2017

Všechna hodnocení