Výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana

291 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

So 3. 3. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 1. 3. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 329 Kč
Ukončeno 599 Kč 329 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 25. 3. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 23. 3. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

So 7. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 6. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

So 14. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 13. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 22. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 29. 4. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury
  • 1 € snížené vstupné a jedna hodina koupání navíc v lázních Toskana (3 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 4. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
599 Kč 349 Kč
Ukončeno 599 Kč 349 Kč
Ukončeno

S radostí a bez bázně projeďte se ve vlaku, pokračujte do lázně.

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, například návštěva slavných lázní Toskana. Také se projedete přívozem i lanovkou a můžete navštívit vyhlídkovou plošinu Ostrau, na kterou vyjedete výtahem.

„Velice milý a ochotný pan průvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.“ Hana, 3. 11. 2017

„Naprosto super. Velmi příjemný pan průvodce, krásně všechny spoje navazovaly na sebe. Lázně též super.“ Nikol, 18. 11. 2017

Program výletu  

  • odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Hlavního nádraží v Praze v 6:51
  • možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice
  • příjezd do Ústí nad Labem v 8:15
  • krátká procházka centrem, v 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět
  • v 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08
  • v 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka
  • koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolí Křinice, lázeňský park)
  • v 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau
  • v 16:48 odjezd vlakem, příjezd na Hlavní nádraží v Praze v 19:08
  • možnost výstupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 12:30 do 15:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko.

V rámci zájezdu můžete využít o 1 € snížené vstupné a jednu hodinu koupání navíc (3 hodiny za cenu 2 hodin). Dospělý zaplatí 16 € (popř. 400 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 200 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Nikol

Naprosto super . Velmi příjemný pan průvodce, krásné všechny spoje navazovali na sebe. Lázne též super.

Uřvané děti. Nepochopím, proč rodiče s sebou na tento výlet berou nevychované a hlavně uřvané děti, co je to očividně vůbec nebaví !!!

Nikol

Naprosto super . Velmi příjemný pan průvodce, krásné všechny spoje navazovali na sebe. Lázne též super.

Uřvané děti. Nepochopím, proč rodiče s sebou na tento výlet berou nevychované a hlavně uřvané děti, co je to očividně vůbec nebaví !!!

Tomáš

Kvalitní průvodce
Výborné termální lázně – venkovné koupání, slaný bazén, saunové centrum

Hana

Velice milý a ochotný pan pruvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.

Bohužel nám nevyšlo počasí a tudíž program.

Destinace:

Bad Schandau

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Futura
Rodinná 46, Ostrava

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

11 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Bad Schandau
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Rodinná 46, Ostrava
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři