Ať se ve světě neztratíte: Kurz angličtiny pro každého

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Individuální výuka pro 1 studenta, 10 hodin s českým lektorem
2 zákazníci
do konce

V ceně varianty:

  • Individuální výuka pro 1 studenta
  • 10 lekcí po 45 minutách s českým lektorem (vyučují se vždy dvě lekce najednou)

Platí do:

28. 2. 2018

Omezení:

Nabídka platí pouze pro nové studenty.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Pro přihlášení do kurzu zašlete na e-mail kapisto.jazyky@gmail.com kód voucheru, jméno studenta, tel. číslo a vybraný kurz.
  • Do 48 hod. obdržíte potvrzení a bude vám zaslán formulář k zapsání do kurzu.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Ač je mezinárodní jazyk „rukamanohama“ velmi oblíbený, jeho slovní zásoba ještě není plně ustálená. Proto se do světa raději vybavte alespoň základy angličtiny.

Ztratili jste se v londýnském metru, v přímořské restauraci si chcete objednat chobotnici a v hotelu ve Státech se snažíte vysvětlit obsluze, že nemůžete snídat burákové máslo, protože máte alergii na oříšky. Pokud nejste skvělý mim a nemáte kurz herecké improvizace, bude se vám hodit znalost anglických slovíček a gramatiky, které získáte díky kurzu v jazykové škole Kapišto.

Čeká vás individuální kurz s českým lektorem a zvolit si můžete počet lekcí dle vás. Vyučovací hodina trvá 45 minut (vyučují se vždy dvě hodiny najednou) a vy si určujete pokročilost i obsah výuky, která se koná ve všední dny od 7 do 21 hod. Lektor se s vámi sejde u vás doma, přijede za vámi do práce nebo spolu můžete posedět v některé z kaváren, kde se vám bude dobře soustředit. Příště už vás na dovolené nic nezaskočí.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Pro přihlášení do kurzu zašlete na e-mail kapisto.jazyky@gmail.com kód voucheru, jméno studenta, tel. číslo a vybraný kurz.
  • Do 48 hod. obdržíte potvrzení a bude vám zaslán formulář k zapsání do kurzu.