Láskyplný odpočinek pro dva: partnerská čokoládová masáž v délce 60 minut

Tato nabídka již byla vyprodána.

849 Kč
20 zákazníků

V ceně:

60minutová masáž čokoládovým olejem pro 2 osoby

  • masáž probíhá synchronizovaně od nohou zezadu přes záda a je zakončena masáží šíje a krku vsedě 

Platí do:

30. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Předem na tel. 732 621 631. Pokud vám v salonu nezvedají telefon, právě se věnují jinému klientovi. Nebojte - zavolají vám zpět.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Etage

Smetanovy sady 11, Plzeň

Pat by bez Mata nezvládl pověsit obrázek na stěnu, pejsek by bez kočičky neupekl dort a vy byste si bez své drahé polovičky tuhle masáž užili jen na půl. A to by byla škoda.

Ve Studiu Etage se postarají o to, že budete spokojeni oba. Nachystali si pro vás nevšední romantický zážitek: synchronizovanou masáž pro dva pomocí čokoládového oleje. Tak co – oslavíte tímhle společným rozmazlováním třeba svatého Valentýna, či jiný den významný vaší láskou?

Těšte se na příjemné uvolnění a odreagování se od stresu i spokojenost nad blízkostí milé osoby. Masážní lůžka můžete mít u sebe, abyste si viděli do očí, nebo mezi vámi může být předěl. Na úvod vás při krátké relaxaci nahřejí teplými polštářky. Masáž probíhá od nohou zezadu přes záda a je zakončena masáží šíje a krku vsedě.

Příjemná relaxační hudba a vůně čokoládového masážního oleje umocní příjemnou harmonickou atmosféru. Po masáži si můžete na recepci dát společně kávu či čaj a pěkně odpočatí odejít domů.

Že to bude stát za to vás mohou přesvědčit i předchozí skvělá hodnocení studia. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Předem na tel. 732 621 631. Pokud vám v salonu nezvedají telefon, právě se věnují jinému klientovi. Nebojte – zavolají vám zpět.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem. Pokud termín včas nezměníte nebo se nedostavíte, voucher propadá.