2 nebo 3 dny na zámku v centru Poděbrad: ochutnávka vína a nový wellness

172 zákazníků
už jen 8 ks
Poprvé na SlevomatuOblíbené jako dárek
Ochutnávka poděbradského zámeckého vína
Ochutnávka poděbradského zámeckého vína
Nový wellness vybudovaný přímo ve věži zámku
Nový wellness vybudovaný přímo ve věži zámku
Jen 200 metrů od lázeňského parku
Jen 200 metrů od lázeňského parku
2 osoby, 2 dny (1 noc)
 • 1× ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
 • 1× snídaně formou bufetu pro oba
 • 1× 2chodová servírovaná večeře pro oba
 • 1× sklenka poděbradského zámeckého vína v Zámecké filmové kavárně pro oba
 • 1× parkování
 • 15% sleva na využití wellness 

Strava

Polopenze

2 652 Kč 1 990 Kč
2 osoby, 3 dny (2 noci)

Copak to tu máme? Á, klíče od zámku. Ty budou vaše.

Přijeďte si na chvíli odpočinout do lázeňského města Poděbrady. Bydlet budete přímo na zámku! Na 1. nádvoří najdete penzion Na Zámku, který pro vás připravil pobytové balíčky na 2 a 3 dny. Dvoudenní pobyt je s ochutnávkou poděbradského zámeckého vína, u třídenního je navíc také masáž a vstup do privátního wellness. Hotel je jen 200 metrů od lázeňského parku, stačí pár kroků a jste na kolonádě.

Relaxujte v novém wellness 

Využijte toho, že máte wellness přímo v zámku a dopřejte si relax. Najdete tu:

  • Perličkovou bylinnou koupel v celodřevěné vaně pro 2 osoby
  • Infrasaunu
  • Barevnou terapii světlem
  • Relaxaci v zámecké věži (spirituální prostor v nejstarší části poděbradského zámku, v zámecké věži, která stojí přes 1.000 let na stejných základech)

Masáž od nevidomého maséra

Také můžete zajít na masáž k nevidomému masérovi, který doteky vnímá mnohem citlivěji. Masáž je tedy opravdovým zážitkem. Při masáži budete ležet na speciálně uzpůsobeném lehátku, jehož základ tvoří dřevěné jádro ze 600 let starého stromu santalu. Výjimečnost spočívá v tom, že santal je svojí strukturou dřevěných vláken jiný a ideální pro přenos rezonančních vibrací hudby, které se patentovanou metodou přenášejí přes santalové jádro do podložky masážního lehátka. Touto technikou se zintenzivňují účinky masáže a její blahodárný efekt budete vnímat po mnohem delší dobu. 

Ochutnáte zámecké víno 

V Zámecké filmové kavárně ochutnáte sklenku luxusního (lehce barrique) vína, které si majitelé nechali vyrobit  z prapůvodních odrůd Rulandské šedé a Rulandské modré s Cabernet Moravia, které do Čech přivezl z Burgund Karel IV. Víno je jedinečné svojí chutí i místem pěstování, je vhodné ho archivovat a majitelé si s ním připomínají 15 let nepřetržitého fungování penzionu. 

Kam na vyrazit výlet?

  • Výletní loď Král Jiří (na nábřeží jen 250 m): hodinové okružní plavby po Labi, březen–květen v provozu každý den, přesné časy najdete na webu. 
  • Film Legends muzeum na náměstí v Poděbradech: výstava soch, figurek a replik ze slavných filmů. V muzeu je připravena expozice více než 650 exponátů různých velikostí a sběratelský obchod se suvenýry.
  • In-line stezka Nymburk–Poděbrady: velmi oblíbená stezka pro in-line brusle dlouhá 9 km, vede podél Labe z Poděbrad do Nymburka. Trasa není náročná, mohou na ni vyrazit všichni.
  • Lodě na Labi 2018Ukázky lodí, plavby výletní lodí Blanice, od 4. do 6. května od 10 do 18 hodin na Labi u Šafaříkova mlýna v Nymburce (10 km)
  • Vodní svět Kolín (18,5 km): aquapark, bazén, restaurace a kavárna, minigolf, fitness a další. Od 15.11. do 15. 3. 2018 je zde ledová plocha na bruslení

Tipy, co dělat

Dětský zážitkový areál Duhový park Dětský zážitkový areál Duhový park

Navštivte s dětmi Duhový park, ve kterém se vyřádí a zalumpačí. V parku je 11 hracích zón a 57 atrakcí, za zdolání každé zóny děti získají samolepku. V parku se nejvíc zabaví děti ve věku 4–13 let. Všechny atrakce jsou zdarma, stačí zaplatit pouze vstup do areálu a můžete schovat šrajtofli. Vyndáte ji zase, až vás přepadne hlad, v parku je restaurace i rychlé občerstvení, kde naplníte břicha. 

Poděbrady - Kolonáda profesora Libenského Poděbrady - Kolonáda profesora Libenského

Prosklená kolonáda s unikátní sklobetonovou kopulí z r. 1938 byla zbudována nad pramenem minerální vody. Pramen je dodnes aktivní a je možné jej ochutnat. Stavba je propojena se sloupovou promenádou, nedaleko kolonády je okouzlující fontána.

ZOO Chleby ZOO Chleby

Založena byla v r. 1997 a patřila k nejmenším v republice. V posledních letech se však rozšiřuje, v r. 2012 vznikl mj. nový výběh velbloudů. K vidění je více než 70 druhů zvířat ze všech kontinentů (kromě Antarktidy) a také množství rostlin.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion Na Zámku
Jiřího nám. 1/I., Poděbrady, 29001

Penzion Na Zámku

Jiřího nám. 1/I., Poděbrady

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování: v rámci akce v ceně
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 150 Kč/ noc
Hodnocení podniku
Jak uplatnit
 • Rezervace: Termín pobytu si zamluvte na tel. 777 626 331 nebo e-mailu nazamku@seznam.cz
Děti
 • Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma bez nároku na stravu a lůžko
 • Přistýlka pro starší děti 350 Kč/noc se snídaní
 • Pobyt s dětmi hlaste již při rezervaci termínu
Storno podmínky
 • Při zrušení rezervace nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.

Chybí vám nějaké další informace?

8 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny