Přispějte dětem s ichtyózou – vážným onemocněním kůže

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
100 Kč
239 přispělo
do konce

V ceně varianty:

  • 100 Kč např. na nákup speciálních očních kapek pro dítě nemocné ichtyózou. 

Platí do:

31. 1. 2018

Podmínky uplatnění:

  • Voucher se uplatní automaticky, nic dalšího nemusíte dělat. Děkujeme, že jste přispěli na dobrou věc!
  • Na dobročinné akce nelze uplatnit kredity.
  • Veškeré vybrané prostředky dostane Spolek Ichtyóza.
  • Jednotlivé varianty nabídky jsou stanoveny pouze přibližně pro vaši představu, jak mohou pomoci. Ceny používaných krémů se mohou lišit - množství péče, kterou každý nemocný potřebuje, stejně jako konkrétní značky krémů, jsou individuální.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Spolek Ichtyóza

Komenského 389, Příbram

Ichtyóza je dědičné onemocnění kůže,  charakterizované suchou a šupinatou pokožkou po celém těle. Nemoc se nedá vyléčit, ale není nakažlivá. Ti, kdo jí trpí, musejí své tělo dvakrát denně důkladně promazat speciálními krémy.

Malý Martínek potřebuje měsíčně celých osm kilo emolienčních krémů – a k tomu ještě další speciální kapky do očí, do uší, krémy na obličej, chodidla a další a další pomůcky. Výdaje se pohybují kolem 20 tisíc měsíčně. 

Pro rodiny dětí s ichtyózou představuje nákup zdravotní kosmetiky obrovskou zátěž rodinného rozpočtu. Krémy hrazené pojišťovnou totiž nesedí všem a některé volně prodejné jsou zkrátka účinnější, než ty na předpis.

Přečtěte si příběh manželů Kadlecových, kteří se s ichtyózou poprvé setkali, když si osvojili Martínka. Od té doby o nemoci šíří povědomí, pořádají sbírky krémů pro rodiny s dětmi s ichtyózou a organizují besedy ve školkách a školách, aby pomohli předcházet šikaně dětí s ichtyózou a umožnili jim snadnější začlenění do dětských kolektivů. Za tímto účelem založili Spolek Ichtyóza.

Další informace

  • Voucher se uplatní automaticky, nic dalšího nemusíte dělat. Děkujeme, že jste přispěli na dobrou věc!
  • Na dobročinné akce nelze uplatnit kredity.
  • Veškeré vybrané prostředky dostane Spolek Ichtyóza.
  • Jednotlivé varianty nabídky jsou stanoveny pouze přibližně pro vaši představu, jak mohou pomoci. Ceny používaných krémů se mohou lišit – množství péče, kterou každý nemocný potřebuje, stejně jako konkrétní značky krémů, jsou individuální. 

Hodnocení podniku

5,0/5 (11 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Iveta

dobrý nápad, ráda pomůžu

Dnes
Jan

Jsem moc rád, že mohu přes Slevomat takto velice jednoduše a snadno přispět na dobrou věc a zároveň vědět na co přesně peníze půjdou :).

14. 1. 2018
Petra

Je hezké, že Slevomat více dává možnost pomoci přímo konkrétním lidem (např. Ježíškova vnoučata, zdravotní klaun …). Pokud můžu, pomůžu :o)

4. 1. 2018
Kateřina

Je skvělé, že Slevomat dává prostor těmto projektům. Hned má člověk lepší den. Díky!
Mnoho úspěchu Martínkovi s rodinou a celému spolku Ichtyóza.

5. 1. 2018
Lenka

Velmi mě dojalo video Martínka a rodičů Kadlecovych! Kéž penízky pomuzou, moc chválím slevomat, ze je zde tato možnost-přispět lidem, kteří opravdu potřebují pomoc. :-)

4. 1. 2018

Všechna hodnocení