Zábavná venkovní hra Puzzle out v centru Prahy

Varianta: Podívejte se na další variantu
Venkovní hra Puzzle out pro 1–2 osoby
24 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Venkovní hra Puzzle out pro 1–2 osoby

  • služby instruktora
  • vybavení nutné pro absolvování hry
  • dárek za úspěšné dokončení hry
  • délka: 2,5 hodiny

Hrát můžete v období platnosti voucheru: 1. 5. – 30. 9. 2018. Termín si sami vyberte a zamluvte v rezervačním systému.

Platnost:

1. 5. – 30. 9. 2018

Omezení:

V každém týmu musí být osoba starší 18 let.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Předem přes online rezervační systém. Kód voucheru uveďte do komentáře. 
  • Jde se hrát: Na místo dorazte včas, abyste se vyhnuli startu současně s jiným týmem. Před začátkem hry vás instruktor seznámí s pravidly. V odpoledních/večerních hodinách si s sebou vezměte baterku.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Puzzle Out

Trasa začíná u řeky v ulici Cihelná.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Co by lidé nejraději objevili v truhle s pokladem? Někteří prahnou po kopě zlaťáků, jiní po čokoládě nebo po pozvání na rande. A co vy?

Sezvěte rodinu a kamarády k zábavné venkovní hře Puzzle out s podtitulem Vltavská stezka! Odehrává se v malebných zákoutích Prahy a cílem je nalézt tajemný poklad. Pro rodilé Pražany to možná bude brnkačka, pro přespolní trochu tvrdší oříšek… Ale super zábava pro každého. 

Cesta k pokladu němu vede skrz záludné hádanky, úkoly a indicie. Hra trvá celkem 2,5 hodiny, možná ji však stihnete rychleji. Procvičíte si jak nohy, tak mozkové závity. Nejdřív se vydáte za instruktorem k řece v Cihelné ulici. Seznámíte se s pravidly, dostanete potřebné proprietky a dobrodružství může začít. 

Téma hry? Hon za tajemným pokladem!

Prarodiče vašeho kamaráda byli před pár dny přepadeni. Zloději převrátili celý byt vzhůru nohama, ale nic důležitého se neztratilo. Dědeček, který skončil po útoku v nemocnici, později prozradil, že je prý na stopě cennému pokladu. V posledních 3 letech se mu podařilo nashromáždit velké množství indicií, které naštěstí ukryl na bezpečném místě v rodinné chalupě.

Poklad je po staletí strážen významnými českými osobnostmi, které jej chrání pomocí hádanek, šifer a hlavolamů. Dědeček ale není schopen v pátrání pokračovat a váš kamarád nemůže dopustit, aby poklad padl do špatných rukou. Proto hledá pomocníky. Zvládnete se k pokladu dostat dříve než zloději?

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Předem přes online rezervační systém. Kód voucheru uveďte do komentáře. 
  • Jde se hrát: Na místo dorazte včas, abyste se vyhnuli startu současně s jiným týmem. Před začátkem hry vás instruktor seznámí s pravidly. V odpoledních/večerních hodinách si s sebou vezměte baterku. 
Děti

Tuhle hru si parádně užijí i děti v doprovodu dospěláka.

Storno podmínky
  • Rezervovaný termín můžete změnit nejpozději 24 hodin předem, a to přes telefon nebo mail. 
  • Pokud se na místo hry dostavíte s více než 20minutovým zpožděním, můžete být vyloučeni ze hry a voucher tak bez náhrady propadá.

Hodnocení podniku

Martin

Super procházka Prahou, přálo nám i počasí. Uvedení do děje o zakončení bylo bez výhrad.

Některé nápovědy šlo uhodnout dříve, než je člověk na místě. Naopak jeden úkol v obálce byl bez nápovědy nesplnitelný (je to možná individuální, ale jinak bychom tam stáli doteď) ;-)

26. 6. 2017

Všechna hodnocení