Romantika v podzámčí: 3 dny v Hluboké nad Vltavou se snídaní pro dva

14 zákazníků
už jen 36 ks
Online rezervace
Příjemné ubytování pod zámeckým vrchem
Příjemné ubytování pod zámeckým vrchem
Welcome grog nebo svařák a sleva na další nápoje
Welcome grog nebo svařák a sleva na další nápoje
Navštivte celoročně otevřenou zoo v Hluboké
Navštivte celoročně otevřenou zoo v Hluboké
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování pro 2 osoby
 • 2× snídaně formou teplého a studeného bufetu pro oba
 • Svařák nebo grog na uvítanou
 • 20% sleva na nápoje v baru penzionu
 • Parkování
 • Wi-Fi 

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher není možné využít v období vánočních svátků a silvestra (23. 12. – 2.1. 2018) a v období Velikonoc (30. 3. – 2. 4. 2018).

Online rezervace
2 980 Kč 2 299 Kč

V Hluboké nad Vltavou neplní přání zlatá rybka, ale KA-PR.

Konkrétně plní přání o prima dovolené. Že byste jednu takovou také potřebovali? Stačí říct, sbalit kufry sobě a své drahé polovičce a zamířit do útulného penzionu KA.PR, který stojí v podzámčí jednoho z našich nejpůvabnějších zámků – v Hluboké nad Vltavou.

Kouzelný advent

Vouchery mají platnost až do konce dubna 2018, prožít tu tak můžete zimní nebo i jarní romantiku. Pokud si cestu naplánujete ještě na prosinec, nasajete adventní atmosféru Andělské Hluboké (2. 12. – 24. 12. 2017) s řemeslnými trhy, vánočními koncerty a zpíváním koled. Pěkné trhy jsou také v Českých Budějovicích (2. 12. – 6. 1. 2018).

Zámek, zvířata, sport i relax

Zámek Hluboká budete mít od penzionu stále na očích, určitě tedy nevynechejte prohlídku – jen pozor, přes zimu jsou otevřené pouze některé okruhy a v omezeném čase, podívejte se na návštěvní dobu. Po celý rok vás pak rádi přivítají všichni obyvatelé kouzelné zoo Hluboká.Zabavit se můžete v celoročně otevřeném Sportovně-relaxačním areálu (1,3 km), kde je také spousta atrakcí pro děti (dřevěný hrad, obří vzduchová trampolína, prolézačky, skluzavky, lezecké stěny). Dále jsou tu baseballová hřiště, kurty na plážový volejbal, stolní tenis, petanque a badminton i adrenalin park s lanovým centrem

Dětem se bude líbit také zábavní FunPark Panda v Č. Budějovicích (6 km) s prolézací věží a spoustou dalších atrakcí i pro ty nejmenší (otevřeno 9–19 h, celodenní vstup pro dítě za 250 Kč, pro dospělé 70 Kč). 

Je libo trochu odpočinku? Pak zamiřte do Relax a wellness Podhrad (500 m), kde vás čekají sauny, vířivka i bazén s protiproudem a kde také dělají masáže a kosmetiku (otevřeno 10–22 h, hodinový vstup 150 Kč pro dospělé a 80 Kč pro děti od 3 do 12 let).

Tipy na dopravu

Z Prahy jste tu autem asi za 1 h 45 min., jen o půl hodiny delší je jízda vlakem s přestupem v Českých Budějovicích. Na nádraží pak sedněte na městský autobus, který jede na zastávku Hluboká n. V. – Pod kostelem (100 m od penzionu). Dojet můžete i autobusem Arriva city, který jede z Florence bez přestupu 3 h (vysadí vás přímo na zastávce Hluboká n. V. – Pod kostelem.

Cesta z Brna je autem stejně dlouhá (1 h 45 min.), vlak jede s přestupem v Českých Budějovicích přibližně 5 h a autobus také s přestupem v ČB cca 4,5 h. 

Příjemné ubytování a ranní posilnění

Bydlet budete v příjemném dvoulůžkovém pokoji, ze kterého budete mít výhled přímo na zámek nebo na golfové hřiště. Samozřejmostí je tu televize, telefon, trezor i vlastní koupelna. Ráno se posilníte dobrotami ze snídaňového teplého i studeného bufetu.A kam vyrazit na oběd a večeři? Oblíbená je například restaurace v hotelu Podhrad, k příjemnému posezení, popití a pojedení zve také pivovar Hluboká. Během toulání městem ale narazíte na celou řadu dalších restaurací, které stojí za návštěvu a ochutnání. 

Tipy, co dělat

Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou

Historie tohoto města je spjata s královským hradem Hluboká, založeným spolu s nedalekými Českými Budějovicemi v polovině 13. století králem Přemyslem Otakarem II. V současnosti je Hluboká nad Vltavou rychle se rozvíjejícím městem, podporující místní podnikatelské aktivity se širokou nabídkou kulturních, sportovních, relaxačních a gastronomických příležitostí, se zázemím, které uspokojí každého návštěvníka. 

Zámek Hluboká Zámek Hluboká

Pohádkový zámek Hluboká patří k nejnavštěvovanějším zámkům v celé zemi. Kolem zámku je rozlehlý anglický park a obora s barokním loveckým zámečkem. 

Holašovice Holašovice

Náves jihočeské vesnice Holašovice se celosvětově proslavila usedlostmi ve stylu selského baroka, které byly pro svou jedinečnost zařazeny na seznam UNESCO. Tento unikátní dochovaný soubor hospodářských usedlostí byl stavebně a výtvarně upraven v průběhu 19. století do specifické podoby, kterou můžeme obdivovat dnes. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion a restaurace KA.PR
Tyršova 966, Hluboká nad Vltavou, 37341

Penzion a restaurace KA.PR

Tyršova 966, Hluboká nad Vltavou

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: Dle velikosti 100-200 Kč
Hodnocení podniku
Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Co nejdříve po koupi voucheru e-mailem kasparek@restaurace-kapr.cz nebo na telefonu +420 387 965 848 či 602 479 795. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí.
 • Termínová varianta:  Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky.
Děti
 • Dítě do 5,9 let má pobyt s rodiči na lůžku a bez stravy zdarma.
 • Dítě od 6 let či další dospělá osoba platí 400 Kč/noc.
Příplatky
 • Ubytování s domácím mazlíčkem je možné za příplatek 100 až 200 Kč (podle velikosti).
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny