Intenzivní cvičení na Power Plate s trenérkou – 1, 5 nebo neomezené lekce

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
1 lekce Power Plate
14 zákazníků
do konce
už jen 46 ks

V ceně varianty:

30 minut cvičení na Power Plate

Platí do:

31. 3. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Termín si rezervujte na tel. 773 655 446.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Studio Lapé

Milíčova 25, Praha - Žižkov

Dnes otevřeno 8:00–20:00
Vybavení a služby
Internet zdarma

Láká vás vyzkoušet cvičební stroj, který si na celém světe oblíbily celebrity, sportovci, časově vytížení lidé pro tvarování svojí postavy? Cvičení na tomto stroji, který využívá svoje vibrace ke zvýšení náročnosti a intenzity provedených cviků, trvá pouhých 30 minut.

Výzkumy dokazují, že cvičení na vibračním stroji Power Plate pomáhá redukovat celulitidu. Může urychlit a zvýšit remodelaci kolagenního vlákna, zlepšuje prokrvení, podílí se na nárůstu svalové hmoty, pomáhá lidem zbavit se přebytečného tuku a tvaruje hyždě, stehna a lýtka.

Výhody Power Plate:

Za 30 minut cvičení se dostatečně rozehřejete, posilujete, využijete téměř každé svalové vlákno svého těla. V závěrečné fázi vás čeká odměna ve formě masáže končetin, která má úžasné účinky na mizení celulitidy.

Lekce vedou pouze certifikované trenérky, které se soustřeďují na ženskou problematiku – hubnutí , hubnutí po porodu, redukce celulitidy, zvýšení kondice, tvarování postavy apod. Lekce probíhají ve skupině max 3 žen.

S sebou si vezměte pohodlnou obuv, či ponožky, oděv vhodný na cvičení. K zapůjčení je ručník, osuška, ve studiu je bohatý bar a samozřejmě sprcha. Všechny lekce probíhají na profesionálních strojích Power Plate PRO5 Air a PRO6.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Termín si rezervujte na tel. 773 655 446.

Storno podmínky

Zrušení rezervace je nutné ohlásit minimálně 1 den, poté voucher propadá.

Hodnocení podniku

5,0/5 (3 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení