3 dny s polopenzí u Sečské přehrady v Železných horách s vířivkou i masáží

22 zákazníků
5 kilometrů od Sečské přehrady
5 kilometrů od Sečské přehrady
Vířivka, masáž i solná jeskyně
Vířivka, masáž i solná jeskyně
U trasy cyklistického linkového autobusu
U trasy cyklistického linkového autobusu
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji            
 • 2× snídaně formou bufetu pro oba
 • 2× tříchodová servírovaná večeře s možností výběr ze dvou hlavních jídel pro oba
 • 1× 45 min. privátní vířivky pro oba
 • 1× 30 min. speciální aromaterapeutická masáž zad+ šíje pro oba
 • 1× hodina solné jeskyně pro oba 

Strava

Polopenze

Omezení

Voucher není možné využít v období 21. 12. 2017 – 5. 1. 2018 a 30. 3. – 2. 4. 2018.

4 100 Kč 2 499 Kč

Penzion Čtyřlístek si své jméno rozhodně zaslouží: štěstím tu překypují zejména ti, kteří holdují aktivnímu stylu života. Leží v klidné oblasti u Seče, v oblíbeném rybářském revíru. Bydlet tu budete po dobu 3 dnů a postaráno máte i o polopenzi.K tomu, abyste se cítili šťastně, přispěje nejen krásná příroda, ale také 45 minut privátně ve vířivce. Přikoupit si můžete i pivní koupel v dubové kádi. Voda má teplotu 37 °C a je plná pivovarských kvasnic, které jsou bohaté na vitamíny B, proteiny a sacharidy. Během koupele si můžete dopřávat kvasnicového ležáku z pivovaru Pernštejn, co vaše hrdlo ráčí. Prostě pohoda.

Vzhůru na brusle, běžky a za památkami

Kolem Sečské přehrady se táhnou nenáročné běžkařské trasy vhodné i pro začátečníky, dobře dostupné.  Vydejte se třeba na 16 km cestu Z Nasavrk na Krásné - díky jeho nenáročnosti ho lze absolvovat i s dětmi. Zpět se vracíte po stejné cestě, pokud vás začnou bolet nohy dříve,   není problém se vrátit. Hlavním cílem jsou Nasavrky (12 km od penzionu), odkud se budete držet rozcestníkem k vysílači na Krásné. V cíli na vás čekají nejen krásné výhledy, ale o víkendech také občerstvení a zahřátí v místní hospůdce (otevřeno za příznivého počasí).Pokud běžkám příliš neholdujete, třeba vás zláká možnost bruslení na zamrzlé ledové ploše. Při dlouhotrvajícím ledovém počasí se dá celá zamrzlá sečská přehrada pohodlně projet na bruslích za cca 2 hodiny.

A kam v okolí ještě vyrazit?

Útulný pokoj & polopenze

Na 2 noci složíte hlavu v hezkém dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. V balíčku máte i polopenzi: před výletem se posilníte snídaní, podávanou formou bufetu, po výletu zase tříchodovou servírovanou večeří.Tip: Pokud se nemůžete své dovolené dočkat, vyrazte už teď na virtuální prohlídku penzionu

Tipy, co dělat

Zámek Žleby a ZOO v oboře Zámek Žleby a ZOO v oboře

Vyberte si jeden ze tří okruhů a poznejte život na zámku, objevte i malý technický zázrak v podobě plně vybavené zámecké kuchyně s přilehlými historickými kuchyňskými provozy. Projděte se kolem Doubravky a obdivujte oboru, která je domovem dravých ptáků a proslulých bílých jelenů. 

Skanzen Veselý kopec Skanzen Veselý kopec

Přeneste se do dávných časů a života sedláků, podívejte se, jak bydleli, jedli a s čím pracovali. Ve skanzenu najdete vedle řady roubených domků i jedinečnou kolekci technických památek na vodní pohon. Nejen vaše děti čekají ukázky lidových řemesel a obyčejů. Akce se tu konají průběžně po celý rok. 

Zámek Choltice Zámek Choltice

Vodníci na zámku? Je to tak! Zelení mužíčci se usídlili v Cholticích a stali se váženými zámeckými pány. Přijďte se na ně podívat. Uvidíte také zámeckou kapli, barokní lékárnu, zbraně a další zajímavé interiéry a předměty. Po prohlídce zámku se vydejte do přilehlého anglického parku, který postupně přechází v oboru s rybníky a prastarými duby, platany a habry. Někteří tito velikáni slaví již více než 400 let. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion U čtyřlístku
Hořelec 1, Seč, 53807

Penzion U čtyřlístku

Hořelec 1, Seč

Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Check out je po domluvě možný i mezi 10 - 11 hod.
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Wellness
Venkovní bazén
Vlastní restaurace
Kolárna
Lyžárna
Jak uplatnit
 • Rezervace: Termín pobytu si domluvte na mailu info@penzion-uctyrlistku.cz nebo telefonu 732 124 506. Rovnou uvádějte kód voucheru. 
 • Při rezervaci pobytu si můžete přiobjednat další lenošení ve wellness. 
Děti
 • Dědi do 2,9 let: zdarma bez nároku na vlastní lůžko a polopenzi
 • Dítě od 3 do 14,9 let: 350 Kč/noc s polopenzí
 • Osoba nad 15 let: plná cena 440 Kč/noc s polopenzí
Příplatky
 • Poplatek obci: 12 Kč/osoba/noc
Storno podmínky
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 10 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá, takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.

Chybí vám nějaké další informace?

4 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny