Darujte ovocný strom z benefičního e-shopu Na ovoce

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Certifikát na Ovocný strom + Příručka pěstitele
Ukončeno
1 000 Kč
4 zákazníci
už jen 36 ks

V ceně varianty:

  • Dárkový certifikát, podle kterého si vy nebo obdarovaný na e-shopu vyberete konkrétní odrůdu.
  • Ovocný strom + Příručka pěstitele

V ceně je zahrnuto poštovné na zaslání balíčku s dárkovým certifikátem. Poštovné 170 Kč, které je nutné doplatit, je za doručení stromku.

Doručení:

Česká pošta
170 Kč (7 prac. dní)

Doručuje obchod:

Kateřina Kubánková
na-ovoce.cz/web
eshop@na-ovoce.cz
+420 773 466 597

Obdarovat blízkého člověka může být v době neomezených možností pro leckoho oříšek. A možná právě v době, kdy je všeho hojnost a dostatek, potěší nejvíce dar, který má hodnotu trvalou, nehledě na módní trendy.

Nákupem ovocného stromu z řad starých odrůd darujete i přísun ovoce jedinečných chutí a navíc nám pomůžete vrátit tradiční odrůdy ovocných stromů zpět do české krajiny.

Vyberte sobě nebo svým blízkým jabloň, hrušeň nebo třešeň a věnujte dárek, který neomrzí ani za pár let. Za voucher získáte certifikát na prvotřídní sazenicibenefičního e-shopu na-ovoce.cz, kterou si vyberete z 10 starých odrůd ovocných stromů, a také dárkový certifikát,  Příručku pěstitele a v případě Štědrého stromu také Kalendář hojnosti 2018

Vybírat můžete z 10 starých odrůd ovocných stromů, které pocházejí z ovocné školky předního českého pomologa Stanislava Bočka. Staré odrůdy se v naší krajině pěstovaly po generace, ale postupně upadají v zapomnění.

Jejich vysazením přispějete k zachování našeho ovocného dědictví a budete si moci pochutnat na proslulých Grávštýnských jablkách, na jazyku se rozplývající Hardyho máslovce, Holovouských malináčích, které k nejlepší chuti dozrávají okolo Vánoc nebo Krvavce, letní hrušce s červenou dužinou, přímo na vlastní zahrádce.

Zakoupením dárkového certifikátu přispíváte na aktivity spolku Na ovoce. Váš příspěvek použijeme na péči o sady, sázení nových stromů, odborné workshopy pro veřejnost a rozvoj mapovací aplikace.

 Jak to funguje

Dárkový certifikát spolu s příručkou a kalendářem vám bude odeslán do dvou dnů po přijetí platby na účet. Sazenici ovocného stromu obdržíte v době vhodné pro výsadbu, tedy na jaře (březen–duben) a na podzim (říjen–listopad). 

Jakmile nastane čas vhodný pro výsadbu, stačí na základě dárkového certifikátu kontaktovat e-shop na mail: eshop@na-ovoce.cz a vybrat si ovocný strom z nabídky 10 starých odrůd jabloní, hrušní a třešní. Společně si také upřesníte vhodný termín pro doručení sazenice a adresu, na kterou má být strom zaslán.

Poštovné hradí kupující. Samotný obdarovaný již neplatí nic.

Platnost certifikátu není časově omezena.

Kdo je Na ovoce

Na ovoce je nezisková organizace, která usiluje o obnovení zájmu o ovocné stromy a sady ve městech i ve volné krajině. Pořádáme vycházky do sadů, workshopy, které učí péči o stromy a zpracování ovoce, šíříme osvětu a mapujeme volně přístupné ovocné stromy, keře a byliny. Do všech aktivit se snažíme zapojit zájemce z řad odborné i laické veřejnosti a místní komunity. Naším cílem není jen vrátit místní ovoce na naše stoly a původní odrůdy do sadů a zahrádek, ale také posílit vztah lidí ke krajině a pomoci jim převzít zodpovědnost za péči o místa, ve kterých žijí. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Na ovoce, z.s., Zeyerova alej 4, 162 00 Praha 6

Obchodní podmínky prodejce