Dárkový voucher do indické restaurace u I. P. Pavlova v hodnotě 500 nebo 1000 Kč Oblíbené jako dárek

Varianta:
v hodnotě 500 Kč
379 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Dárkový voucher na cokoli z jídelního lístku v hodnotě 500 Kč 

Platí do:

28. 2. 2018

Omezení:

Voucher se nevztahuje na alkoholické nápoje a nelze ho využít ve dnech 24. a 25. 12. 2017. Pokud bude vaše útrata vyšší, rozdíl doplatíte na místě, pokud nižší, peníze se nevrací.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Stůl si zamluvte předem na tel. 602 800 786.
  • Chystáte se na hostinu ve více lidech? Kupte více voucherů, dají se sčítat.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Korma India Restaurace

V Tůních 1636/1, Praha - Vinohrady

Dnes otevřeno 12:00–22:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Domácí mazlíčci vítáni

Málo se to ví, ale když Kryštof Kolumbus objevil Ameriku, byl dost zklamaný. Cestou už se totiž strašně těšil na indickou kuchyni.

Vy se žádného bloudění bát nemusíte, indickou restauraci Korma najdete pár kroků od zastávky I. P. Pavlova. Mistři kuchaři tu připravují vegetariánské i masové speciality vonící exotickým kořením a jídelní lístek je celý váš – voucher pokryje hostinu v hodnotě 500 nebo 1000 Kč.  

Ochutnat můžete sýrové pokrmy, jehněčí i kuřecí maso, krevety a různě upravené ryby, ale také zeleninové speciality, dezerty a tradiční přílohy, jako je chléb naan v mnoha verzích. Vouchery se vztahují na vše kromě alkoholických nápojů.  

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Stůl si zamluvte předem na tel. 602 800 786.
  • Chystáte se na hostinu ve více lidech? Kupte více voucherů, dají se sčítat.

Hodnocení podniku

Jitka

příjemné klidné prostředí uprostřed Prahy, milá a všímavá obsluha, výborné jídlo zajímavé chuti. určitě doporučuji

20. 11. 2017
Eva

milá a ochotná obsluha, příjemné prostředí a v neposlední řadě i naprosto vynikající jídlo :) určitě jsme tam nebyli naposledy

2. 11. 2017
Karla

Jídlo nám moc chutnalo, zbožňuju naan a musím říct, že tento byl opravdu výborný. Milá pozornost v podobě džusu na začátek a co se nám líbilo asi nejvíc, byla paní majitelka, která se zároveň stará o obsluhu a jde vidět, že pro spokojenost zákazníků udělá snad vše :) Určitě navštívíme znovu. Moc děkujeme za super zážitek.

12. 10. 2017
Jitka

Koupili jsme si s kamarády voucher na vegetariánské i masové menu a vše bylo výborné! V restauraci nás čekal krásně prostřený stůl a každý dostal na pití džus zdarma – super překvápko 🙂 Ochutnala jsem jak masové, tak vegetariánské jídla a vše bylo skvělé, naprostý top byl Mutton rogan josh s Butter Nanem. Pokud chce někdo zkusit indickou kuchyni, určitě doporučuji!

9. 10. 2017

Všechna hodnocení