Božský relax pro dva: privátní wellness i s možností masáže

Varianta: Podívejte se na dalších 5 variant
60 minut vířivky pro dva
4 zákazníci
do konce

V ceně varianty:

  • hodinový relax ve vířivce pro 2 osoby

Platí do:

31. 5. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace: objednejte se předem na tel: 376 323 243.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Wellness Hnačov

Hnačov 60, Hnačov

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří

Je dokázáno, že stres a starosti špatně snášejí vysoké teploty. Ve horké koupeli se prý úplně rozpouštějí a mizí neznámo kam.

Z frekventovaných termínů dnešní doby je slůvko „wellness“ asi nejpříjemnější. V hektickém programu všedních dní nezbývá příliš času věnovat dostatek péče sobě ani svému partnerovi a vztahu s ním. Ve Wellness relax areálu Hnačov můžete zvládnout oboje. Zapomeňte na to, že venku plyne nebo tlačí čas, a dokonale se uvolněte v místní vířivce, případně se k tomu i prohřejte v infrasauně.

Ponořením se do vířivé vany si dopřejete nejen komfort, ale i kvalitnější životní styl. Masážní trysky uvolňují stres a napětí, teplo zlepšuje krevní oběh. Když k tomu přidáte šampaňské a jahody, romantické zasnění může začít.

A pokud chcete svůj relax dotáhnout k úplné dokonalosti, vyberte si variantu s masáží pro dva. Jestli to bude masáž bylinná, medová, čokoládová či rekondiční je již pouze na vás.

Pokud budete chtít nechat romantický relax klidně doznít, můžete navštívit i místní restauraci. V areálu Hnačov je případně možné se i ubytovat a rozložit si tak své wellnesšení na více dnů. V areálu najdete například i velké adventure-golfové hřiště nebo minizoo ku potěše nejmenších návštěvníků. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: objednejte se předem na tel: 376 323 243.