30. 11. 2017 potkejte svou lásku: Speed Dating pro mladé nezadané muže a ženy Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další variantu
Muži ve věku 21–32 let
2 zákazníci
do konce
už jen 18 ks

V ceně varianty:

  • seznámíte se s 16 protějšky
  • přípitek a koktejl 

Platí do:

30. 11. 2017

Omezení:

Nabídku je možné hradit pouze platební kartou online.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: napište na e-mail info@datein.cz a uveďte následující údaje: jméno a příjmení, kód voucheru, e-mail pro zaslání vyhodnocení, kontakt, který si přejete předat označeným protějškům (může jich být více, např. tel. číslo, Facebook, e-mail...)
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

COMO Restaurant & Cocktail Bar

Václavské náměstí 818/45, Praha

Láska je nemoc, ale vyléčit ji nelze, napsala Božena Němcová. Jen už neporadila, kde se takovou nemocí nakazit…

Co by byl život bez lásky? Ovšem, kde na ni v hektickém pracovním tempu a horem i dolem dávno přebraných hranicích svých sociálních bublin narazit? Datein má pro vás návrh: zkuste Speed Dating.

Tvrdí se, že opravdové zamilování je otázkou jednoho, maximálně dvou pohledů. Během Speed Datingu, tedy rychlého a zábavného seznamování, si můžete takových pohledů vyzkoušet hned 16. Na každou konverzaci s potenciálním protějškem máte 5 minut, po jejich uplynutí se muži posouvají o stoleček dál.

Každému je na akci přidělena nálepka s číslem, podle kterého následně účastníci označují, na koho chtějí vyměnit kontakt. Jestliže je označení vzájemné (on označí ji a ona jeho), jsou rozeslány vzájemné kontakty. Vyhodnocení proběhne do konce následujícího dne po skončení akce. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: napište na e-mail info@datein.cz a uveďte následující údaje: jméno a příjmení, kód voucheru, e-mail pro zaslání vyhodnocení, kontakt, který si přejete předat označeným protějškům (může jich být více, např. tel. číslo, Facebook, e-mail…) 
Storno podmínky

Zrušení účasti je možné nejpozději 7 dní před konáním akce, v opačném případě poplatek propadá. Je možné za sebe najít náhradu stejného pohlaví spadající do dané věkové kategorie.

Organizátor akce může akci zrušit z důvodu nenaplnění kapacity mužů nebo žen - v takovém případě registrovaní účastníci budou informováni minimálně 48 hodin před konáním akce (do 28. 11., 18.00)

Zakoupením účastník souhlasí s Všeobecnými podmínkami a Souhlasem se zpracování osobních údajů, uvedených na webu projektu - www.datein.cz