Roční předplatné magazínu TV pohoda a křížovkářské speciály

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
419 Kč
129 zákazníků

V ceně:

 • Roční předplatné magazínu TV pohoda (vychází každé pondělí)
 • 3× křížovkářský speciál plný křížovek
 • Knižní dárek jako překvapení
 • Originální dárkový vánoční certifikát (křídový papír, 210 × 100 mm) 

Můžete využít do:

31. 1. 2018

Jak objednat zboží:

 • Objednání předplatného: Přejděte na stránky http://slevomat.uplatnenivoucheru.cz/1215284 a vložte kód voucheru, který chcete uplatnit.
 • Poté vložte svou adresu jako dárce (fakturační adresa) a také adresu obdarovaného (ZASLAT JAKO DÁREK NA JINOU ADRESU), na kterou má chodit předplatné.
 • Pokud chcete předplatné pro sebe, uveďte pouze jednu (fakturační) adresu, na kterou má být týdeník doručován. 
 • Dárkové vánoční předplatné začíná od čísla 1/2018, které vychází 27. 12. 2017. Máte-li zájem již o vánoční dvojčíslo s programem na Vánoce a Silvestra, uveďte to do poznámky.
 • Jiná forma objednání nebude akceptována.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Příští rok bude na Pohodu.

Předplaťte sobě nebo svým blízkým televizní magazín TV pohoda. Vychází každý týden v pondělí a obsahuje nejen přehledný program 53 televizních stanic, ale také:

 • klípky z uměleckého prostředí,
 • životní příběhy českých filmových a televizních hvězd,
 • soutěže o hodnotné ceny,
 • recepty,
 • tipy pro zdraví a krásu,
 • velkou křížovku a sudoku.

K ročnímu předplatnému navíc dostanete knižní dárek (román nebo detektivní příběh) a během roku ještě 3 křížovkářské speciály, ať máte pořád co luštit. 

Dárkový certifikát k Vánocům

Pokud se rozhodnete předplatné věnovat někomu z rodiny, využijte vánoční dárkový certifikát, který je v ceně voucheru, a dejte ho obdarovaným pod stromeček. Certifikát je na kvalitním křídovém papíru ve velikosti 210 × 100 mm. Dárkový certifikát vám vydavatelství pošle co nejdříve spolu s vánočním speciálem.

TIP: Pokud pošlete objednávku předplatného do 13. 12. 2017, tak stihnete objednat i vánoční dvojčíslo na celé Vánoce až do Silvestra. 

Časté dotazy

Kdy TV pohoda vychází?
Týdeník vychází vždy v pondělí a program je vždy až od soboty do pátku následujícího týdne. Speciály vycházejí v průběhu roku v měsíci únoru, červnu a listopadu.

Co se stane po vyplnění formuláře?
Objednávka je odeslána ke zpracování do společnosti Send, která vydavateli zajišťuje rozesílání časopisu. Pokud jste dárce, tak obdržíte vánoční dárkový certifikát a vánoční speciál na svou adresu a na adresu obdarovaného půjde TV pohoda od zvoleného čísla vydání – obvykle od č. 1/2018, které vychází 27. 12. 2017. Pokud si objednáte předplatné pro sebe dostanete dárek i týdeník včetně vánočního speciálu na vaši adresu od zvoleného vydání.

Kdy bude odeslán dárek?
Po vložení objednávky do objednávkového systému na webu www.uplatnenivoucheru.cz se objednávka automaticky odešle ke zpracování. Knižní dárek bude odeslán s prvním vydáním TV pohody, který jste si zvolili jako start předplatného např. od č. 1/2018. Pokud předplatné darujete, tak dárek dostane obdarovaný a vy obdržíte certifikát spolu s vánočním speciálem. Certifikát a vánoční speciál bude odeslán na vaši adresu do 10 dnů od zadání objednávky do objednávkového systému.

Kdy začnete zasílat televizní týdeník?
Začátek předplatného záleží na tom, kdy zadáte objednávku do objednávkového systému na webu www.uplatnenivoucheru.cz a zvoleném termínu pro start. Můžete zvolit aktuální vydání, které je zasláno v následujících 14 dnech, nebo od začátku roku – č. 1/2018 vychází 27. 12. 2017. Pokud si přejete dostat vánoční dvojčíslo s programem na celé Vánoce a Silvestra, zadejte objednávku nejpozději do 13. 12. 2017.

Jak je to s darování předplatného?
Abyste mohli předplatné darovat,  musíte vyplnit adresu dárce (vaši), na kterou přijde vánoční dárkový certifikát, a adresu obdarovaného (komu chcete předplatné darovat), na kterou bude zasílán týdeník TV pohoda, knižní dárek a v průběhu roku i 3 speciály.

Kdy obdržím vánoční dárkový certifikát?
Všichni dárci obdrží dárkový certifikát vytištěný na krásném křídovém papíru v obálce spolu s vánočním speciálem. Obojí dorazí poštou cca do 7 pracovních dní od vložení údajů do objednávkového formuláře. Pokud ale kupujete předplatné na poslední chvíli a nemáte čas čekat na doručení, můžete si dárkový certifikát vytisknout. Stačí jej stáhnout zde

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

 • Objednání předplatného: Přejděte na stránky http://slevomat.uplatnenivoucheru.cz/1215284 a vložte kód voucheru, který chcete uplatnit.
 • Poté vložte svou adresu jako dárce (fakturační adresa) a také adresu obdarovaného (ZASLAT JAKO DÁREK NA JINOU ADRESU), na kterou má chodit předplatné.
 • Pokud chcete předplatné pro sebe, uveďte pouze jednu (fakturační) adresu, na kterou má být týdeník doručován. 
 • Dárkové vánoční předplatné začíná od čísla 1/2018, které vychází 27. 12. 2017. Máte-li zájem již o vánoční dvojčíslo s programem na Vánoce a Silvestra, uveďte to do poznámky.
 • Jiná forma objednání nebude akceptována. 

Hodnocení podniku

Vendula

Komunikace 1A:)

Marcela

Zatím nám samozřejmě ještě časopis chodit nezačal, ale už ho odebíráme letos a jsme spokojeni. Navíc předplatné přes Slevomat se vyplatí ještě víc, než klasické předplatné :-)