Vstupenka na Výstavu zdraví, osobního růstu, prevence a zdravého životního stylu

Varianta: Podívejte se na další variantu
2. 12. 2017 10:00
13 zákazníků
do konce

Termín:

2. 12. 2017 10:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu

Celodenní vstup na výstavu včetně přednášek a semináře 

Podmínky uplatnění:

Rezervace není nutná. Přijďte ve vybraný den na veletrh a po ověření kódu si užijte a nečerpejte energii a informace od kapacit v daném oboru.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Minerva – Výstava zdraví, osobního růstu a prevence.

Újezd 450/40, Praha - Malá Strana, Michnův palác

Minerva byla římská bohyně moudrosti, řemesel a zdraví. Pražská výstava Minerva se na dva dny stane jejím chrámem.

Pojďte se před Vánoci skutečně na chvíli zastavit, zklidnit, načerpat energii a také celou řadu zajímavých informací. V Michnově paláci na Malé Straně se 2. a 3. 12. 2017 koná 64. Minerva neboli Výstava zdraví, osobního růstu, prevence a zdravého životního stylu.

V nabídce jsou celodenní vstupenky na konkrétní den. Vybírat můžete podle programu (mož­ná vám napoví, že byste měli přijít v oba dva dny). Čeká vás maraton přednášek, seminářů a workshopů, které vám pomohou najít cestu k řešení zdravotních i osobních problémů.

Přednášet bude např. prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., autorka bestselleru Doba jedová, nebo PhDr. Marta Foučková, jejíž téma zní Pravou cestou je cesta do duchovního srdce. Mluvit se bude také o medu, konopí, relaxačním dýchání, léčivém koření i duchovním rozměru peněz. Naučíte se masírovat (deku s sebou), zastavit se a také se bude bubnovat a cvičit.

A protože se blíží Vánoce, bude se také tvořit. V jiné slevomatí nabídce najdete vstupenky, jejichž součástí jsou vánoční workshopy, které si užijí malí i velcí.

Informace budou výživné, ale nakrmíte tu také svá bříška. K dostání bude zdravé občerstvení (3 druhy jídel a 3 druhy polévek) a posedět můžete v čajovně.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace není nutná. Přijďte ve vybraný den na veletrh a po ověření kódu si užijte a nečerpejte energii a informace od kapacit v daném oboru.

Děti

Děti do 10 let mají vstup zdarma.

Storno podmínky

Voucher zakoupený na konkrétní termín nelze stornovat ani refundovat.