Divadelní představení či koncert a vášnivá káva nebo svařák u Mandala Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
28. 11. 2017 19:00
Ženšen
4 zákazníci
do konce

Termín:

28. 11. 2017 19:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu
 • vstupenka na představení Ženšen
 • vášnivá káva 
  • espresso z čerstvě pražené kávy Trobica
  • 0,02 l tuzemského Božkov
  • kostka ledu / studená voda
  • cukr 

Podmínky uplatnění:

Rezervace: pro jistotu proveďte předem na tel. 728 771 332, není však nutná. Kód voucheru nahlásíte obsluze při příchodu.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kavárna a divadlo Mandala volného

náměstí T. G. Masaryka 1335, Zlín

Dnes otevřeno 11:00–19:00
Vybavení a služby
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Letní zahrádka

Jít do divadelní kavárny před představením, o přestávce, nebo po představení? A co takhle být v ní během představení!

Zastavte se na chvíli a nechte proletět své myšlenky. Z Divadla a kavárny Mandala volného se cestuje první třídou do říše fantazie. Tento inspirativní prostor pro „tvořivo“ vás zve na listopadová divadelní představení nebo koncert, umělecký zážitek pak doplní i chuťový – dáte si vášnivou kávu, která chutná jako rumová pralinka, nebo svařák s ovocným špízem.

Mandal je místo, kde se hraje pro mladé i věčně mladé, kteří chtějí poslouchat, nechat se bavit, porozumět. Soustředí se na satiru, kabaret, experimentální divadlo, dobrou muziku a výtvarno. 

Přímo pro kavárnu je pražená káva značky Trobica, kromě ní tu ale mají i domácí limonády, sypané čaje ze Srí Lanky a na čepu pivo Rohozec 11°, pivní speciály a Kofolu. A když vám během představení vyhládne? Po divadelním zážitku si objednejte toasty nebo sladké vafle se šlehačkou. 

Představení jednotlivých představení:

 • Ženšen – rituální gangsterka s příchutí Tarantina
  Agenti Ivan a Bobr jdou po krku nebezpečné dvojici Olina + Raduza. Podaří se klukům nasadit děvčatům klepeta? A co je to Ženšen?
 • Dobrodružný Hobit
  Dejte si v klidu kávičku (no, nějakou větší) a než ji dopijete, vychutnejte si knižní dobrodružství Hobit. Že prý to není možné? Za hodinku vám Hobita nejen přečtou, ale zapojí také ruce, nohy, “pár” rekvizit, jednoho páva a “trochu” hudby. Dobrodruzi, přijďte! Zjistíte, že je tento velkopříběh legrační, dokonce (zl)obrovitě legrační.
 • Colin – Colin McRae, jeho vítězství a prohry (sportovní i ty osobní)
  Život tohoto rally jezdce byl jedním velkým závodem, od začátku až do konce. Buďte u startu Colinovy kariéry, boje o titul mistra světa, prožijte s ním každou výzvu.

 • Hamlet – Chlapec stojí před otázkou: Milovat, či mstít?
  Hamlet se vrací domů, k dívce, otci, k povinnosti dozvědět se pravdu. Největší dílo Williama Shakespeara hledá své kořeny.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: pro jistotu proveďte předem na tel. 728 771 332, není však nutná. Kód voucheru nahlásíte obsluze při příchodu. 

Děti

Dětem se bude líbit hra Dobrodružný Hobit.