Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Různé mise, zbraně i překážky: Balíček akční střelby v pohybu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Akční balíček střelby v pohybu

 • plnění 3 různých misí
 • délka: 3 hodiny
 • počet zbraní: 3–8 dle potřeby a rozhodnutí
 • počet nábojů: dle potřeby až 70 ks 

Omezení

Střelecká sezóna končí 20. 11. 2017 a nová začíná v lednu 2018 (podle počasí). Voucher mohou kupovat pouze osoby starší 18 let, v doprovodu dospělých však mohou střílet osoby od 10 let. Jeden instruktor se může současně věnovat max. 10 střelcům.

Můžete využít do 30. 6. 2018

 • Rezervace: Provádějte online, veškeré informace k rezervacím dostanete na tel. 722 198 635. Volejte pouze na uvedené číslo, nikoli na střelnice.
 • Termín si zamluvte co nejdříve po zakoupení voucheru. Rezervaci proveďte alespoň dva týdny před vaším preferovaným termínem z důvodu zajištění kapacit a nábojů. Doporučujeme se zároveň objednat nejpozději 30 dní před koncem platnosti voucheru.
 • Doporučení: Na střelnici přineste vytištěný voucher. V místě konání je velice špatný signál. Případně u sebe mějte alespoň kód voucheru.
 • Jedna další osoba se může zúčastnit jako nestřílející divák (doprovod).
 • Program trvá cca 3 hodiny.
 • Akce probíhá na těchto střelnicích: Střelnice Placy u Příbrami, Střelnice Malý Újezd u Mělníka, Střelnice Čekanice u Tábora, Střelnice Ostroměř (pouze pondělí nebo středy), Střelnice Lomnice u Sokolova, Střelnice Morava, Střelnice u Děčína, Střelnice u Tišnova. 

Vhodné pro děti od 10 let – nutný doprovod dospělé osoby (pokud se dospělý účastní jen jako divák, má vstup zdarma).

 • Změna rezervace je možná nejpozději 72 hod. před zamluveným termínem, jinak voucher propadá.
 • Dostavte se včas, při pozdním příchodu bude voucher brán jako uplatněný a propadne.
2 999 Kč 1 599 Kč
2 999 Kč 1 599 Kč
Ukončeno

Pěkně si vystřelit třeba z mladšího sourozence nebo kamarádů je sice fajn, ale podstatně zábavnější je vystřelit si z opravdové zbraně.

Staňte se na chvíli sniperem, který se musí přesouvat, zaujímat různé pozice a zasáhnout cíl, který je krytý. Střelbu z až 8 zbraní absolvujete na jedné z řady střelnic dle vašeho výběru. Tento akční balíček zahrnuje střelbu v pohybu, po zátěži, výměnu zbraně, zaměřování na různé cíle a rozhodování. Plnit budete postupně 3 různé mise a na střelnici strávíte celkem 3 hodiny

Různých zbraní vystřídáte 3–8 dle vašeho přání a nábojů můžete spotřebovat klidně až 70. Střelby se mohou účastnit i děti starší 10 let, pokud přijdou v doprovodu dospělého. Doprovod, který se programu účastní pouze jako divák, neplatí žádné vstupné (k jednomu aktivnímu účastníkovi se může připojit maximálně jeden).

S sebou si vezměte sportovní oblečení a obuv, vytištěný voucher (nebo alespoň jeho kód) a průkaz totožnosti. Není nutné, abyste byli držiteli zbrojního průkazu.

Akční střelba je velmi unikátní adrenalinový zážitek, který nadchne snad každého, kdo se alespoň trochu zajímá o zbraně. Voucher má platnost až do konce června 2018 (s malou přestávkou v zimním období dle počasí) a můžete ho využít pro vlastní potřebu nebo třeba věnovat někomu blízkému jako velice netradiční vánoční dárek. 

Tomas-sg1

Dobré zázemí, ochotný personál, který se o vše postaral. Kdykoliv bych zopakoval. Bylo to super. Doporučuji.

Mohlo by být víc individuálního prostoru a menší skupina lidí. Zbraně víceméně obsluhoval personál a zákazník jen mačká spoušť. Uvítal bych podrobnější vysvětlení zbraně. Chápu ale že by to bylo časově náročnější a dražší.

Tomas-sg1

Dobré zázemí, ochotný personál, který se o vše postaral. Kdykoliv bych zopakoval. Bylo to super. Doporučuji.

Mohlo by být víc individuálního prostoru a menší skupina lidí. Zbraně víceméně obsluhoval personál a zákazník jen mačká spoušť. Uvítal bych podrobnější vysvětlení zbraně. Chápu ale že by to bylo časově náročnější a dražší.

Veronika

Zakoupeno jako dárek, a přítel byl velice spokojen. S instruktory se člověk opravdu nenudí 😊👍👍👍

Jitka

Střelnice Plasy-vše OK. Perfektní výklad, organizace i prostředí. Hoši jsou skvělí.

NKTEAM shooting (12 střelnic)
Voucher můžete využít na 9 pobočkách (zobrazit na mapě)

Střelnice Malý Újezd u Mělníka

Zobrazit na mapě
Střelnice leží mezi obcemi Skuhrov a Malý Újezd nedaleko Mělníka v těsném sousedství silnice č. 16 směrem na Mladou Boleslav.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Střelnice u Terezína

Zobrazit na mapě
Z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 30 minut.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Střelnice Jižní Čechy 1 (u Tábora)

Zobrazit na mapě
Z dálnice D3 sjedete na 76 km směr Tábor na křižovatce ulice Košínská se dáte doprava, přejedete železniční přejezd a ihned za tratí po levé straně je střelnice.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit další (6)
Mapa poboček
Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

8 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
NKTEAM shooting (12 střelnic)
9 poboček
Střelnice Malý Újezd u Mělníka a další pobočky (zobrazit na mapě)
Více o podniku

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku NKTEAM shooting (12 střelnic)

Hodnocení podniku NKTEAM shooting (12 střelnic)

4,6/5 (302 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

Bohužel nic, neměl jsem příležitost voucher uplatnit, neboť majitelé jsou nenasytná hovada..

Přítelkyně mi tento voucher zakoupila jako dárek. Nemohla však vědět že budu hospitalizován a nikam se dlouhou dobu nedostanu.
Tak jsem poprosil přítelkyni, aby napsala těmto frajerům s prosbou o prodloužení platnosti o měsíc. Vždyť přece o nic nejde, voucher už jednou zaplacený je…
Odpověď však byla šokující.
''Můžete voucher prodloužit avšak za poplatek 450Kč" Dokonce, tato společnost nelenila a ihned poslala číslo účtu.
Takže děkuji za Vaše služby a férové jednání, jste vážně společnost na úrovni!
Absolutně nedoporučuji služby těchto arogantních zlodějů.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 5 hodinami

Dobrý večer

Děkujeme za Váš komentář. Jsme rádi, že jsme narazili na slušného a nearogantního zákazníka.
Platnost voucheru byla půl roku. Rezervace se provádí nejpozději 30 dní před koncem platnosti. Dnes je 6 dní před koncem platnosti, ještě je celkem 19 volných míst.
Jsou dané pravidla. Ty pravidla jste porušil VY. Pokud jste hospitalizován delší dobu mohlo to být řešeno před delší dobou. Pokud jste hospitalizován teď čerstvě, proč jste nerezervoval dříve.
Veškeré problémy s nedostatkem míst jsou právě kvůli klientům, kteří nechávají vše na poslední chvíli a berou místa těm s řádnou platností. ¨
Zapomněli jste napsat, že jsme Vám nabídli termíny zadarmo celkem tři dny ze šesti do konce měsíce, anebo možnost prodloužit o dva měsíce za poplatek.
Váš e-mail zněl " Mohu Vás poprosit o prodloužení voucheru" Naše reakce Voucher můžete využít ještě v době platnosti a to tyto dny....., prodloužení voucheru je zpoplatněno.
Reagovalo se pouze na Vaši žádost : "Žádám o prodloužení voucheru¨ nic více a nic méně a reakce byla dle našich obch. podmínek nic více a nic méně
Vy máte možnost vyčerpat v termínu, Vy máte možnost si za poplatek prodloužit voucher, ale my jsme špatní .Pokud o někom píšete, že je arogantní zloděj, svědčí to jen o Vašem charakteru. Jsou dána jasná pravidla a ty je třeba dodržovat.
Klidně jste mohl napsat i Vy sám (teď to již jde) a nemusela přítelkyně nebo jste mohl zavolat a mohl jste problém řešit.

S úctou Petr Novák

Včera
František

Vše proběhlo jak mělo. Možná jen moc lidi ve skupině. Dobra zkušenost. Díky.

Včera
Kláruš
Včera
Lenka

Super zážitek!

23. 9. 2018
Tomáš

přístup, ochota, prostředí

nic :-)

21. 9. 2018
Gabriela

Skvělý, vtipný a milý přístup 😊 rozhodně doporučuji! 😊

20. 9. 2018
Josef

Přístup, profesionalita, výběr zbraní, organizovanost.

20. 9. 2018
Hlousi

Ocenuji prehled o zbranich

Vse probihalo v „poklusu“, organizatory tlacil cas z duvodu dalsich zajemcu, nulova teorie strelby, mnozi netusili jak maji mirit, na jaky terc apod.komunikace s klienty otresna, instrukce nejasne, mel jsem pocit, ze instruktory obtezujeme. Strelba jako takova dobry, jen ten pristup. Nevim jak ostatni strelnice, my byli ve Svetnove.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 7 dny

Dobrý den

Děkujeme za Váš podnět.
Co se týká větší teorie střelby, tak to je náplní speciálních akcí a na to v zážitkovém střílení není opravdu čas. Zde dostáváte jen základ- ale je vám několikrát zdůrazněno, že v případě dotazů se máte ZEPTAT. Na začátku dostanete čísla a to je Váš terč. Míření je Vám také v základu vysvětleno.
Samozřejmě, že po Vás jde další parta, ale vše je naplánováno aby se stihlo. Větší problém je, když se jezdí pozdě.

Instruktorům domluvím, aby dávali jasné instrukce. Vše je jen o komunikaci, když nevím tak se zeptám.

Děkujeme.

Petr Novák

18. 9. 2018
Pavla

Zbraně tradiční i velmi neobvyklé a zákazník si může zvolit.

Vzhledem k tomu, že střelci mohou být i úplní laici byla skupina střelců dost početná.

17. 9. 2018
Prchal

Predstaveni samotnych zbrani bylo provedeno vtipne a poucne, pan byl super

Pri samotne strelbe, byli instruktori velmi neprijemni a nebrali ohled na neznalost cloveka.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 10 dny

Dobrý večer

Děkujeme za Váš komentář a mrzí nás Vaše zkušenost. Ale přeci jenom na té palebné čáře ze zbraní, musejí být instruktoři přísnější.

Děkujeme Petr Novák

14. 9. 2018
Lukas
13. 9. 2018
Lukas
13. 9. 2018
Roman

Super zážitek

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 10 dny

Dobrý večer

Děkujeme za hodnocení.

Petr Novák

11. 9. 2018
Zdena

Perfektní organizace
Milí lidé
Příjemné prostředí

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 10 dny

Dobrý den

Jsme moc rádi, že jste byli se vším spokojeni.

Petr Novák

11. 9. 2018
Jkunasek

Skvělý zážitek, doporučuji.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 10 dny

Dobrý den

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Petr Novák

11. 9. 2018
Jan

Super zážitek. :)

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 10 dny

Dobrý Den

Moc nás těší, že se Vám střílení líbilo.

Petr Novák

11. 9. 2018
Petr

Bezproblemova organizace.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 10 dny

Dobrý den

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Petr Novák

7. 9. 2018
Tomas-sg1

Dobré zázemí, ochotný personál, který se o vše postaral. Kdykoliv bych zopakoval. Bylo to super. Doporučuji.

Mohlo by být víc individuálního prostoru a menší skupina lidí. Zbraně víceméně obsluhoval personál a zákazník jen mačká spoušť. Uvítal bych podrobnější vysvětlení zbraně. Chápu ale že by to bylo časově náročnější a dražší.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 12 dny

Dobrý večer

Moc děkujeme za Váš komentář. Pokud budete sledovat naše stránky www.strileni.com jsou v nabídce i menší akce a více akční.

Petr Novák

7. 9. 2018
DANA

Voucher jsem koupila manželovi k narozeninám s tím, že mu udělám radost, jelikož střílet ho baví a měl vždy dobré zkušenosti u konkurence www.4×4style.cz
Po dnešní návštěvě střelnice u Žďáru nad Sázavou byl velice zklamán přístupem instruktorů – urážky, chaos, nevhodné chování k zákazníkům. Tuto firmu v žádném případě NEDOPORUČUJI!!!Nejen zkažený zážitek, ale i celý den. Za takové peníze by měl být rozhodn ě zcela jiný přístup k zákazníkovi. Jeli jsme 90km za účelem odreagování se od pracovních povinností, ale vidím, že by bylo lepší raději zůstat v práci.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting (12 střelnic) Před 19 dny

Dobrý den pane M...

Děkuji za Váš komentář. Celou věc jsem prošetřil. Oslovil jsem osm lidí, klientů a ti mi celou věc popsali trochu jinak a ve prospěch instruktorů. To že byli "ostří" je dáno tím, že jste na střelbách a máte zbraně a pokud jste měl pocit, že si na vás zasedli tak to nebyla pravda.
Na střelnici je nutné mluvit hlasitěji (máte sluchátka střílí se). V případě nejasností jste se mohl zeptat.
Ostatní klienti byli s instruktory spokojeni a chválili je

Děkuji s úctou Petr Novák

5. 9. 2018
Sonahk

Vyborne sluzby

4. 9. 2018