Víkendový výlet k nejmohutnějším vodopádům Evropy, do Bregenz a Lindau

Varianta: Podívejte se na další 3 varianty
3 dny (0 nocí), 1 osoba
Pá 11. 5. – Ne 13. 5. 2018
17 zákazníků
do konce

Termín:

Pá 11. 5. – Ne 13. 5. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 3 dny (0 nocí)

 • Přeprava autobusem
 • Služby průvodce

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - Hlavní vlakové nádraží – zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále - 22:00
 • Plzeň - Hlavní autobusové nádraží - 23:20

Omezení:

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 16. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

 • Do 24h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu navylet.rezervace@email.cz 
 • Sdělte jména, příjmení, nástupní místo, termín, kontaktní telefon a kód voucherů.
 • CA vám zašle potvrzení rezervace.
 • Při nedodržení výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

Destinace:

Pořádá:

NaVylet.cz

Rybná 716/24, Praha - Staré Město, CA NaVylet.cz nemá kamennou pobočku. Pro klienty jsou k dispozici na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Navštivte Rheinfall – místo, kde padá nejen voda, ale i brady všech dorazivších turistů.

Vydejte se s CA NaVýlet.cz na sever Švýcarska kousek od hranic s Německem, na místo, kde si člověk připadá maličký a nicotný a vůči přírodě naprosto bezbranný. Řeč je o nejmohutnějším evropském vodopádu Rheinfall. Shlédnete nevšední podívanou na proud vody řítící se z výšky 23 m. Šířka 150 metrů a hloubka řeky Rýn pod vodopády je 13 metrů.

„Máte málo času a nějaké to přespání v autobuse vás nerozhází? Pokud si chcete za jeden den užít velký zážitek z cestování, tak je to dobrá volba. Vodopády jsou opravdu nezapomenutelné. Horská procházka s výhledy na Bodamské jezero byla moc fajn. Závěrečná prohlídka starobylého Lindau mě unavila natolik, že jsem se po nasednutí do autobusu probudil až v Praze.“ Zákazník Petr J.

Program výletu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách z Prahy  (hlavní vlakové nádraží – zastávka před Fantovou kavárnou cca ve 22:00 hod), po domluvě možné přistoupit také v Plzni.

2. den: Ráno příjezd do Švýcarska k Rýnským vodopádům. Rheinfall (Rýnské vodopády) – nejmohutnější evropský vodopád se nachází poblíž Neuhaussenu u zámku Schloss Laufen. Se svými parametry (šířka 150 m, průměrný průtok v létě 600 m³/s) poskytuje ojedinělou podívanou na proud vody řítící se z výšky 23 m.

Přes zámek Schloss Laufen je možné se dostat až do bezprostřední blízkosti vodopádů.  Poté vás čeká prohlídka střediska Bregenz na břehu Bodamského jezera. Středisko se nachází na úpatí hory Pfänder (1 064 m n. m.) - možnost výjezdu lanovkou až na její vrcholek. Zde se vám naskytne dechberoucí panoramatický výhled na jezero a až 240 alpských vrcholů. Hora je nejznámějším vyhlídkovým místem v regionu, při dobré viditelnosti sahá panorama od údolí Allgäu a Lech na východě až po švýcarské hory a podhůří Černého lesa na západě. 

Dále přejezd lodí do Lindau -  prohlídka historického města. Historie městečka sahá až do roku 822, odkdy pochází první zmínka o zdejším ženském klášteře. Ve městě se dochovalo poměrně mnoho historických staveb, můžete tak obdivovat typickou starobylou architekturu. Po prohlídce Lindau odjezd do ČR. 

3. den: Ranní příjezd do ČR.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Do 24h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu navylet.rezervace@email.cz 
 • Sdělte jména, příjmení, nástupní místo, termín, kontaktní telefon a kód voucherů.
 • CA vám zašle potvrzení rezervace.
 • Při nedodržení výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
 • Dítě se na zájezd může vydat za cenu voucheru.
Příplatky
 • Cestovní pojištění.
 • Vstupné:
  • Rýnské vodopády cca 5 CHF.
  • Lanovka + plavba cca 15,50 €.
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplnění​m​ a odeslání​m​ formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CA NaVýlet.cz.

Hodnocení podniku

Kveta1238

všechen program hlavně Rýnské vodopády i městečko Lindau a výhledy a posezení i na Berghaus Pfander.

v autobuse děsně málo prostoru

27. 8. 2017
Jiří

Nádherná místa a celkem pěkný program zájezdu.
Velká snaha mladé málo zkušené ale přes to dobré průvodkyní.

Nebyl časovy prostor na cestu lodí k nejatraktivnější vyhlidce uprostřed vodopadu což je obrovska chyba a nelibilo se to většině učastníku zájezdu.

19. 9. 2017
Dagmar

Skvělá průvodkyně, náplň zájezdu perfektní, vše OK

27. 8. 2017
Robert

Super zážitek

27. 8. 2017
Miroslava

vše

17. 9. 2017
Eliška

Bylo to skvělé ! Program byl super, za jeden den tolik krásných míst! Jeli jsme hlavně na vodopády, ale výhled z Pfänderu předčil všechno :-)

8. 10. 2017
Anna

Výlet byl super. Doprava i průvodkyně dostačující, možná organizace mohla být trochu lepší. Ale rozhodně bych doporučila. Cena mi nejdřív přišla vyšší, ale za ten jeden den jsme toho viděli a zažili spoustu.

17. 9. 2017
Petr

Máte málo času a nějaké to přespání v autobuse vás nerozhází? Pokud si chcete za jeden den užít velký zážitek z cestování, tak je to dobrá volba.
Vodopády jsou opravdu nezapomenutelné. Horská procházka s výhledy na Bodamské jezero byla moc fajn. Závěrečná prohlídka starobylého Lindau mě unavila natolik, že jsem se po nasednutí do autobusu probudil až v Praze.

28. 8. 2017
Eva

Vše bylo perfektní už od začátku. Řidiči příjemní a ochotní. Pani průvodkyně úžasná. Velmi překvapila (při minulých akcích, nic moc) o to víc překvapila. Už od začátku všichni spokojení ohledně zasedaciho pořádku, takže natěšena nálada nebyla narušena. Během jízdy průvodkyně vysvětlila, proč nevybíra vstupné za jizdy, kvůli bezpečnosti. Smekám, že vymyslela jiný způsob a tím dál pokračovala natěšena nálada. Prostě byla perfektní, trpělivá a myslím si, že díky ní byli všichni v pohodě, uvolněný a veselý a tato atmosféra se nás držela celou dobu. Super výlet a moc doporučuji. A jako bonus bylo krásné počasí. Moc děkuji :-*

8. 10. 2017

Všechna hodnocení