Nabídku Vyhlazení vrásek pomocí botoxu nebo mezonití mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Omládněte bez skalpelu: vyhlazení vrásek pomocí botoxu nebo mezonití

Varianta: Podívejte se na dalších 7 variant
Botox na jemné vrásky kolem očí
9 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Vyhlazení jemných vrásek kolem očí pomocí botoxu

  • potřebný počet ml látky určuje lékař 

Platí do:

30. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace: doporučuje se minimálně 2 týdny předem na tel. 777 757 517. Nezapomeňte nahlásit kód voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Oční centrum – laserová a estetická medicína

Boleslavova 710/19, Ostrava

Dnes otevřeno 8:30–15:00
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Podle výzkumu, který v roce 2014 provedl Axel Wollmer, může botox pomáhat i v boji s depresemi. Aby ne, když se po něm člověk cítí být o tolik krásnější!

Vykukují na vás při pohledu do zrcadla první vrásky nebo vás trápí ochablá a povadající kůže na obličeji? Nenechte se rozházet a zamiřte do ostravského Očního centra,  kde vám během chvilky uberou pár let. Zbývá jen rozhodnout, zda podstoupíte botox, či aplikaci mezonití. Jsou to ošetření, která se dají kombinovat, a tak vybírejte pečlivě. 

V rámci obou procedur podstupujete mini-invazivní lifting – ošetření bez použití skalpelu, které má vynikající výsledky.

Ošetření pomocí mezonití 

Tohle ošetření trvá necelou hodinku a do podkoží se během něj aplikují tenké nitě, které stimulují tvorbu kolagenu a nových kolagenových sítí. Nitky se rozpouštějí během šesti měsíců, zůstane ale kolagenová kostra, která slouží jako opora podkoží a kůže - dochází k vypnutí pokožky a zabránění jejímu ochabnutí. Pro­cedura je vhodná pro ženy i muže s ochablou a povadající kůží a s prvními vráskami na obličeji. Zákrok se většinou pro­vádí bez nutnosti lokální anestezie a před ošetřením není nutná žádná předoperační příprava. V místě vpichu se mohou výjimečně objevit drobné modřinky či otoky, ty však do několika dní zmizí.

Botox

Při tomto ošetření se využívá Botulotoxin A, který uvolňuje svaly a působí přímo na příčinu vrásek. Po injekčním vstříknutí do svalu se dočasně zablokuje nervový impuls, který stahuje obličejové svaly a vytváří vrásky. Jemné linky se vyhladí, hlubší vrásky se zjemní a hlavně se neprohlubují dál. Aplikace trvá 5 až 10 minut a provádí se ambulantně bez anestezie. Nezůstávají po ní jizvičky. Zjemnění a vyhlazení vrásek po první aplikaci vydrží zhruba 9 měsíců. Pro udržení účinků je vhodné aplikovat botox jednou až dvakrát za rok. 

Než půjdete na botox

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: doporučuje se minimálně 2 týdny předem na tel. 777 757 517. Nezapomeňte nahlásit kód voucheru.

Hodnocení podniku

marcela

Velice hodná paní doktorka i sestřička. Zákrok proběhl v pořádku.

21. 3. 2016
Hana

přístup, provedení

3. 3. 2016
Suchynovap

Mám měsíc po zákroku a jsem velmi spokojená. Velice oceňuji příjemné a vstřícné jednání(maximálně mi vyšli vstříc).Nelituji, že jsem vážila tak dlouhou cestu cca 200km. Děkuji a vřele doporučuji Petra

18. 1. 2016

Všechna hodnocení