Advent na vodním zámku Orth na jezeře Traunsee a adventní trh ve Welsu

53 zákazníků
Nově v nabídce

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

So 2. 12. 2017

V ceně balíčku

 • Přeprava autobusem
 • Služby průvodce

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha
 • Benešov
 • Tábor
 • České Budějovice

Omezení

Výlet se jiná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 1. 12. 2017.
 • Do 24h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu navylet.rezervace@email.cz 
 • Sdělte jména, příjmení, nástupní místo, termín, telefon a kod voucherů.
 • CA vám zašle potvrzení rezervace.
 • Při nedodržení výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Cestovní pojištění.
 • Případné vstupné.
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.
1 390 Kč 890 Kč
Ukončeno 1 390 Kč 890 Kč
Ukončeno

Vydejte se CA NaVýlet zažít adventní čas do rakouského Gmundenu, „města keramiky“, vodního zámku Orth a města Wels. Zažijete úchvatnou adventní atmosféra, navštívíte vánoční trhy a shlédnete kouzelně nasvícené uličky.

Program výletu

 • Odjezd v brzkých ranních hodinách (Praha – hl. nádraží před Fantovou kavárnou cca v 6:00 hod., Benešov, Tábor, České Budějovice) do Gmundenu, přezdívaného „město keramiky“ s tradicí již více než 500 let.
 • Krátká prohlídka města s průvodcem, radnice s keramickou zvonkohrou, která se rozezní vždy v celou hodinu, prohlídka adventního trhu.
 • Romantický advent na vodním zámku Orth (vstup cca 4 €) na jezeře Traunsee,  který je spojen s pevninou 123 metrů dlouhým dřevěným mostem,  adventní trh na nádvoří zámku.
 • V odpoledních hodinách přejezd do Welsu,  adventní trh na starobylém náměstí, kde můžete ochutnat vánoční punč, domácí medovinu nebo svařené víno či zakoupit některý z mnoha řemeslných výrobků.
 • Podél náměstí stojí řada nádherně upravených budov, jako například lékárna U jednorožce nebo radnice z roku 1739. Za shlédnutí stojí honosný dům vyzdobený krásnou fasádou s obrazy a erby ze 17. století. V čase adventu někdy chodí městem andílci.
 • Přibližně v 18:30 odjezd do ČR.

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Gmunden, Rakousko

Zobrazit na mapě

Pořádá:

NaVylet.cz

Rybná 716/24, Praha - Staré Město, CA NaVylet.cz nemá kamennou pobočku. Pro klienty jsou k dispozici na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Zobrazit na mapě
Volejte Po - Ne 9:00-18:00.
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

5 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Gmunden, Rakousko
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
NaVylet.cz
Rybná 716/24, Praha - Staré Město
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku NaVylet.cz

Hodnocení podniku NaVylet.cz

3,9/5 (1 349 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina

Pohodové, méně lidí, příjemná místa

Více času na Gmunden (zejména na vodní zámek Ort) a dát méně na Wels (tam bylo času až moc)

3. 1. 2018
Lenka

Jediné plus bych dala za pohodlný autobus, neměla jsem problém ani s dlouhýma nohama s prostorem.

Naprosto nezvládnutá organizace času na místě, v Gmundenu a na zámku Orth jsme byli jen dvě hodiny času, i když to bylo pěšky do města tam a zpět kolem 40 minut. Většina cestujících tak nestihla navštívit krásné trhy na zámku Orth, průvodce nás samozřejmě dopředu neinformoval, že ve městě jako takovém je jen pár stánků se svařákem a veškeré výrobky se prodávají na zámku. Také nám nenabídnul zakoupení hromadného vstupu do zámku, i když bychom tak ušetřili a většina stejně na zámek chtěla. Ve Welsu jsme pak museli čekat čtyři hodiny, i když tam není nic k vidění, hlavní historické náměstí se projde včetně trhů za 30 minut (je tam max. 10 stánků). Většina obchodů měla v sobotu zavřeno, trhy začaly alespoň trochu ožívat až kolem 17 hodiny. Průvodce byl kapitola sama pro sebe. Neměl moc povědomí o historických, ani kulturních souvislostech. Vytiskl si pouze nějaký text z internetu, který asi viděl prvně na místě, protože z něj vždy přečetl pár vět, bez dalšího kontextu. Nedokázal naplánovat ani pauzy po cestě, kdyby se na cestě tam cestující nedožadovali výstupu na benzínce, kde jsme zastavovali, nepustili by nás vůbec ven, jenom by si sami vykouřili cigarety. Totéž se opakovalo i po cestě zpět, kde nám nebyl umožněn výstup, prý se mělo jednat jen o rychlou zastávku pro výměnu řidičů. Ta se nakonec protáhla na 15 minut, jelikož si samozřejmě museli řidiči opět zakouřit.
Jedná se už o druhý zájezd s touto cestovkou a opět jsem velmi nespokojena, říkala jsem si, že jednou se to třeba nepovedlo, tak to bude příště lepší. Ale bohužel, už nikdy více.

5. 12. 2017
Soňa

Zámek Ort byl krásný, ale málo času na prohlídku.

Špatně zorganizovaný zájezd. Na město Gmunden a zámek Ort bylo málo času. Zámek by bylo skvělé vidět večer osvětlený a tím by vynikla adventní atmosféra. Město Wels bylo o ničem. Kdyby se nejdříve jelo do Welsu a poté na zámek Ort, bylo by o hodně lepší. Takhle to bylo velké zklamání a nevím zda ještě někdy využiji služeb této CK.

4. 12. 2017
Miluše Anežka

Dobrý den,
špatná organizace v Gmundenu času 2,5 hodiny ve Welsu… 4 hodiny. Přístě prohodit na Wels 1 hodina. a přidat čas na Gmunden. Nebo místo do Wels jet do Lince.

cestovatel

4. 12. 2017
Gabriela

Mojim cílem byl zámek Ort, ale nesmyslně byly vyhrazeny jen dvě hodiny na prohlídku jak města Gmundenu tak prohlídka zámku Ort což se oboje nedalo stihnou za DVĚ HODINY. tedy na zámek se většina účastníků zájezdu již nedostala. Naopak městu Welzu bylo vyhrazeny nesmyslně celé ČTYŘI HODINY !Bohužel po projití adventního trhu nebylo už další tři hodiny co dělat, protože Welz jako město není ničím zajímavé ani není u jezera. Průvodce byl na tomto místě poprvé a veškeré informace nám četl i při procházce z papíru :-(.Bohužel už je to podruhé co jsem s touto cestovkou nespokojená. Minule jsem se díky špatnému průvodci nedostala do Mamutí jeskyně :-(.Už nikdy s touto cestovkou, která má nesmyslné pokyny v programu a špatným průvodcem. :-(V příloze zasílám fotku co mne zajímalo za sortiment , který bohužel měli jen na zámku Ort kam jsme se jako klienti z nedostatku času už nedostali…:-(

3. 12. 2017
Petr

Vše proběhlo přesně podle programu. Průvodce ochotný, znalý místa a také aktuálních i historických zajímavostí.

Jediné, co se nelíbilo mně a asi i většině zúčastněných, bylo rozčlenění času pro obě navštívená místa. Tedy málo času na město Gmunden se zámkem, jezerem a rozsáhlými trhy. A naopak mnoho času na Wells, kde toho mnoho nebylo.

3. 12. 2017
Světlana

Autobus a řidiči kteří nás šikovně dovezli a odvezli.

Se slevomatem jezdím nekolik let bohužel tento zájezd byl jeden z nejhorších.
Musím podotknou že zájezd byl předražený vzhledem k tomu, co jsme zažili.
Absolutně neschopný průvodčí který nevědel o čem mluví. Skoro nic sám nevědel. Dozvěděli jsme se o tom pár vět který si pán průvodčí našel někde na internetu a přecetl nám je.
Rozhodnodně nás to neodradilo od zakoupení si dalších zajezdů bohužel tento bych si už nikdy nekoupila.
Nedoporučuji.

3. 12. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.