3denní turistický pobyt v Peci pod Sněžkou vč. varianty pro celou rodinu

0 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Lidická Bouda
Krkonoše, Severní Čechy
Více o podniku
Poloha 1100 metrů nad mořem
Poloha 1100 metrů nad mořem
Děti do 3,9 let mají pobyt zdarma
Děti do 3,9 let mají pobyt zdarma
Ideální výchozí bod pro turistické výlety
Ideální výchozí bod pro turistické výlety
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování pro dvě osoby
 • 2× snídaně formou bufetu pro oba
 • 1 večer: grilované koleno a uzená žebra (od každého jedna porce) 

Strava

Snídaně

2 745 Kč 2 199 Kč
4 285 Kč 2 999 Kč

„Himaláj i Yosemity / všechno jsem to prošel… / nejradši mám – a měj i ty / naše Krkonoše.“ (verše z návštěvní kroniky Lidické boudy)

Ve výšce 1100 metrů nad mořem najdete jednu z nejmagičtějších krajin tuzemska. Krkonoše právem každoročně lákají zástupy obdivovatelů vysokohorské přírody. Ubytujte se v Peci pod Sněžkou v hotelu Lidická bouda a rychle seznáte proč. Ať už tu budete sjíždět na lyžích první sněhovou nadílku, nebo se dlouze procházet po horských stráních, do Krkonoš se zamilujete.Pokud bude počasí vhodné k lyžování, skvělé podmínky najdete přímo u hotelu, kde začíná  sjezdovka „Mulda“ s délkou tratě 650 m. Přímo před hotelem rovněž prochází „běžecká magistrála“ s napojením na řadu dalších běžkařských tratí. Přímo z okna hotelové restaurace, kde si budete dopřávat snídaně formou švédských stolů, budete mít překrásný výhled do údolí Pece pod Sněžkou, na Obří důl a panorama nejvyšší hory Krkonoš a zároveň nejvyšší české hory Sněžky.Zázemím pro vaše turistické nebo lyžařské aktivity bude Hotel Lidická bouda, který nedávno prošel rekonstrukcí a nabízí ubytování v příjemných prostorných apartmánech, které sestávají z jedné až dvou ložnic včetně pohodlné koupelny se sociálním zařízením. Každý apartmán je vybaven televizí a možností připojení na internet (Wi-Fi) zdarma.

Okolí hotelu nabízí nespočet cyklostezek a turistických tras různých náročností, takže si na své přijdou rodiny s dětmi, zamilované páry, party přátel i nadšení sportovci.

Lidická Bouda
Pec pod Sněžkou 217, Pec pod Sněžkou, 54221

Lidická Bouda

Pec pod Sněžkou 217, Pec pod Sněžkou

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Kolárna
Lyžárna
Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Termín si zamluvte písemně na lidickabouda.krkonose@gmail.com nebo telefonicky na 730 978 658. 
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky.
Děti
 • Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na stravu a lůžko
 • Od 4 let do 11,9 let je 385 Kč/os
 • Od 12 let a každá další osoba na přistýlce 470 Kč/os/noc
Příplatky
 • Domácí mazlíčci: 150 Kč/noc
 • Poplatek obci 19 Kč/osoba/noc
 • Parkování zdarma u hotelu; pokud napadne sníh, tak je parkování možné pouze v Peci pod Sněžkou za poplatek 60125 Kč/den
Storno podmínky

Netermínová varianta: Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá.

Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 3 dny předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny