I vy můžete napsat knihu: Online kurz tvůrčího psaní

20 zákazníků
do konce
už jen 30 ks

V ceně:

Neomezený přístup do online kurzu tvůrčího psaní (9 lekcí, které je vhodné rozdělit do 9 týdnů) – přístup do kurzu je garantován na 2 roky

 • V každé lekci vás čeká:
  • Dialogové video s výkladem
   • Video je v 8 lekcích. 
   • Videa mají délku 3 až 5 minut. Poslední video má délku 9 minut – obsahuje totiž praktické informace a rady k oslovení nakladatele.
  • 9 praktických desetiminutových cvičení
  • Tištěné shrnutí ke stažení
  • Úkoly a otázky k sebereflexi
  • Kreativní rozcvička pro začátečníky i pokročilé 

Platí do:

30. 3. 2018

Podmínky uplatnění:

Kód voucheru pošlete na kurzyzobyvaku@gmail.com a do 48 hodin obdržíte přístupové údaje do kurzu.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jestli nejste na Slevomatu poprvé, asi tušíte, že na tomhle místě bývá vtipný úvod. Protože se ale hlásíte na kurz tvůrčího psaní, zkuste si ho schválně vymyslet sami.

Chtěli jste někdy napsat napínavou detektivku, tajuplnou povídku nebo třeba kuchařku? Tak už dál nečekejte a pusťte se do práce. K ruce si vezměte šálek kávy, kurzem vás provede zkušená redaktorka nakladatelství Gabriela Kostašová. Gabriela je členkou týmu Kurzy z obýváku a díky jejím radám dokážete i to, co se před pár dny jevilo jako nemožné.

Kurz je rozdělen do 9 lekcí, které si můžete (ale nemusíte) rozložit do 9 týdnů. Lekce obsahují video (s výjimkou jedné, která rozvíjí představivost), shrnutí, úkol týdne, rozcvičku, desetiminutovku a pár kontrolních otázek. Videa jsou vedena formou dialogů, takže při jejich sledování rozhodně neusnete. Během kurzu se můžete rozhodnout, zda využijete individuálního vedení spisovatelky a lektorky psaní Alžběty Bublanové. Rukopis povídky, románu nebo kuchařky citlivě a akurátně za příplatek zhodnotí. 

9 témat, kolem kterých se tenhle kurz točí

A co víme o lektorce? Alžběta Bublanová se psaním zabývá 15 let a v Praze absolvovala magisterské studium na Literární akademii Josefa Škvoreckého. V roce 2012 za svou prvotinu, povídkovou sbírku Čtyři stěny, získala od Akademie literatury ocenění Máchova růže. V současnosti jí vychází kniha V Tichu. Psaní je pro ni nejen zábavou, ale i nezbytností­. Vyjadřuje jím pohled na svět a ve svých textech se zaměřuje na popis obyčejného života i všední současnosti.

Kalkulace ceny

Další informace

Kód voucheru pošlete na kurzyzobyvaku@gmail.com a do 48 hodin obdržíte přístupové údaje do kurzu. 

Příplatky

Individuální vedení lektorky a zhodnocení textů za 1300 Kč.

Hodnocení podniku

4,5/5 (4 hodnocení)
4 2
3 0
2 0
1 0
Martina

Jsem v začátcích, ale je to velmi zajímavá nabídka a také dobrá spolupráce. Super!!!

24. 8. 2017

Všechna hodnocení