Nerozumíte si s vaším počítačem? Tak hurá na kurz – základy, Word i Excel

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Základy práce s osobním počítačem
3 zákazníci
do konce

V ceně varianty:

6hodinový kurz základů práce s PC

  • ovládání počítače, myši a klávesnice, práce se složkami a soubory (vytvoření, kopírování, přejmenování, přesun), základy práce s textovým editorem MS Word, vyhledávání na internetu, kopírování textu
  • využití počítačů v odborné učebně
  • originální učebnice plná všech témat a postupů dle náplně kurzu
  • potvrzení o účasti na kurzu
  • malý dárek
  • občerstvení 

Platí do:

27. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: na termínu kurzu se domluvte předem na tel. 702 837 821 nebo na mailu strediskoluka@gmail.com.
  • Kurzy probíhají vždy v pátek od 13:00 do 19:00. Konkrétní termíny jsou stanoveny na základě naplnění jednotlivých kurzů min. 10 účastníky (max. je v jedné skupině 15 účastníků).
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

„Honzíku, jak se zapíná ten noudbók?“ Že jste něco podobného už někdy slyšeli?

Tak dotyčného vyšlete na kurz ovládání počítače a budete koukat, jak nakonec on zvládne poučovat vás. Anebo cítíte, že i vy máte mezery – třeba v práci s Wordem či Excelem? Není nic snazšího, než vyrazit na kurzy od školícího střediska LUKA taky!

Středisko se zaměřuje na odborné počítačové kurzy a semináře. Zakládají si hlavně na odbornosti lektorů a lidském přístupu ke klientům. Kurzy probíhají vždy v pátek od 13:00 do 19:00. Konkrétní termíny jsou stanoveny na základě naplnění jednotlivých kurzů min. 10 účastníky (max. je v jedné skupině 15 účastníků).

Základy práce na PC

Tento kurz je určen především pro naprosté začátečníky a seniory. Náplň kurzu je nastavena s ohledem na vyšší časovou dotaci k jednotlivým tématům. 

Práce v programu MS Word

Tento kurz vás seznámí se základy práce s oblíbeným textovým editorem Microsoft Word. Absolventi kurzu budou schopni vytvořit jednoduchý textový dokument rozdělený do odstavců a obsahující obrázky či tabulky. Naučíte se vytvořené dokumenty ukládat do složky umístěné v počítači nebo si dokumenty připravit k publikování či tisku. Veškerá probíraná témata jsou okamžitě prakticky procvičována. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač.

Práce v programu MS Excel

Kurz je určen pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit základy práce s tabulkovým editorem Microsoft Excel. Účastníci kurzu se naučí vytvářet a formátovat jednoduché tabulky, pracovat se vzorci a nastavovat si vlastní potřebné výpočty. Nedílnou součástí bude úvod do práce s grafy. Po absolvování budete schopni si nastavit oblasti tisku, tabulky uložit do jednotlivých složek a nastavit k tisku vše potřebné.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: na termínu kurzu se domluvte předem na tel. 702 837 821 nebo na mailu strediskoluka@gmail.com.
  • Kurzy probíhají vždy v pátek od 13:00 do 19:00. Konkrétní termíny jsou stanoveny na základě naplnění jednotlivých kurzů min. 10 účastníky (max. je v jedné skupině 15 účastníků).