Nerozumíte si s vaším počítačem? Tak hurá na kurz – základy, Word i Excel

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Základy práce s osobním počítačem
Ukončeno
699 Kč
0 zákazníků

V ceně varianty:

6hodinový kurz základů práce s PC

  • ovládání počítače, myši a klávesnice, práce se složkami a soubory (vytvoření, kopírování, přejmenování, přesun), základy práce s textovým editorem MS Word, vyhledávání na internetu, kopírování textu
  • využití počítačů v odborné učebně
  • originální učebnice plná všech témat a postupů dle náplně kurzu
  • potvrzení o účasti na kurzu
  • malý dárek
  • občerstvení 

Platí do:

27. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: na termínu kurzu se domluvte předem na tel. 702 837 821 nebo na mailu strediskoluka@gmail.com.
  • Kurzy probíhají vždy v pátek od 13:00 do 19:00. Konkrétní termíny jsou stanoveny na základě naplnění jednotlivých kurzů min. 10 účastníky (max. je v jedné skupině 15 účastníků).
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

„Honzíku, jak se zapíná ten noudbók?“ Že jste něco podobného už někdy slyšeli?

Tak dotyčného vyšlete na kurz ovládání počítače a budete koukat, jak nakonec on zvládne poučovat vás. Anebo cítíte, že i vy máte mezery – třeba v práci s Wordem či Excelem? Není nic snazšího, než vyrazit na kurzy od školícího střediska LUKA taky!

Středisko se zaměřuje na odborné počítačové kurzy a semináře. Zakládají si hlavně na odbornosti lektorů a lidském přístupu ke klientům. Kurzy probíhají vždy v pátek od 13:00 do 19:00. Konkrétní termíny jsou stanoveny na základě naplnění jednotlivých kurzů min. 10 účastníky (max. je v jedné skupině 15 účastníků).

Základy práce na PC

Tento kurz je určen především pro naprosté začátečníky a seniory. Náplň kurzu je nastavena s ohledem na vyšší časovou dotaci k jednotlivým tématům. 

Práce v programu MS Word

Tento kurz vás seznámí se základy práce s oblíbeným textovým editorem Microsoft Word. Absolventi kurzu budou schopni vytvořit jednoduchý textový dokument rozdělený do odstavců a obsahující obrázky či tabulky. Naučíte se vytvořené dokumenty ukládat do složky umístěné v počítači nebo si dokumenty připravit k publikování či tisku. Veškerá probíraná témata jsou okamžitě prakticky procvičována. Každý účastník kurzu má k dispozici svůj počítač.

Práce v programu MS Excel

Kurz je určen pro všechny uživatele, kteří se chtějí naučit základy práce s tabulkovým editorem Microsoft Excel. Účastníci kurzu se naučí vytvářet a formátovat jednoduché tabulky, pracovat se vzorci a nastavovat si vlastní potřebné výpočty. Nedílnou součástí bude úvod do práce s grafy. Po absolvování budete schopni si nastavit oblasti tisku, tabulky uložit do jednotlivých složek a nastavit k tisku vše potřebné.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: na termínu kurzu se domluvte předem na tel. 702 837 821 nebo na mailu strediskoluka@gmail.com.
  • Kurzy probíhají vždy v pátek od 13:00 do 19:00. Konkrétní termíny jsou stanoveny na základě naplnění jednotlivých kurzů min. 10 účastníky (max. je v jedné skupině 15 účastníků).