Ve dvou na Lipno – 3 dny v námořnickém penzionu s novým wellness

19 zákazníků
Online rezervace
Penzion Maják
Jižní Čechy, Lipno
Více o podniku
Neomezený vstup do bazénu a páry
Neomezený vstup do bazénu a páry
Sleva na další služby zbrusu nového wellness & spa
Sleva na další služby zbrusu nového wellness & spa
Penzion přímo u Lipna, kde se v zimě skvěle bruslí
Penzion přímo u Lipna, kde se v zimě skvěle bruslí
Balíčky (1)
3 dny (2 noci), 2 osoby
Období do 1. 2. 2018
 • 2× ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
 • 2× bufetová snídaně podávaná v budově Hotelu Relax**** pro oba
 • 1× tříchodová večeře pro oba
 • Vstup zdarma do bazénu a páry v novém wellness & spa v čase 9–12 hod
 • 10% sleva na využití dalších služeb wellness & spa o rozloze 680 m²
 • parkování na kamerově střeženém parkovišti zdarma
 • úschova sportovního vybavení
 • Wi-Fi
 • za příznivého počasí možnost využít bruslařské dráhy na zamrzlém jezeře

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher není možné využít v období 29. 12. 2017 – 2. 1. 2018.

Online rezervace
Více o balíčku 3 760 Kč 3 276 Kč

Maják je budova sloužící k navigaci – ten na Lipně vám ukáže směr pohodové dovolené.

Vezměte svou drahou polovičku a přijměte pozvání do penzionu Maják, který stojí přímo na břehu Lipenského jezera v obci Dolní Vltavice. V roce 2016 prošel renovací, která všechny prostory vyladila do námořnického stylu. Nově tu pak přibylo parádní wellness & spa centrum, které první relaxuchtivé hosty přivítá 13. října 2017. Budete mezi nimi?

V ceně balíčku máte vstup do bazénu a páry v čase 9:00–12:00, se slevou pak využijete všechny další služby od romantické venkovní vířivky po masáže.Na Lipně je skvěle nejen v létě – bez chyby jsou i podzimní toulky barevnou krajinou. Co třeba procházka Stezkou korunami stromů, která je otevřená celoročně? Zahájit tu můžete i zimní sezónu –  o Lipenské ledové magistrále už jste určitě někdy slyšeli, skiarál Lipno je pak asi 25 km daleko, takže jakmile začne mrznout a napadne, brusle a lyže s sebou!

Vymazlené pokoje v námořnickém stylu

Bydlet budete ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky, na kterém je LCD televize, minibar, trezor a moderní koupelna s toaletou, sprchou a fénem. Do pokoje se vstupuje pomocí čipové karty a v celém penzionu se snadno připojíte k wi-fi.Až se probudíte, stačí přejít do vedlejšího hotelu Relax, kde pro vás budou denně připravené bufetové snídaně, jednou během pobytu si pak tamtéž dáte večeři (tedy, jednou je v ceně, přijít můžete klidně každý den). Vaří tu českou klasiku, stačí nahlédnout do jídelního lístku, a u krbu si pak můžete vychutnat sklenku vína, kterých tu mají pestrou škálu. 

Tipy, co dělat

Lipno Lipno

Lipenská přehrada je vodní dílo vybudované na řece Vltavě v 50. letech minulého století. S rozlohou téměř 50 km² jde o největší vodní plochu v ČR, a právem se jí přezdívá jihočeské moře. Užijete si nedotčenou přírodu, množství historických a technických památek, širokou škálu sportovních a kulturních aktivit v létě i v zimě. 

Procházka v korunách stromů na Lipně Procházka v korunách stromů na Lipně

První stezka korunami stromů u nás je otevřená celoročně. Leží na vrcholu Kramolína v bezprostřední blízkosti Active Park Lipno/Skiareálu Lipno. Stezka v délce 372 m z dřevěné konstrukce je citlivě zasazena do smíšeného lesa a při maximálním stoupání 2–6% se dostanete až do 24-metrové výšky. Stezka je zakončena 40-metrovou vyhlídkovou věží. Stezka je bezbariérová. 

Bobová dráha Lipno nad Vltavou Bobová dráha Lipno nad Vltavou

Kilometrová dráha s 21 zatáčkami, 2 tunely a řadou terénních zlomů začíná na kopci nad lipenským jezerem, kam vás vyveze vlek. K dispozici je tu i hospůdka, altánek, dětské hřiště a pobytová louka. Areál je bezbariérový.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion Maják
Dolní Vltavice 44, Horní Planá, 38226

Penzion Maják

Dolní Vltavice 44, Horní Planá

Check in od 16:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Domácí mazlíčci: 250 Kč/noc
Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Rezervace provádějte co nejdříve po koupi voucheru na e-mailu recepce@hotelresortrelax.cz či telefonu 601 367 508.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru provedete zároveň závaznou rezervaci. (Není třeba se informovat v hotelu o dostupnosti, pro definitivní platnost vaší rezervace je třeba voucher uhradit).
 • V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Recepci také předem informujte, pokud se na pobyt chystáte se svými domácími mazlíčky. 
Děti
 • Děti do 3 let s rodiči na lůžku a bez stravy: zdarma
 • Dítě od 4 do 11 let na přistýlce vč. snídaně: 350 Kč/noc
 • Osoba nad 12 let na přistýlce vč. snídaně: 500 Kč/noc
Příplatky
 • Povinný místní poplatek: 15 Kč/osoba/den
 • Ubytování s domácím mazlíčkem: 250 Kč/noc
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá, ani není možné ho refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu nebo zrušení prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny