ARMY RUN: Nejextrémnější překážkový běh pro veřejnost na Vítkově Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
30. 9. 2017 10:00
CAPTAIN
Ukončeno
1 199 Kč
2 zákazníci

Termín:

30. 9. 2017 10:00

V ceně varianty:

Pro 1 osobu
  • registrace na ARMYRUN na trasu CAPTAIN (20+ překážek a celková délka trati přes 5 km)
  • dárková taška a občerstvení během závodu a po doběhnutí do cíle 

Podmínky uplatnění:

  • Na webových stránkách proveďte rezervaci přes červené tlačítko Registrujte se.
  • Vyplňte své údaje a do kolonky slevový kód zadejte kód voucheru.
  • Jak se dostat na místo: Pražáci pojedou na lítačku, pro mimopražské bude připraveno parkoviště v docházkové vzdálenosti. Přesto raději zaparkujte v okrajových částech města. Přímo na start závodu se dopravíte tramvají.
Více informací jak uplatnit voucher

Bahno, pot, slzy, vyčerpání, ale i vůle doběhnout a smysl pro fair play.

ARMY RUN je nejextrémnější, nejdrsnější a nejnáročnější překážkový závod pro veřejnost. Po fyzické, ale i po psychické stránce.

Trať a překážky připravují bývalí příslušníci speciálních jednotek armády a policie z THORTactical. A vždycky překvapí. Každá trať je novou extrémní kombinací překážek, u kterých musíte zapojit nejen sílu a obratnost, ale i překonat strach a prokázat silnou vůli. Navíc se jedná o jediný překážkový závod pro veřejnost, který zaštiťuje Ministerstvo obrany ČR.

Pražský závod na Vítkově je vrcholem sezony 2017. I když se jedná o městský závod, není to varianta pro bázlivé. Trasy CAPTAIN (5+ km, 20+ překážek) a MAJOR (10+ km, 40+ překážek) vás provedou jak městem, tak terénem.

Podíváte se zblízka na památník, ke kterému vedou nekonečné schody nebo se proběhnete temným tunelem, kde na tebe vás budou čekat ozbrojení borci od armády.

ARMY RUN v hlavním městě již přesvědčil, že se směle vyrovná svým bratrům ve vojenských újezdech! Trasa povede kolem památníku na Vítkově, odkud jsou luxusní výhledy na celou Prahu. Nespoléhejte na chladné zářijové počasí, při tomhle závodě se pěkně zapotíte.

Samozřejmostí po závodě je procházka do centra a na Karlův most. Komu by schody v sobotu nestačily, může si vyběhnout zámecké přímo na Pražský Hrad.

Za odměnu si dopřejte dobrou večeři v některé z karlínských nebo žižkovských restaurací, které se nachází kousek od centra i místa závodu. Nezapomeňte na rezervaci.

Tady nesmíte chybět! Rodiny a kapesního průvodce s sebou. V zázemí závodu si pak můžete užít bohatý doprovodný program, včetně armádní prezentace a mnoha stánků. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Na webových stránkách proveďte rezervaci přes červené tlačítko Registrujte se.
  • Vyplňte své údaje a do kolonky slevový kód zadejte kód voucheru.
  • Jak se dostat na místo: Pražáci pojedou na lítačku, pro mimopražské bude připraveno parkoviště v docházkové vzdálenosti. Přesto raději zaparkujte v okrajových částech města. Přímo na start závodu se dopravíte tramvají. 

Hodnocení podniku ARMY RUN

Hodnocení podniku ARMY RUN

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz