Pilotujte letoun Cessna 172 a vezměte s sebou až dva pasažéry

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
50 min. letu + až 2 pasažéři s sebou
Ukončeno
5 989 Kč
35 zákazníků
už jen 5 ks

V ceně varianty:

  • Příprava (10–15 minut) – Před letem se na zemi seznámíte s letadlem, instruktor vám vysvětlí základy řízení a elementární pojmy.
  • Let a pilotování (50 minut) – Pilot s letadlem vzlétne do bezpečné výšky a pak vám přenechá řízení. Sami si vyzkoušíte zatáčky, stoupání i klesání a další možné situace.
  • V letounu s vámi mohou být ještě dvě osoby, které poletí na zadních sedadlech jako cestující.
  • Lokalita: Česká Lípa

Platí do:

1. 3. 2018

Omezení:

Maximální počet účastníků je 1 osoba, která bude pilotovat, a 2 osoby jako cestující.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Voucher vyměňte do 1. 3. 2018 za letenku u společnosti Sky Office JTN, letenka má poté platnost 1 rok. Stačí zaslat kód voucheru na e-mail office@skyoffice.cz a obratem vám do mailu přijde letenka.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Ptáci jsou zkušení letci, ale na Cessnu jsou krátcí. Ukažte jim, jak se to dělá.

Chopte se na chvíli řízení amerického letounu Cessna 172 a užijte si jedinečný zážitek, který pro vás připravila společnost Sky Office JTN. Stanete se Pilotem na zkoušku, projdete předletovou přípravou a následně budete letadlo sami řídit.

Létá se z České Lípy a hodnocení zákazníků je skvělé: „Výborný zážitek, dárek pro přílete, který si to moc užil, nemůžeme nic vytknout! Doporučuji :)“ Linda

Do letadla s sebou můžete vzít dvě další osoby, které poletí na zadních sedadlech jako cestující. Pozvěte kamaráda nebo ohromte partnerku skvělým zážitkem. Mohou vás při letu fotit. 

Společnost Sky Office JTN tvoří skupina profesionálních pilotů a instruktorů s bohatými zkušenostmi z velkých leteckých dopravních společností z ČR i zahraničí. Nalétáno mají od 3500 až do 7800 hodin a stroje pravidelně kontrolují. Budete v dobrých rukou. Vzhůru do oblak! 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Voucher vyměňte do 1. 3. 2018 za letenku u společnosti Sky Office JTN, letenka má poté platnost 1 rok. Stačí zaslat kód voucheru na e-mail office@skyoffice.cz a obratem vám do mailu přijde letenka. 

Storno podmínky

Společnost Sky Office JTN si vyhrazuje právo změnit termín letu v závislosti na počasí. V takovém případě vás bude personál informovat o změně.

Hodnocení podniku

4,9/5 (24 hodnocení)
4 1
3 1
2 0
1 0
Karel

super přátelský pilot, supr letadlo, prostě bomba

1. 9. 2016

Všechna hodnocení