Konverzační kurzy angličtiny, španělštiny nebo němčiny

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
989 Kč
6 zákazníků
už jen 24 ks

V ceně:

  • 20 lekcí anglické, německé nebo španělské konverzace
  • 1 × 90 minut výuky týdně
  • přístup do on-line systému evidence výuky, kde můžete sledovat svůj vývoj, probíranou látku nebo instrukce pro domácí přípravu v případě nepřítomnosti. 

Platí do:

14. 12. 2017

Omezení:

Minimální věk 15 let. Kurzy budou probíhat od 9. října do 14. prosince. Sledujte aktuální informace k vámi zvolenému kurzu.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru si kurz objednejte on-line zde a do poznámek uveďte kód voucheru. Do druhého dne obdržíte e-mail s přihláškou a dalšími instrukcemi. S případnými dotazy se obracejte na e-mail liberec@studyline.cz nebo na tel. 603 520 002.
  • Ostatní: 5% sleva na další kurzy. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování, který je uznávaný v ČR i zahraničí.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jazykové kurzy StudyLine

Pražská 7/5, Liberec

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Ač je mezinárodní jazyk „rukamanohama“ velmi oblíbený, jeho reálné použití může přinést mnohá úskalí a nedorozumění. Proto se do světa raději vybavte skutečnými znalostmi, se kterými prolomíte ledy a vyřešíte každou situaci.

Učíte se cizí jazyk už nějakou dobu, ale stále míváte problémy s mluvením či porozuměním při setkání s cizincem? Ideální volba je pro vás konverzační kurz, kde se naučíte reagovat v reálných situacích, rozšíříte si slovní zásobu, zahodíte ostych v komunikaci a zlepšíte výslovnost i plynulost projevu. Základním cílem těchto konverzačních kurzů je rozvíjet schopnost mluvit a rozumět mluvenému slovu. Naučíte se nezbytné fráze a idiomy i jejich vhodné použití při cestování, seznamování, nakupování, jednání s úřady nebo v zaměstnání. Intenzivní kurzy jsou pak vhodné pro zájemce, kteří se nemohou či nechtějí účastnit celoročních kurzů. Všechny studijní materiály jsou již zahrnuté v ceně, samozřejmostí je závěrečný Certifikát.

Kurzy budou probíhat od 9. října do 14. prosince (dle vybraného jazyka a úrovně). Sledujte proto aktuální informace k vámi zvolenému kurzu.

Vyberte si konverzační kurz angličtiny, němčiny či španělštiny. Úroveň si zvolíte sami podle vašich schopností nebo rozřazovacího testu. Pokud máte kurz jako dárek, stáhněte si tištěný test, který můžete přidat k dárkovému poukazu.

Po objednání kurzu obdržíte přihlašovací údaje do on-line systému evidence výuky, kde můžete sledovat svůj vývoj, zjistit si termíny lekcí, probíranou látku, výsledky testů nebo instrukce pro domácí přípravu v případě nepřítomnosti. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru si kurz objednejte on-line zde a do poznámek uveďte kód voucheru. Do druhého dne obdržíte e-mail s přihláškou a dalšími instrukcemi. S případnými dotazy se obracejte na e-mail liberec@studyline.cz nebo na tel. 603 520 002. 
  • Ostatní: 5% sleva na další kurzy. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování, který je uznávaný v ČR i zahraničí. 
Storno podmínky

Rezervace je závazná, v případě nevyužití voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,1/5 (17 hodnocení)
5 7
4 7
3 2
2 0
1 1
Eva
8. 10. 2014

Všechna hodnocení