Konverzační kurzy angličtiny, španělštiny nebo němčiny

6 zákazníků
už jen 24 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

  • 20 lekcí anglické, německé nebo španělské konverzace
  • 1 × 90 minut výuky týdně
  • přístup do on-line systému evidence výuky, kde můžete sledovat svůj vývoj, probíranou látku nebo instrukce pro domácí přípravu v případě nepřítomnosti. 

Omezení

Minimální věk 15 let. Kurzy budou probíhat od 9. října do 14. prosince. Sledujte aktuální informace k vámi zvolenému kurzu.

Můžete využít do 14. 12. 2017

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru si kurz objednejte on-line zde a do poznámek uveďte kód voucheru. Do druhého dne obdržíte e-mail s přihláškou a dalšími instrukcemi. S případnými dotazy se obracejte na e-mail liberec@studyline.cz nebo na tel. 603 520 002. 
  • Ostatní: 5% sleva na další kurzy. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování, který je uznávaný v ČR i zahraničí. 

Rezervace je závazná, v případě nevyužití voucher propadá.

1 650 Kč 989 Kč
1 650 Kč 989 Kč
Ukončeno

Ač je mezinárodní jazyk „rukamanohama“ velmi oblíbený, jeho reálné použití může přinést mnohá úskalí a nedorozumění. Proto se do světa raději vybavte skutečnými znalostmi, se kterými prolomíte ledy a vyřešíte každou situaci.

Učíte se cizí jazyk už nějakou dobu, ale stále míváte problémy s mluvením či porozuměním při setkání s cizincem? Ideální volba je pro vás konverzační kurz, kde se naučíte reagovat v reálných situacích, rozšíříte si slovní zásobu, zahodíte ostych v komunikaci a zlepšíte výslovnost i plynulost projevu. Základním cílem těchto konverzačních kurzů je rozvíjet schopnost mluvit a rozumět mluvenému slovu. Naučíte se nezbytné fráze a idiomy i jejich vhodné použití při cestování, seznamování, nakupování, jednání s úřady nebo v zaměstnání. Intenzivní kurzy jsou pak vhodné pro zájemce, kteří se nemohou či nechtějí účastnit celoročních kurzů. Všechny studijní materiály jsou již zahrnuté v ceně, samozřejmostí je závěrečný Certifikát.

Kurzy budou probíhat od 9. října do 14. prosince (dle vybraného jazyka a úrovně). Sledujte proto aktuální informace k vámi zvolenému kurzu.

Vyberte si konverzační kurz angličtiny, němčiny či španělštiny. Úroveň si zvolíte sami podle vašich schopností nebo rozřazovacího testu. Pokud máte kurz jako dárek, stáhněte si tištěný test, který můžete přidat k dárkovému poukazu.

Po objednání kurzu obdržíte přihlašovací údaje do on-line systému evidence výuky, kde můžete sledovat svůj vývoj, zjistit si termíny lekcí, probíranou látku, výsledky testů nebo instrukce pro domácí přípravu v případě nepřítomnosti. 

Jazykové kurzy StudyLine
Pražská 7/5, Liberec, 46001

Jazykové kurzy StudyLine

Pražská 7/5, Liberec

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku Jazykové kurzy StudyLine

Hodnocení podniku Jazykové kurzy StudyLine

4,1/5 (17 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 7
4 7
3 2
2 0
1 1
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.