Dovolená na 2 kliknutí! Vyzkoušejte rezervace pobytů online a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

1denní výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
1 den (0 nocí), 1 osoba
Ukončeno
349 Kč
140 zákazníků

Termín:

So 14. 10. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení:

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 13. 10. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

Všeobecné obchodní podmínky

Destinace:

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program.

Městečko zaznamenalo největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. Na šíření slávy se podílel hlavně Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami.

Program výletů 14.10., 29.10. a 17.11. 2017  

  • Odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Prahy, hlavního nádraží v 6:51. Možnost nástupu po trase (Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice). Příjezd do Ústí nad Labem v 8:15.
  • Krátká procházka centrem. V 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět. 
  • V 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08.
  • V 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
  • Koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolíí Křinice, lázeňský park).
  • V 16:25  lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
  • V 16:48 odjezd vlakem, příjezd do Prahy, hlavního nádraží v 19:08. Možnost výstupu po trase.

Koupání v termálních lázních Toskana

Od 13:00 do 16:00 návštěva termálních lázní Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk, bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 3 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě před vstupem do lázní.

Dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. Více o termálních lázních Toskana.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci na odjezdu).
  • Vstupné do Toskana Therme - dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem, a to nejpozději den před odjezdem. Platbu předáte na místě průvodci.
Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však lze z vážných důvodů změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Hodnocení podniku

4,5/5 (5 918 hodnocení)
Ad.

– bohatý program
- dobrá organizace výletu
- na rozličné dotazy perfektně připravený průvodce

Lenka

Dobře zorganizovana cesta, lázně byli opravdu zážitek a k tomu nádherné počasí. Co víc si přát?

Vašek

Milý a zkušený průvodce. Báječné koupání v termálních lázních. Perfektně naplánovaná cesta vlakem.

nevyšlo moc počasí, ale to se v dubnu stává

Helena

Pan průvodce byl fajn, výlet byl skvělý a organizace byla výborná. Příště opět pojedeme.

Petra

Ideálně sestavený harmonogram se spoustou zážitků v jednom dni…

nic :-)

Z

organizace výletu, návaznost dopravních prostředků, služby průvodce......

Alena

Výborně zorganizovaný výlet, velmi ochotný pan průvodce, příjemná cesta vlakem, krásné prostředí lázní. Doporučuji tuto CK.

Sv.

Jedním slovem – perfektní. Moc jsem si zájezd užívala, včetně koupání. Děkuji.

Jediné, co bylo nepříjemné, byl déšť.

Blankatyl

Bezvadná organizace, skvělý průvodce a příjemné lázně.

Irina

Skvělá organizace, příjemný průvodčí, bohatý program

Není nic.

Hodnocení podniku CA Futura

Hodnocení podniku CA Futura

4,5/5 (5 918 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nelly
Včera
Jana

Počasí nebylo idealní, ale výlet byl vydařený a jsem ráda, že jsem tam jela

18. 2. 2018
Jana

pěkná procházka po Drážďanech i s výkladem a pak to nakupování, užily jsme si to z dcerou

18. 2. 2018
Alexandra

Nakonec jsme přijaly nabídku jet busem a vše bylo super. Příjemný s milý průvodce. Naprostá spokojenost.

Není co by se nelíbilo.

11. 2. 2018
Iva

Hezké lázeňské město, prima koupání i wellnes svět.

Nutnost koupit si koupání přes CK, není možné koupit individuálně kartou na recepci.

Vyjádření partnera
CA Futura Před 16 dny

Dobrý den,
nejedná se o nutnost kupovat koupání přes cestovku, ale o výhodu. Skupinové vstupné je levnější a navíc máme dohodnuté tři hodiny koupání za cenu dvou :-). Děkuji za pěkné hodnocení Bad Schandau i koupání.

5. 2. 2018
Luboš

krásná atmosféra
pohodová cesta

31. 1. 2018
Petra

Líbil se nám náš průvodce Ondra, který nás krásně provedl po starých Drážďanech.

Nelíbilo se mi, že nám nikdo nenabídl možnost zajet na zámek Moritzburg, na který jsme se těšili.

Vyjádření partnera
CA Futura Před 30 dny

Dobrý den,
možnost návštěvy zámku Moritzburgu jsme u autokarové varianty v pokynech nenabízeli. Prohlídka Moritzburgu tak byla pouze u vlakové varianty. Škoda, že jste o svém zájmu neřekla průvodci nebo zájem o Moritzburg neprojevila u rezervace výletu. Zařídit by se to dalo....

22. 1. 2018
Iva

volnost výletu, nepovinná nabídka prohlídky, pohodové cestování vlakem, nemám ráda autobus. Koukala jsem už na další nabídky od Vaší cestovky, ale nenašla jsem cestování vláčkem.

nemám vůbec žádnou výtku

Vyjádření partnera
CA Futura Před 30 dny

Dobrý den,
tak to musíte koukat lépe :-) , protože 90% výletů organizujeme vlakem - viz. www.ca-futura.cz.
Děkuji za pochvalu a pěkný komentář a na shledanou na dalších výletech vlakem..

22. 1. 2018
Michaela

Zájezd proběhl na jedničku, organizace perfektní, přestupy vlakem krásně navazovaly, stihli jsme prohlídku města, návštěvu zámku Moritzburg i 2,5hod nákupů. Výstava Poprlky byla perfektní. I počasí nám přálo. Děkuji

21. 1. 2018
Jana

Nikdy by mne nenapadlo, že by mne bavila procházka historickým centrem města. Pan průvodčí Tyleček byl neuvěřitelný, vše věděl a navíc dokázal i rozesmát. Děkujeme za možnost! :-)

Zima :))

16. 1. 2018
Tomáš
16. 1. 2018
Jendamuller

Cesta vlakem, moc přestupů a málo mista ve vlaku Děčín Bad Schandau a zpět. Připadali jsme si jako ve vlaku v Indii.

Vyjádření partnera
CA Futura Před měsícem

Dobrý den,
9.12. je v Drážďanech tzv. Štolová slavnost a Drážďany jsou dopravně přetížené. Bohužel ani ČD se zrovna tento den moc nevyznamenaly. Porouchala se jim jedna vlaková souprava mezi Děčínem a Bad Schandau a tak tento třicetiminutový úsek cesty byl v tomto termínu opravdu nepříjemný. Od dubna bude dle jízdního řádu doprava směrem na Drážďany posílena o další spoj a tak k přetížení spojů nebude docházet.

11. 1. 2018
Michal
11. 1. 2018
Lenka

prohlídka, celková organizace zájezdu, cena

7. 1. 2018
Veronika

Líbily se nám celé Drážďany, jen počasí nepřálo, ale jinak to bylo super! Určitě doporučujeme zakoupit oběd na lodi, jídlo bylo vynikající

7. 1. 2018
Kateřina
5. 1. 2018
Jan

Skvělá organizace a výborný průvodce

4. 1. 2018
Jan

Skvělá organizace a výborný průvodce

4. 1. 2018
Jan
2. 1. 2018
Eva

Možnost komentované prohlídky města.

2. 1. 2018