1denní výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana

Varianta: Podívejte se na další variantu
1 den (0 nocí), 1 osoba
Ne 29. 10. 2017
Koupit za 349 Kč 699 Kč
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
113 zákazníků
do konce
už jen 40 ks

Termín:

Ne 29. 10. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení:

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 27. 10. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

Všeobecné obchodní podmínky

Destinace:

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program.

Městečko zaznamenalo největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. Na šíření slávy se podílel hlavně Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami.

Program výletů 14.10., 29.10. a 17.11. 2017  

  • Odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Prahy, hlavního nádraží v 6:51. Možnost nástupu po trase (Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice). Příjezd do Ústí nad Labem v 8:15.
  • Krátká procházka centrem. V 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět. 
  • V 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08.
  • V 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
  • Koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolíí Křinice, lázeňský park).
  • V 16:25  lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
  • V 16:48 odjezd vlakem, příjezd do Prahy, hlavního nádraží v 19:08. Možnost výstupu po trase.

Koupání v termálních lázních Toskana

Od 13:00 do 16:00 návštěva termálních lázní Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk, bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 3 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě před vstupem do lázní.

Dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. Více o termálních lázních Toskana.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci na odjezdu).
  • Vstupné do Toskana Therme - dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem, a to nejpozději den před odjezdem. Platbu předáte na místě průvodci.
Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však lze z vážných důvodů změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Hodnocení podniku

Lenka

Nádherný výlet, který si užily i naše 2 děti (6 a 8 let). Milý pan průvodce, vše do detailu naplánováno, žádné dlouhé prostoje. Lázně neměly chybu, klidně bysme tam pobyli i déle :-)

9. 5. 2017
Blankatyl

Bezvadná organizace, skvělý průvodce a příjemné lázně.

8. 5. 2017
Irina

Skvělá organizace, příjemný průvodčí, bohatý program

Není nic.

4. 5. 2017
Ad.

– bohatý program
- dobrá organizace výletu
- na rozličné dotazy perfektně připravený průvodce

3. 5. 2017
Vladimír

Vše

2. 5. 2017
Martina

Bylo to super. Skvěle zorganizované, nikde žádné prostoje, vše bylo zajímavé a lázně skvělé. Pan průvodce byl prima. Naprosto doporučuji všem a rádi pojedeme někam znovu.

2. 5. 2017
Petra

Ideálně sestavený harmonogram se spoustou zážitků v jednom dni…

nic :-)

1. 5. 2017
Zitoma

přístup průvodce

1. 5. 2017
Honza

Skvělá organizace i naprosto ochotný průvodce pan Tyleček! Mohu všem jen doporučit, i když nebylo kdo ví jak skvělé počasí, tak se to moc povedlo :)

1. 5. 2017
Lenka

Dobře zorganizovana cesta, lázně byli opravdu zážitek a k tomu nádherné počasí. Co víc si přát?

1. 5. 2017

Všechna hodnocení