1denní výlet vlakem do Bad Schandau a koupání v termálních lázních Toskana

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
1 den (0 nocí), 1 osoba
Ukončeno
349 Kč
140 zákazníků

Termín:

So 14. 10. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 1 den (0 nocí)

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • jízdné lanovkou na Větruši tam a zpět
  • lodní přívoz v Bad Schandau
  • služby delegáta cestovní agentury 

Doprava:

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:01
  • Kralupy nad Vltavou - 07:18
  • Roudnice nad Labem - 07:42
  • Lovosice - 07:58

Omezení:

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 13. 10. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321.
Více informací jak uplatnit voucher

Smlouvy a dokumenty:

Všeobecné obchodní podmínky

Destinace:

Pořádá:

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program.

Městečko zaznamenalo největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. Na šíření slávy se podílel hlavně Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami.

Program výletů 14.10., 29.10. a 17.11. 2017  

  • Odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Prahy, hlavního nádraží v 6:51. Možnost nástupu po trase (Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice). Příjezd do Ústí nad Labem v 8:15.
  • Krátká procházka centrem. V 9:00 výjezd kabinovou lanovkou na Větruši, výhledy na Labe, v cca 9:45 lanovkou zpět. 
  • V 10:17 vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 11:08.
  • V 11:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka.
  • Koupání v lázních Toskana nebo volno (pěší turistika – vyhlídková plošina Ostrau, údolíí Křinice, lázeňský park).
  • V 16:25  lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau.
  • V 16:48 odjezd vlakem, příjezd do Prahy, hlavního nádraží v 19:08. Možnost výstupu po trase.

Koupání v termálních lázních Toskana

Od 13:00 do 16:00 návštěva termálních lázní Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk, bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko. Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 3 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě před vstupem do lázní.

Dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem a to nejpozději den před odjezdem. Více o termálních lázních Toskana.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Děti
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
Příplatky
  • Zvířata: doprava pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 120 Kč - hradí se průvodci na odjezdu).
  • Vstupné do Toskana Therme - dospělý zaplatí 16 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 8 € (popř. 220 Kč). Platbu v Kč je nutné hlásit předem, a to nejpozději den před odjezdem. Platbu předáte na místě průvodci.
Storno podmínky
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však lze z vážných důvodů změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).

Hodnocení podniku

Ad.

– bohatý program
- dobrá organizace výletu
- na rozličné dotazy perfektně připravený průvodce

3. 5. 2017
Lenka

Dobře zorganizovana cesta, lázně byli opravdu zážitek a k tomu nádherné počasí. Co víc si přát?

1. 5. 2017
Vašek

Milý a zkušený průvodce. Báječné koupání v termálních lázních. Perfektně naplánovaná cesta vlakem.

nevyšlo moc počasí, ale to se v dubnu stává

10. 4. 2017
Helena

Pan průvodce byl fajn, výlet byl skvělý a organizace byla výborná. Příště opět pojedeme.

9. 4. 2017
Petra

Ideálně sestavený harmonogram se spoustou zážitků v jednom dni…

nic :-)

1. 5. 2017
Z

organizace výletu, návaznost dopravních prostředků, služby průvodce......

9. 4. 2017
Alena

Výborně zorganizovaný výlet, velmi ochotný pan průvodce, příjemná cesta vlakem, krásné prostředí lázní. Doporučuji tuto CK.

3. 4. 2017
Sv.

Jedním slovem – perfektní. Moc jsem si zájezd užívala, včetně koupání. Děkuji.

Jediné, co bylo nepříjemné, byl déšť.

20. 3. 2017
Blankatyl

Bezvadná organizace, skvělý průvodce a příjemné lázně.

8. 5. 2017
Irina

Skvělá organizace, příjemný průvodčí, bohatý program

Není nic.

4. 5. 2017

Všechna hodnocení