Rozběhni se z chůze za 28 dnů – online kurz + příručka

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
599 Kč
3 zákazníci
už jen 47 ks

V ceně:

Online kurz + tištěná příručka

A. Příručka – kniha

 • Bežecká příručka Vám bude zaslána ještě před začátkem kurzu na Vaši adresu českou poštou včetně dopisu a veškerých přihlašovacích údajů
 • Doprava zdarma

B. Online kurz

 • Každý večer dostaneš do mailu instrukce a videa (29×) na následující den včetně běžeckých rad a triků.
 • Plán pro úplné začátečníky v PDF k vytištění.
 • Přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, která je určená jen účastníkům kurzu. 
 • Edovu individuální podporu mailem nebo telefonem. 
 • Závěrečné vyhodnocení.  
 • Možnost pokračování v tréninku na 5KM a 10KM

JAK OBJEDNAT ZBOŽÍ:

 • Po dokončení objednávky zde na Slevomatu obdržíte Českou poštou příručku včetně dopisu s veškerými přihlašovacími údaji do online kurzu
 • Dle jednoduchých instrukcí vyplníte běžecký dotazník
 • Na základě informací uvedených v běžeckém dotazníku každý večer dostaneš do mailu na míru složené instrukce a videa (29×) na následující den včetně běžeckých rad a triků. 

Doručení:

Česká pošta
Zdarma (3 prac. dny)

Doručuje obchod:

Eda Kožušník
www.prostebez.cz
eda@prostebez.cz
+420 602 767 756

Jediný kurz ve kterém můžeš běhat kdekoliv.

Eda Kožušník z běžeckého blogu Prostě běž! Ti bude celých 28 dnů k dispozici na telefonu. Součástí kurzu je uzavřená skupina na FB, kde můžeš poznat ostatní, kteří jsou na tom podobně jako Ty. 

Proč tolik lidí běhá? Potkáváte je skoro všude. Cestou do práce, ve vašem oblíbeném parku, v lese. Proč běhají ve všední dny, v neděli či dokonce na dovolené?

Správná otázka je ale tato: Co by mohl běh přinést vám?    

Eda Kožušník z běžeckého blogu Prostě běž! má těcho 5 odpovědí:

 1. S největší pravděpodobností opravdu zhubnete. Pokud vážíte 70 kg spálíte cca 245 Kalorií za hodinu chůze. Při intenzivní jízdě na kole cca 420 a 450 kalorií za hodinu běhu. Základem je pomalý kontinuální běh.
 2. Moc neutratíte. Žádné měsíční poplatky ve fitku, žádné platby za osobního trenéra. Stačí vám běžecké boty, vhodné oblečení a chuť vyběhnout.
 3. Běhání vám dá zdraví. V první běžecké radě na běžeckém blogu říkám, že běhání je elixír mládí. Pojďme to probrat postupně. Běh pomáhá snižovat krevní tlak. Kromě toho, běh udržuje vaše plíce v pořádku. Až 50 % normálně nevyužitého potenciálu plic se uplatní právě s pravidelným kondičním tréninkem. Kuřáci si tak mohou pomoci obnovit plný dýchací potenciál prostřednictvím běhu. Běh předchází infarktu. Běžci zažívají intenzivní radost a štěstí v průběhu nebo po běhu. Tyto pocity vycházejí z endorfinů, které se vám uvolňují do organismu. A konečně: Běh zlepšuje spánek, zažívání, relaxaci a chuť k sexu.
 4. Zlepšíte si stravovací návyky. Většina běžců se snaží udržovat vyváženou stravu. Vlastně vás to běhání naučí. Pokud chcete jít běhat víte, že musíte před během trochu přemýšlet, co sníte.
 5. Budete  v pohodě. Běh se používá k léčbě klinické deprese a jiných psychických onemocnění. Snižuje psychické napětí a únavu a udržuje člověka duševně čilého. Běh je pro rekreační, ale i kondiční běžce prostředek psychického a fyzického odreagování od stresů dnešního způsobu života. Je to pohodová “jízda” kdy máte možnost poslouchat jen svou muziku, objevovat nová místa.
 • Instrukce a vide jsou složena na míru každého běžce – dle informací zaslaných v dotazníku

Příběh:

Adresa pro případné vrácení zboží:

Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny