Fakt ostrá akce: festival Chilli Mechov s ochutnávkami i soutěží pro chillence Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
99 Kč
58 zákazníků

Termín:

23. 9. 2017 10:00

V ceně:

Pro 1 osobu

Vstupenka na festival Chilli Mechov pro jednu osobu

  • termín: 23. 9. 2017 od 10.00 do 20.00 
  • místo: Letní kino Širák 

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru pošlete e-mail na info@chillimechov.cz – uveďte své jméno, kontakt a kód voucheru. Na místě vás odškrtnou ve jmenném seznamu a vpustí do areálu.
  • Přihlášení do soutěže v pojídání chilli: Pokud se chcete stát jedním z 20 soutěžících, pošlete e-mail na info@chillimechov.cz – do předmětu napište "SOUTĚŽ" a do textu celé jméno, bydliště, rok narození a kontakt.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Chilli festival Mechov

Orlické nábřeží, Hradec Králové, Letní kino Širák

Jsou lidé, kteří zvládnou sníst jídlo označené pěti papričkami. A pak jsou lidé, kteří si na něm i pochutnají, jenom by přidali ještě trošku chilli.

Nažhavte se na 2. ročník festivalu Chilli Mechov – pokud vám to pálí, tušíte, že ohniskem téhle akce jsou ostré speciality a vše, co se chilli týká. Chybět nebude ani žhavá muzika, zapálení přednášející a pikantní soutěž v pojídání chilli o hodnotné ceny, které se můžete zúčastnit.

Ochutnat a koupit tu budete moci mj. delikatesy od My-chilly, Woch, Chilližroutů, Chilli Doctor a dalších, inspirovat vás budou cooking shows, svůj koutek tu budou mít restaurace Atlanta a Jabloň: nabídnou třeba burgery, žebírka, vege chilli sin carne s cizrnou či dezerty s chilli. LamCafé připraví skvělou kávu, osvěží vás Joker cider i pivní speciály z pivnice Batalion u Draků. 

Komunita nadšenců – předveďte se i vy

Akci organizují vášniví chillenci, kteří se chtějí podělit o své recepty a zkušenosti a vytvořit ve východních Čechách jakousi komunitu nadšenců. Pokud i vy s chilli experimentujete a chcete se pochlubit svými výtvory, vezměte je s sebou – vzájemné nabízení a ochutnávání je povoleno.

O pohodovou atmosféru se postarají kapely NaVostro, Drobný za Bůra a OldČoud, proběhne výstava obrazů a děti to budou moci rozpálit na skákacím hradu. Aktuality sledujte na facebooku.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Po zakoupení voucheru pošlete e-mail na info@chillimechov.cz – uveďte své jméno, kontakt a kód voucheru. Na místě vás odškrtnou ve jmenném seznamu a vpustí do areálu.
  • Přihlášení do soutěže v pojídání chilli: Pokud se chcete stát jedním z 20 soutěžících, pošlete e-mail na info@chillimechov.cz – do předmětu napište „SOUTĚŽ“ a do textu celé jméno, bydliště, rok narození a kontakt. 
Děti
  • Děti do 12 let mají vstup zdarma.
  • Připraven bude dětský koutek a skákací hrad.
  • K dostání budou i neostré dobroty bez chilli.
Storno podmínky

Voucher nelze stornovat ani refundovat.

Hodnocení podniku

4,6/5 (18 hodnocení)
4 3
3 2
2 0
1 0
Radek

Velice vydarena akce ktera nas mile prekvapila, ani pocasi nas neodradilo…uz se tesime na pristi rok!

30. 10. 2017
Petra

proste skvela akce, pocasi sice nepralo ale i tak zahralo;)zvladli jsme ochutnat vse uz ted se tesime na pristi rok..diky

24. 9. 2017
Anetapozarova

Veliký výběr chilli produktů od nejrůznějších prodejců. A hlavně – možnost vše ochutnávat, to bylo super! Všichni moc milí, zapálení do do pálivosti ;-) . Vše vyrábí s láskou. Soutěž v pojídání chilli byla top. Organizace taktéž na jedničku.

24. 9. 2017

Všechna hodnocení