Jednodenní adventní výlet do malebného Annabergu s hornickými slavnostmi

0 zákazníků
Termín odjezdu: 23. 12. 2017

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

So 23. 12. 2017

V ceně balíčku

 • doprava autobusem
 • služby průvodce
 • pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - z ulice Na Florenci - 07:30
 • Kladno - autobusové nádraží - 08:15

Omezení

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 22. 12. 2017.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu ckjukej@email.cz 
 • Uveďte kontaktní a osobní údaje všech cestujících (jméno, příjmení, datum narození, adresu, telefonní a emailový kontakt), nástupní místo a kódy všech voucherů. 
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
 • Vstupy do objektů
 • Cestovní pojištění.
 • Zvířata nejsou povolena.
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.
659 Kč 459 Kč
Ukončeno 659 Kč 459 Kč
Ukončeno

Nechte se pozvat na jednodenní výlet do sousedního Německa a objevte s CK Jukej dosud neobjevené Vánoce v hornickém městě Annaberg, které se po čas adventní mění v romantické město Vánoc! Vánoční atmosféra zde vrcholí 23. prosince, kdy se zde odpoledne koná velký průvod více než tisíce slavnostně oděných horníků, kteří jsou po staletí symbolem města a sjíždí se sem z širokého okolí.

Annaberg

Tradiční vánoční trh s kulisou gotického chrámu sv. Anny, hornický kostel sv. Marie s vyřezávaným betlémem v životní velikosti, vánoční a hornické muzeum i nákupy, to vše vás čeká na adventním zájezdu do Krušnohoří. Nejdříve ochutnejte tradiční štolu na trzích konajících se na malebném barokním náměstí. Stánky nabízejí hlavně místní produkty a jsou neobvykle pečlivě nazdobeny. Nechybí dílnička, kde si děti mohou vyzkoušet tradiční řemesla, či netypický adventní kalendář – výstava řezbářského umění. Odpoledne městem projde snad nekonečný průvod horníků v tradičních kostýmech, které zde po zbytek dne budete potkávat.

Po slavnosti se vydejte vzhůru k chrámu sv. Anny, do Muzea snů, které se v prosinci mění na muzeum Vánoc, či do Krušnohorského muzea, kde jsou prezentovány tradiční místní řemesla včetně hornictví a vyzkoušet můžete i ukázkový stříbrný důl na nádvoří. Návštěvu města zakončete třeba v uličkách kolem náměstí, kde najdete přes 200 obchůdků, restaurací a kaváren.

Ten pravý adventní zájezd pro ty, kteří chtějí zažít romantický vánoční den v rodinné, méně komerční atmosféře neobjeveného města Annaberg.

Ve večerních hodinách návrat do Prahy. 

Destinace:

Annaberg

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK Jukej

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 14:00–18:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Annaberg
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CK Jukej

Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (3 131 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nelly

Nemám co vytknout, vše bylo parádní :) paní průvodkyně byla ochotná, milá, věděla o čem mluví, páni řidiči také supr, byli to vtipálci :) Organizace a vše se nám líbilo, počasí nám také vyšlo. Paráda, doporučuji!

Dnes
Anonym

Skvělý autobus od Student agency, krásná pláž a slunečný pohodový den strávený na Lido di Jesolo.

Ráno: příjezd již v 6.00 (měl být v 7–8h), takže bylo všude zavřeno, WC nikde a většina obchodů a restaurací otvírá až v 9h…odpoledne měl být příjezd řidičů v 17h, ale přijeli až okolo půl šesté, pak jsme ještě další 3/4 h honili jednu paní, která se ztratila…to chápu, ale kdyby nás pak naše průvodkyně nehnala pěšky do města, kam se dá dojet lodí. Nesmyslně nás vedla nekonečnými temnými nezajímavými uličkami, ve kterých se pak už sama nevyznala a ztratili jsme tak opět spoustu drahocenného času. Na nám. Sv. Marka jsme dorazili až 45 min před srazem na odjezd, tj. před 22h večer!! Tím jsme z Benátek skoro nic neměli, všude tma, bylo již pozdě, chtěli jsme si třeba zajít na večeři ale nebyl čas na nic.
Doporučuji opačný postup..nejdřív ještě za světla dovést lidi na San Marco a pak ať si každý vybere jak velkou tůru po městě chce po celém dnu ještě absolvovat. Jinak by to byl opravdu krásný výlet.

Včera
Bára

Fajn výlet, dostatek času i na individuální program, delegátka Irena fajn, vše vysvětlí a poradí. V autobuse ideál, jeli jsme dvoupatrákem, holt počítejte s rozlámaným tělem po dvou dnech cesty v autobuse. Přesto pěkný výlet, hlavně Volendam viz fotka.

Nedostatky v Amstru, nebylo dostatečně předem řečeno, že se mají lístky do muzeií rezervovat až několik týdnů dopředu, jelikož jsou dny v létě všude vyprodané. Napsáno nám to bylo 2 dny před! Takže pak nemáte i několik hodin co dělat, když už si vše projdete. Doporučuji si zamluvit muzea na čas kolem 3 až 4 hodiny odpolední.

Včera
Anonym

Celý den silně pršelo. Ve městě pak nás delegátka odvedla k mapě a nic poradne nevysvetlila. Žádný obchody jsme nenašli.

Včera
Zuzana

Moře čisté, písek na pláži příjemný. Počasí nám vyšlo super. Benátky byly taktéž úžasné, v noci to má své kouzlo, ale myslím, že ve dne je toho víc k vidění.

Cesta šla až překvapivě rychle. Měli jsme dorazit k osmé hodině raní do Lida, ale byli jsme tam už před 6 hodinou a co chcete dělat na pláži tak brzo? Koupat se dalo pocitově pro mě až kolem 9 hodiny a obchůdky po městě byly taky zavřené. Odjezd do Benátek měl proběhnout dle slov paní “průvodkyně” v 17:15 a výslovně nás požádala, abychom na odjezdu byli už 17:05 aby se na nikoho nečekalo. Ve finále autobus dorazil až 17:45 a ještě se ztratila jedna paní, kterou jsme poté naháněli. O to se zpozdil příjezd do Benátek. Ještě, že jsme šli v Benátkách sami po svých, jelikož ti, které doprovázela paní průvodkyně, se i s ní ztratili a ona se jen těžce orientovala i s navigací v telefonu. Ve 23:00 měla z Benátek odjíždět loď, která nás dopravila k autobusu. Na srazu jsme museli být již ve 22:30, ale paní průvodkyně opět nezklamala a nevěděla, odkud loď odjíždí, takže jsme stáli půl hodiny v davu jako blbečci, zatímco paní průvodkyně nás tam nechala stát a vytratila se hledat správnou loď. Naše nástupiště, kde na nás čekala už první skupina, bylo tak o půl kilometru dál a byli jsme rádi, že na nás počkali. Paní průvodkyně byla velkým zklamáním.

Včera
Kvetoslava

prostredi a cesta ok

Včera
Miroslav

Moc jsme si to užili, byť nám příliš nepřálo počasí! Paní průvodkyně byla milá, vše měla dobře zorganizované a zámky byly úžasné!

Včera
Deni

Ceny vstupu

20. 8. 2018
Irena

Krásná adventní atmosféra zatím bez davů českých turistů.

20. 8. 2018
Lenka

Největším překvapením byl autobus Regio Jet který je nejlepší pro cestování, tablet pro každé sedadlo, sluchátka k zapůjčení, prostě bomba :)
Dorazily jsme cca v 6 ráno měli jsme 11 a půl hodiny prostor ke koupání.

20. 8. 2018
Šárka

Úžasné město s krásný výhledem

Nevázat na průvodce a skupinu a vše si projít sám a v klidu. Opravdu dlouhá cesta

20. 8. 2018
Lukáš

Celkova organizace ok, pan pruvodce znamenity , ridici autobusu skveli , pouze v autobuse nebyly ele.zasuvky jinak klimatizovany autobus byl v pohode

20. 8. 2018
Lucka

Autobus i ridici v pohodě, včasný odjezd, přestávky, vybavení včetně zásuvky a možnosti dobít mobil, pláž krásná, písečná, čistá, se studenými sprchami zdarma, teplé sprchy za poplatek 50 centů, s pozvolným vstupem do moře a daleko od břehu jsme ještě stačili, možnost šlapadel myslím 10 euro na hodinu. Centrum města kousek-prochazka parádní, po cestě vynikající zmrzlina v boční ulici ne v té hlavní kopeček snad za euro, u mořského světa Lidl, Burger King-zachod-na pláži sice jsou, ale jak rikala paní průvodkyně v o dost horší kvalitě než v Česku 😁 pro mě téměř nepoužitelné a to vydržím dost, McDonald's. Benátky nádherné, ale doporučuji se trhnout od průvodkyně (v našem případě Klára) a pak se ptát po obchodech na cestu na San Marco-vsude poradi i ukážou 😊 k jídlu jsme si dali testoviny na cestu do krabicky-domaci a byly vynikající 😊 zpáteční plavba lodí ve čtvrt na 12 v noci byla parádní-ja byla zrovna z těch, co si sedli.

Dorazili jsme k pláži o dost dříve, než prý bylo zvykem-v 6 ráno, takže ještě celkem zima-pruvodkyne k plážím řekla, že jsou rovně od parkoviště, že je možnost lehátek za poplatek a že sraz bude už v 17.15 na odjezd do Benátek. Na pláž jsme tedy došli, ale lehátka „otevírali“ až od 8.30 takže jsme 2 hodiny leželi v mikine na zemi a pak se šli anglicky zeptat a zaplatit si lehátka, většina patřila k hotelům, takže nám přidělili co měli volne až někde vzadu zase zadní řady byly levnejsi-15 euro, přední řady 21 euro, věci nám nikdo neukradl. Mínus ty záchody a taky nám paní průvodkyně rekla, že je zákaz používat na pláži ve sprše šampon i sprchový gel, takže jsme se pak pořádně nemohli ani umýt… autobus přijel na místo srazu o 20 minut později a pak jsme samozřejmě, což se stává, ještě asi třičtvrtě hodiny naháněli paní, která se ztratila… O ten čas jsme to pak měli zkráceno v Benátkách, což bylo znát, protože to s náma procházela rychle, ještě podle navigace v mobilu, ale kdyby jen to-zastavovala se nad ne tolik významnými stavbami, přitom se všichni účastníci zájezdu chtěli už konečně dostat do centra na to náměstí, kouknout na místo srazu a pak mít rozchod, párkrát i zatočila jinam s tím, že se omlouvá, ale špatně se orientuje ve tmě. Proto doporučuji trhnout se a projít si to bez průvodkyně a pak se holt zeptat na cestu, protože značení sice je, ale neřekla bych, že zrovna výborne, jak se píše. Pokud máte navigaci v mobilu tak bez problémů, ale my si zapomněli aktivovat data v cizině 😁. V celých Benátkách není moc kam jít na záchod a takhle večer i byly už zavřené. Zpět z Benátek jsme měli plavbu větší lodí, ale měli být objednané 2 a přijela jedna, takže si každý za tu cenu 8 eur ani nesedl.

19. 8. 2018
Tomáš

Příliš málo času na prohlídku Ženevy.

19. 8. 2018
Míla

Skvělá organizace, luxusní pan průvodce. Nejlepší byla prohlídka solného dolu.

Trochu zklamání z plavby po jezeře a ostrova- čekala jsem lepší zážitek.

19. 8. 2018
Pavel

To je moje soukromá věc ! Prosím se dále neptat. Děkuji za ochotu !!!

18. 8. 2018
Jana

Pláž byla opravdu nádherná, čistá, stejně jako moře.

Na Benátky bylo méně času, než bylo slibováno v programu, takže to byl organizovaný běch a né prohlídka. Před odjezdem mi nebyl doručen informační e-mail jak bylo avízováno což způsobilo chaoz při odjezdu. Delegátka byla milá, ale cestující oslovovala „klienti“, což je dle mého názoru nevhodné až urážející.

18. 8. 2018
Anna

představení delfínů bylo super

17. 8. 2018
Veronika
16. 8. 2018
D.T.

Navštivené termální lázně byly nádherné. Nabízená plavba po Dunaji také stojí za zážitek. Budapešt se nám celkově libila a zájezd doporučuji.

Chyběla zmínka vzit si do lázni koupací čepici (je tam plavecký bazén) a v lázních nebyla možnost zakoupení. Zájezd byl spíše individuální, tak několik lidí se ztratilo a vyhledávalo telefonicky služby delegáta..

16. 8. 2018