Půjčte si elektrokolo: ušetříte přírodu, vlastní námahu a ještě pojedete s dobou Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Zápůjčka do 10 hodin
Ukončeno
790 Kč
4 zákazníci

V ceně varianty:

  • Půjčení elektrokola až na 10 hodin

Platí do:

31. 10. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Termín výpůjčky si rezervujte online v systému půjčovny. Pro uplatnění kupónu zvolte buď „Víkendovou rezervaci“ nebo „Vícedenní rezervaci“ a zvolte týdenní turnus.  Systém vám nabídne modely elektrokol, které jsou pro vámi zvolené období k rezervaci.
  • Do poznámky rezervace napište „Slevomat“, slevu uplatníte sdělením kódu voucheru při osobní návštěvě půjčovny. Při zápůjčce je nutné složit vratnou kauci 2500 Kč (+ 2 os. doklady) na půjčku do 10 hodin a 10 000 Kč na půjčku na 4 a 7 dnů, a to buď před-autorizací na libovolné platební kartě, nebo v hotovosti.
  • Zápůjčka elektrokola je určena pro osoby, které jsou schopny běžné jízdy na jízdním kole. Elektrokolo není asistenční pomůckou. Zapůjčení elektrokola je umožněno osobám starším 18 let.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Půjčovna elektrokol Praha

Milady Horákové 108, Praha - Hradčany, Žlutá vila, 300 metrů od Metra Hradčanská. Vjezd/vchod k půjčovně: brána pod bannerem.

Dnes otevřeno 9:00–19:00
Před návštěvou Půjčovny VŽDY volejte tel: 775 564 466. Obsluha může být mimo objekt s klienty. Děkujeme.
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně. Ovšem vyrazte si na koni do města. V nabídce tedy zbývá nejkrásnější pohled č. 2 – ze sedla elektrokola.

Nečoudí. Nezavazí. Zaparkujete ho kdekoliv. A je cool. O čem je řeč? Přece o eletrokolech, která v posledních letech slaví nejenom v tuzemsku svůj boom. Půjčte si v ekolo.cz elektrické kolo do města, skládačku nebo nejpopulárnější trekingové či terénní elektrokolo (s malým příplatkem) určené na dlouhé výlety, které od teď nemusíte dojíždět na durch zpocení, a poznejte nový dopravní fenomén.

Půjčovna ekolo.cz se nachází v centru Prahy, 300 kroků od stanice metra Hradčanská, a nabízí veliký výběr z více než 50 elektrokol. Před půjčovnou je veliký prostor, kde si elektrokolo můžete vyzkoušet, obsluha jej upraví na vaši postavu a detailně vám vysvětlí jeho ovládání. Zdarma dostanete i zámek a nabíječku, můžete si doobjednat přilbu, dětskou sedačku nebo i brašny na delší trasu. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Termín výpůjčky si rezervujte online v systému půjčovny. Pro uplatnění kupónu zvolte buď „Víkendovou rezervaci“ nebo „Vícedenní rezervaci“ a zvolte týdenní turnus.  Systém vám nabídne modely elektrokol, které jsou pro vámi zvolené období k rezervaci.
  • Do poznámky rezervace napište „Slevomat“, slevu uplatníte sdělením kódu voucheru při osobní návštěvě půjčovny. Při zápůjčce je nutné složit vratnou kauci 2500 Kč (+ 2 os. doklady) na půjčku do 10 hodin a 10 000 Kč na půjčku na 4 a 7 dnů, a to buď před-autorizací na libovolné platební kartě, nebo v hotovosti.
  • Zápůjčka elektrokola je určena pro osoby, které jsou schopny běžné jízdy na jízdním kole. Elektrokolo není asistenční pomůckou. Zapůjčení elektrokola je umožněno osobám starším 18 let. 
Příplatky
  • příplatek za MTB elektrokolo: 200 Kč
Storno podmínky
  • Poskytovatel si vyhrazuje právo stornovat nebo přebookovat objednávku v případě aktuální nedostupnosti vhodných kol k zapůjčení, o čemž informuje zájemce minimálně 24 hodin předem. Majitel kupónu může stornovat rezervaci nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.