Zažijte kouzla a čáry na vlastní kůži: strašidelná únikovka až pro 4 bystré hlavy

6 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (2)

V ceně

Úniková hra Čarodějnice pro 1 až 2 hráče

  • Délka únikovky: 60 minut
  • Možnost projít celou hru s obsluhou 
  • Diplom pro účastníky 

Můžete využít do 28. 2. 2018 (platí pro všechny varianty)

  • Rezervace: Termín hry si zarezervujte online
  • Po příchodu na místo hry se obsluze prokážete kódem voucheru. 

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem. Pokud termín včas nezměníte, voucher propadá.

1 500 Kč 799 Kč
1 500 Kč 799 Kč
Ukončeno

V ceně

Úniková hra Čarodějnice pro 1 až 4 hráče

  • Délka únikovky: 60 minut
  • Možnost projít celou hru s obsluhou 
  • Diplom pro účastníky 

Můžete využít do 28. 2. 2018 (platí pro všechny varianty)

  • Rezervace: Termín hry si zarezervujte online
  • Po příchodu na místo hry se obsluze prokážete kódem voucheru. 

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 24 hodin předem. Pokud termín včas nezměníte, voucher propadá.

1 500 Kč 999 Kč
1 500 Kč 999 Kč
Ukončeno

„Baf! Grrr! Bubububububu!“ Nelekli jste se? Výborně. Tak to jste na tuhle strašidelnou únikovku připravení!

Popravdě, i pokud patříte k těm největším nebojsům na světě, při téhle únikovce od Escape Praha se nejspíš chvíli bát budete. V až 4členném týmu se vypravíte do doupěte staré čarodějnice, která je zároveň vynikající vědmou, kartářkou, vyvolávačkou duchů a mistryní lektvarů. Z jejího domu běhá mráz po zádech, a kdo si nedá pozor, toho tu stihne hrůzostrašná pohroma. 

Pokud chcete uniknout děsivému osudu, budete muset podat pomocnou ruku zoufalému ďáblovi, kterému jeho vyvolená neopětuje city.

Máte přesně 60 minut na to, abyste pro ďábla získali nápoj lásky a poslali mu ho až do pekel. Když se vám to podaří, získáte na oplátku klíč, kterým odemknete místnost a vítězoslavně prchnete pryč.

Po skončení hry je možné si s obsluhou celou hru projít a nechat si ukázat principy, na kterých hra funguje.

Jirka

Jednodušší hra, vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé, pěkně zpracované prostředí!

Jirka

Jednodušší hra, vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé, pěkně zpracované prostředí!

Olga

Uvedení do hry bylo super, ale to je tak všechno.

Escape Praha
Jankovcova 13, Praha - Holešovice, 17000

Escape Praha

Jankovcova 13, Praha - Holešovice

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování: 15Kč/h
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Escape Praha
Jankovcova 13, Praha - Holešovice, 17000
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o podniku

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku Escape Praha

Hodnocení podniku Escape Praha

4,0/5 (83 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marcela
17. 3. 2018
Iva

Prostředí

Nebylo to přehledné velmi špatně jsme se orientovali

17. 2. 2018
Kamila

Jedna z nejlepších únikovek, na kterých jsem byla :)

6. 2. 2018
Alenáč

milá obsluha, závěrečné „kouzlo“

nekreativní úkoly, málo hádanek, nic moc prostředí, „falešné“ nápovědy…moje 5. úniková hra, jednoznačně nejhorší

17. 1. 2018
Renata

Byla to naše první únikovka, takže nemáme srovnání. Zážitek dobrý, ale úplně nadšené jsme nebyly. Prostředí fajn, obsluha moc milá.

Když jsme chtěly poradit, trvalo 15 minut, než si nás někdo všimnul.

3. 1. 2018
Anonym

Neskutečně milá obsluha, skvělý zážitek, hra vás doopravdy vtáhne do děje a je důležité nebát se opravdu ničeho. Jako plus hodnotíme už samotný vstup do Escape Prague, skvělá navigace a naladění do hororové atmosféry hned od začátku. Jako skvělý bonus potom byla sleva na další escape game. Do Escape Prague jistě ještě někdy zavítáme! :)

Díky nefungujícímu mikrofonu, jsme propásli část nápovědy, ale slečna poté ochotně přišla až ke dveřím a vše zopakovala. :)

30. 12. 2017
Markéta

jediné, co zde mohu kladně ohodnotit je , že nám bylo umožněno jít na hru i po konci platnosti voucheru

Byla jsem již na několika desítkách únikovek v Praze a tahle byla bohužel jednoznačně nejhorší.
Hned první dojem byl špatný, přišla jsem a z personálu tam nikdo nebyl (protože asi nestíhali) a čekala tam ještě jedna skupinka na jinou hru. Za dalších 5 minut přišel zbytek naší skupinky, do té doby si mě nikdo moc nevšímal a nebylo si téměř ani kam sednout, protože na místech k sezení byly rozházené věci jiných lidí, jelikož v daném prostoru nejsou k dispozici žádné skříňky (ani malé na cenné věci), což mi v místosti, kde se najednou střídá několik skupin cizích lidí a ještě dost chaoticky, přijde jako zásadní nedostatek. Pak nám bylo řečeno, že skupina před námi ještě nedohrála, takže jsme tam další půl hodiny čekali, než ta skupina dohraje a jelikož tam nebyl jiný prostor, slyšeli jsme i jednu radu, tedy řešení úkolu (nebyli jsme ani upozorněni, že bychom si třeba měli zacpat uši, pokud to nechceme slyšet). Když jsme konečně přišli na řadu, očekávali jsme nějaký úvod, vtažení do děje či nějaký příběh, ale slečna nás akorát zavedla do místnosti, tam nám řekla, že čarodějnice si na hodinu odskočila a musíme se dostat pryč, než se vrátí, a že když budeme chtít nápovědu, máme zamávat na kameru. S těmito slovy otočila přesýpací hodiny, které odpočítávaly čas a odešla. Tento úvod – máte hodinu, tak si hrajte – mi přišel jako naprosto nedostatečný, takže atmosféra vůbec žádná, nehledě na to, že slečna nedala ani prostor případným dotazům. Hra samotná byla nedotažená, naprosto nevyužitý potenciál, nehledě na to, že řešení některých úkolů bylo postaveno na náhodě, jako například zvolení pořadí čísel na kódovém zámku-když jsme se ptali na nápovědu, jak to má být správně, bylo nám oznámeno, prostě zkoušejte různé pořadí čísel, jedno z nich je správné. Na únikové hře, kde má jít hlavně o logiku, mi tohle přišlo opravdu špatné a odfláknuté. Jednou se nám také stalo, že jsme před kamerou mávali několik minut, než jsme dostali nápovědu, což akorát značí o tom, že na recepci se nám pořádně nevěnovali, protože hrálo víc skupin najednou různé hry, což taky zkazí dojem, atmosféru a vůbec vůli ty úkoly dál řešit.
Závěrečné shrnutí: doporučovala bych tvůrcům, aby se nad touto hrou trochu zamysleli a lépe ji propracovali, protože ten potenciál tam je, dekorace místnosti byly hezké, ale za současné situace nemám vůbec chuť a ani bych nedoporučila někomu dalšímu se do této společnosti vracet, za mě vyhozené peníze.

18. 12. 2017
Anonym

NIC!

– Slečna ihned řekla ze moc se ji nechce mluvit anglicky tak představila všechno to moje přítelkyně (jsem cizinec a rozumím nějak 80/85% ale stejně objednali jsme anglicky verze.
- místnost špinavý a hodně malý
- jen magnet a zámky
- většina věci nemají absolutně žádný logiku
- 2 efekty kteří bych mohli pomáhat aby to bylo trosku zajímavý jsou jen na koukani. Nic neaktivujou nebo něco takového.
- není nic samotne mechanicky. Proste slečna kouká před kameru a když vidí ze dělali jsme co by mělo být, tak rozkliká efekt nebo tak
- scénář vypadá stejně jak moje 4-let synovec kreslí v škole.
- navštívili jsme už několik escape room a ten je rozhodne nejhorší z všech, proste tam NECHODTE!!!
- protože nebylo to vůbec logicky, nám trvalo více než všech escape room kteří jsme hráli. Proste nemohli jsme pochopit jak muže takhle fungovat. Navíc když to je jeden z nejdražší z Prahy!

28. 11. 2017
Zuzana

všechno bylo famózní všem doporučuji

27. 9. 2017
Kačí

super obsluha, hezky udělané :-) kopec srandy:-D

vše v pořádku.

17. 9. 2017
Kateřina

Opravdu se nám hra nelíbila. Chodíme na únikovky poměrně často a máme je rádi. Bylo tam dost špíny a ne té, která by do hry patřila.
Absolutně chybí jakýkoliv úvod do hry. Na náš dotaz nám slečna sdělila: čarodejnice vás sem zavřela, musíte vše rozluštit, abyste mohli udělat lektvar lásky, obletovat ho ďáblu a on vás pustí ven, … A zavřela.
Akorát hlavní skříň, kde už vlastně byl lektvar lásky vyroben, byla otevřená. V místnosti jsou i falešné nápovědy. Např. katalogové číslo (pravděpodobně z nějakého antíku) na zadní straně obrazu apd. Celkové provedení velmi špatné a odflinknuté.
Z nápověd jsme byli také nešťastní. Komunikace funguje tak, že musíte křičet za dveřmi a čekat, až se ozvou. Rozhodně nedoporučujeme.

17. 9. 2017
ivana

některé úkoly sice originální, ale!

šílená špína, ne ta, která patří do hry, bylo to fakt fuj. Personál nás uvedl do hry s tím, že nás uvidí ale neuslyší a když budeme chtít nápovědu, tak máme zamávat. Výsledek byl, že když jsme trochu déle hledali, tak nápovědy chodily bez našeho pokynutí, a to stále, až do konce a nešlo je zastavit i když už jsme potom zuřivě gestikulovali, ať nám dá pokoj. Po skončení hry nás slečna pochválila, jak máme krásný čas – o 20 minut před časovým limitem, takže jsme využili jen 2/3 času!! a chtěla psát diplom. Když jsme se jí snažili ptát, proč do nás cpala ty řešení, tak se jen usmívala bez jediné reakce. Takže tím dovršila naše znechucení, prostě nezájem, chtěla nás mít už pryč, prostě jí to nebaví, nebo nevím. Možná bych pochopila, kdyby sledovala čas a když by se jí zdálo, že už hru nestihneme dohrát, tak by přišlo upozornění, ať dáme najevo, jestli chceme pomoci nebo ne i za cenu, že hru nedohrajeme. To se nám nikde jinde nestalo a byl to promrhaný čas i peníze.

26. 8. 2017
Dagmar

Skvělá hra, chvílemi děsivá.

Ve spoustě nápisů na zdi se trochu ztrácely nápovědy.

9. 8. 2017
Lukáš

Naše první únikovka, byla super, mohu doporučit i pro začátečníky! Dobré tématické prostředí!

6. 8. 2017
Monika

Hezké kulisy

pán nám zapomněl dát 2 zámky, respektive jeden nedal vůbec a další nechal otevřený a když jsme se dostali ven, tak nás vyslíchal, jak jsme dostali ten a ten kód a úplně nám zkazil radost z celé hry, poté se sice omlouval s tím, že nám pošle slevu na další únikovku, ale dodnes nic nepřišlo

21. 7. 2017
Petra
19. 6. 2017
Libor

– Některé hádanky byly skutečně zajímavé a originální
- Pěkné a propracované rekvizity

– Příliš nám nesedla obsluha (přišlo mě, že obsluze chyběl ten správný zápal se kterým jsem se setkal na jiných únikových hrách, chvílemi mě přišlo, že ho spíše obtěžujeme nežli cokoliv jiného), takže jsme zkažení požitek ze hry měli ještě před tím než hra vůbec začala
- prostředí bylo špinavé, chápu že u tohoto typu únikových her by bylo sterilní prostředí na škodu, ale tohle bylo až moc (smrděla tam plíseň, na většinu rekvizit se štítil člověk sáhnout atd..)
- Není nejlepší nápad psát výsledky předešlých týmů na zeď, je to dost často matoucí

17. 6. 2017
Hormiruna

Všechno.

13. 6. 2017
Aneta
29. 5. 2017
Olga

Uvedení do hry bylo super, ale to je tak všechno.

29. 5. 2017