Vstup do Rodinného muzea hraček: panenky, autíčka i starožitné poklady Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
2 dospělí
Ukončeno
180 Kč
3 zákazníci

V ceně varianty:

2× vstupenka pro dospělé (osoby nad 15 let)

Prohlídka s výkladem trvá minimálně 60 minut, projdete celkem 9 místností.

Můžete využít do:

30. 9. 2017

Omezení:

Vzhledem k velikosti prostoru se jedné prohlídky může zúčastnit max. 5 dospělých osob.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Muzeum nemá pevnou otevírací dobu, prohlídku si proto domluvte alespoň den předem na tel. 702 038 017, zároveň nahlaste kód voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Rodinné muzeum hraček

Husova 1288, Nýřany

Dnes otevřeno 10:00–18:00

Neuměly mluvit ani si přes Wi-Fi objednat novou garderobu, ale stejně byly tyhle panenky prostě úžasné.

Vraťte se o pár desítek i stovek let zpátky a navštivte kouzelný svět starých, ale krásně a s láskou zrestaurovaných pokladů. V Rodinném muzeu hraček v Nýřanech mezi nimi možná objevíte i ty, se kterými jste si jako děti sami hráli.

Dospěláci zamáčknou nostalgickou slzu, ale líbit se tu bude i vašim ratolestem, v nabídce jsou proto vstupenky pro malé i velké. Podívejte se na video, které vám muzeum představí blíže, ale osobní návštěvu nenahradí.

V devíti místnostech uvidíte nejen panenky, ale také autíčka a vláčky, starožitné kočárky a pokojíčky, plyšové mazlíky a gumové příšerky pro nejmenší. Součástí muzea je i sbírka tzv. rebornových panenek, které jsou téměř k nerozeznání od opravdových miminek, pokojíček navržený designérem Jindřichem Halabalou a další rarity. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Muzeum nemá pevnou otevírací dobu, prohlídku si proto domluvte alespoň den předem na tel. 702 038 017, zároveň nahlaste kód voucheru.

Storno podmínky
  • Rezervovaný termín můžete změnit nejpozději 24 h předem.
  • Při pozdější změně nebo nevyužití termínu se voucher bere jako uplatněný a propadá.

Hodnocení podniku Rodinné muzeum hraček

Hodnocení podniku Rodinné muzeum hraček

3,7/5 (3 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 1
4 0
2 0
1 0
Jana

Paní ochotná a milá.

Muzeum v soukromém domě, procházeli jsme přes kuchyni, stísněné prostory.

Vyjádření partnera
Rodinné muzeum hraček Před 5 měsíci

Nechtěla jsem se vyjadřovat já k hodnocení návštěvníků z 29.9.2017,ale bohužel musím, protože sem nejde vložit jejich hodnocení muzea z naší kroniky, které nám napsali bezprostředně po návštěvě. Bylo by to asi objektivnější, myslím, že v devíti místnostech krásných hraček po jejich shlédnutí psát tady v komentáři, že jsem ochotná a milá, že procházeli přes kuchyň/muzeum má dva vchody/ umožňuji přejít do hlavní části muzea, abych to ulehčila lidem, už to dělat nebudu. Stísněné prostory, bohužel nemáme zámek a nikdo nemůže očekávat, že v rodinném muzeu v rodinném domě budou nějaké obrovské mega prostory. Ano, velké části místností jsou věnovány hračkám, ale je zde dost prostoru na průchod návštěvníků. Až to slevomat udělá tak, aby se sem dali vložit hodnocení návštěvníků třeba z kronik, tak to bude objektivnější. Jana.

2. 10. 2017
David

Možnost domluvit se na otevírací době

V popisu nabídky je uvedeno: „…ale také autíčka a vláčky, starožitné kočárky a pokojíčky, plyšové mazlíky a gumové příšerky pro nejmenší. Součástí muzea je i sbírka tzv. rebornových panenek, které jsou téměř k nerozeznání od opravdových miminek.“ Pravdou je, že „muzeum“ je spíše o panenkách a plyšácích, autíčka a mašinky jsou zde zastoupeny pouze několika kusy. Místnosti jsou „napěchovány“ a poskládání hraček je nepřehledné

Vyjádření partnera
Rodinné muzeum hraček Před 6 měsíci

je to reakce zatím jediných návštěvníků u nás v muzeu. Od samého začátku jsem cítila, že je to u nás nebaví. O nic se nezajímali, přijeli o hodně dříve, než bylo domluveno, tedy v době, kdy jsem měla předchozí prohlídku. Měli již část prohlédnutou za dozoru mého syna a když jsem se jich ptala, jestli jim mám udělat výklad, tak řekli, že ne, což už o něčem vypovídalo.
Pravdou je, že je exponátů v 9 místnostech hodně, proto také máme omezený počet návštěvníků, na jednu prohlídku. Pro nás je důležité, že máme od návštěvníků zcela jiné poznatky, máme plnou "zzážitkovou" kroniku krásných recenzí. Tito návštěvníci dle mého názoru si měly vybrat jiný druh zábavy, než je muzeum hraček. Autíčka a vláčky jsou zde zastoupeny, rovněž i lodě pro chlapce. I když pravdou je, že jich nejsou plné místnosti. Nejvíce do loňského roku chodily nejvíce ženy a dívky chodí ženy a dívky, takže jsme z tohoto poznání vycházeli. To se od letošního roku změnilo a chodí čím dál více mužů a chlapců, hlavně muži neskrývají své nadšení, takže jsme se rozhodli postupně odprodávat část panenek a expozice posílíme hračkami pro chlapce. K poskládání hraček - je to dost úsměvné, protože panenky se nedají napěchovat do úhledných tvarů vzhledem k jejich různorodosti a množství. Je zde však mnoho vitrin s hračkami, které mohou být ve skříňkách a jsou tam přehledně umístěni. Jsem však toho názoru, že na to ani mladí manželé vzhledem k jejich zájmu, nekoukali, navíc měli sebou malé děťátko, které je více zaměstnávalo, než prohlídka hraček.

24. 8. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.