Adventní Amsterdam, Festival světel a degustace holandských sýrů s průvodcem

121 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Destinace:
Amsterdam
Pořádá:
CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov
Více o cestovní kanceláři
1 osoba, 3 dny (0 nocí)

Termín

Pá 8. 12. – Ne 10. 12. 2017

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava
 • Degustace holandských sýrů
 • Průvodce CK
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - z ulice Na Florenci, Praha 1 - 18:30
 • Lovosice - Benzina - 19:15
 • Ústí nad Labem - stanice MHD Drogerie (Žižkova ulice, směr Drážďany) - 19:45

Omezení

Výlet se koná při obsazení minimálního počtu 40 osob.

Uplatněte voucher do 31. 10. 2017.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailuckjukej@email.cz – uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
 • Cestovní pojištění.
 • Zvířata nejsou povolena.
 • Vstupy do objektů (doporučené kapesné cca 40 €):
  • Plavba lodí s festivalovým příplatkem City light 21 €
  • Dům Anny Frankové 9 €/osoba
  • Státní muzeum 17,50 €
  • Muzeum Vincenta Van Gogha 17 €
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě maximálně 14 dní od nákupu zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.  Po podpisu smlouvy se storno řídí  VOP CK Jukej.
2 290 Kč 1 690 Kč
Ukončeno 2 290 Kč 1 690 Kč
Ukončeno

Naplánujte si adventní poznávací výlet do Holandska. CK Jukej vás sveze tam i zpět a její zkušený průvodce vám poví spoustu zajímavostí o všech místech, která navštívíte.

Těšte se na typické sýry i tradiční dřeváky.  A především na návštěvu Amsterdamu, kde se dle vlastní chuti můžete vydat za uměním, gastronomickými zážitky nebo třeba na procházku čtvrtí červených luceren.

1. den -odjezd v 18:30 hodin z Prahy. Noční přejezd do Holandska.

2. den – Návštěvu Holandska zahájíte návštěvou tradiční farmy, ve které budete pozváni na degustaci sýrů a ukázku výroby tradičních dřeváků, které do této země nerozlučně patří. Tyto výrobky je také možno zakoupit.

Dalším bodem programu bude Amsterdam, kde bude prohlídka centra s průvodcem a individuální volno do večerních hodin. Projdete se po historické části města, uvidíte Starý kostel, náměstí Dam, možná bude návštěva domu Anny Frankové, či brusírny diamantů. Milovníci umění budou moci navštívit Státní Muzeum se slavnou Rembrandtovou Noční hlídkou, či Muzeum Vincenta Van Gogha.  Procházka vánočně nasvíceným Amsterdam s adventními trhy je vskutku kouzelným zážitkem.

V době vaší návštěvy navíc bude ve městě probíhat každoroční Festival světel, kdy ulice a hlavně vodní kanály zdobí světelné instalace od světových umělců. Výhledy na festival instalace si budete moci nejlépe vychutnat při plavbě lodí po grachtech (mětských kanálech), kterou CK pro zájemce zorganizuje (cena cca 21 €/os.).

Toto hlavní město nabízí skvělou atmosféru pro večerní procházky, nákupy či návštěvu restaurace, nebo baru. Večer se mnozí také vydají na procházku slavnou čtvrtí červených luceren. V pozdních večerních hodinách odjezd do ČR.

3. den – okolo poledne příjezd do Prahy. 

Destinace:

Amsterdam

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK Jukej

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě
Jak uplatnit
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu ckjukej@email.cz – uveďte jméno, příjmení, telefonní kontakt  a e-mailovou adresu cestujících osob a kódy všech voucherů.
 • V případě nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Děti
 • Cena je jednotná pro děti i dospělé.
Příplatky
 • Cestovní pojištění.
 • Zvířata nejsou povolena.
 • Vstupy do objektů (doporučené kapesné cca 40 €):
  • Plavba lodí s festivalovým příplatkem City light 21 €
  • Dům Anny Frankové 9 €/osoba
  • Státní muzeum 17,50 €
  • Muzeum Vincenta Van Gogha 17 €
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu v zákonné lhůtě maximálně 14 dní od nákupu zájezdu/pobytu a před uzavřením smlouvy s CK.  Po podpisu smlouvy se storno řídí  VOP CK Jukej.

Chybí vám nějaké další informace?

5 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Destinace:
Amsterdam
Pořádá
Pořádá:
CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CK Jukej

Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (2 560 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Místo pobytů

Dnes
Anonym

+ první část probíhala naprosto v pořádku, autobus měl možná až moc přestávek, klimatizace fungovala, organizace super

– druhá část bylo velké zklamání, delegátka sice Benátky zná jako svoje boty ale ten kdo tam v životě nebyl tak pro toho bylo těžké zorientovat se, at zije GPS
- lod měla zpoždění hodinu protože se v Benátkach někdo ztratil a delegátka se nám ani neobtěžovala něco říct takže jsme od půl 1 ráno čekali a ani nevěděli co se děje
-přestávky autobusu zpět- vyjížděli jsme cca v půl 3ráno první přestávka kolem pul 7 a další až kolem 12 hod?! Takže ten kdo v půl 7 spal měl smulu a musel čekat až do cca 12 s tím že jsme měli zpozdění a řidič nas chtěl nechat v Benešově že nemuze v jizdě pokracovat naštěstí nas nakonec odvezl
- ohnostroj = delegátka nám to popisovala jako něco velkolepého možná by bylo lepší to tak neprožívat a svoje názory tolik neventilovat aby pak klienti nebyly zklamaní, ohnostroj byl sice fajn , ale podle slov delegátky jsem si to představovala o dost lepší

Dnes
Silvia

Ostrov Burano bolo originálne a Benátky ako vždy jedinečné. Atmosféra a priestor týchto miest nezabudnuteľné a oddychovo-pohodové.

Dnes
Nicola

+Komunikace se zákaznickým centrem
+Čisté, teplé moře
+Benátky jako vzdy úchvatné

-neschopný průvodce, velmi amatérský výklad cestou, kdo byl v Benátkách poprvé, tak byl ztracen, naštěstí to nebyl náš případ
-tragický autobus, nahoře téměř nefungovala klimatizace, takže když jsme přišli z pláže do neskutečně přehřátého autobusu nikoho to nezajímalo a jelo se v tom vedru, kde bylo přes 40 stupňů
-nedodržování pauz během zpáteční cesty a omlouvání tohoto diskomfortu tím, že se chvátá, protože máme zpoždění, měli by dodržovat dohodu AETR, kde jsou jasně stanovené přestávky,
-doporučení řidičů místo pauzy na wc, používat wc v buse s 80 lidmi je víc než nechutné
-ztratil se jeden cestující v Benátkách a odjezd do ČR se konal bez něho
-kamarádka měla výstupní místo Tábor a průvodce po ní chtěl, aby vystoupila už v ČB a do Tábora jela vlakem/busem, že ji CK proplatí lístek a oni si zkrátí cestu, protože jsme měli velké zpoždění, to mi přijde neskutečně drzé.
-organizace, personální a vozové zajištění tragické

Dnes
Jirka

na výletě se ná libilo moře.

100 % se nelíbila organizace celého průběhu, v benátkach vám řeknou že se odplouva z mola č.2 a pak to hledáte a nakonec svepomocí si najdete že je to molo A3. a pak se divějí, že lidi se nedostavili a čeka se na další. Vrchol bylo, když průvodce z jiné skupiny začal navadět lidi aď nadavaji na ty opozdilce „at jim to dají sežrat“

Dnes
Eva

Milá kvalitní průvodkyně

Počasí nebylo ideální, ale to se nedá nic dělat

Dnes
Jana

Prostředí

Nepochopili jsme, proč jsme platili patnáct eur za vjezd do Benátek. Řidič zaparkoval mimo město a my jsme přitom museli ujít velký kus, abychom se dostali na okraj města. Průvodkyně zvolila nehorázné tempo, kdy starší účastníci výletu nestíhali. Často se mám ztrácela v davu a pokud jsme slyšeli výklad, šlo o nepodstatné věci.

Včera
Tomáš

Velmi doporučuji tento výlet. Organizace na jedničku, milá průvodkyně. Zajímavá byla zastávka ve „výrobně“ sýrů a dřeváků.

Nepohodlný autobus

13. 7. 2018
Tomáš

Nádherné město, opravdu stojí za navštívení. Je menší takže nenáročné i pro děti nebo starší osoby. Milá průvodkyně.

13. 7. 2018
Lucie

Místa krásné, dostatek času, personál naprosto v pořádku

málo času na Hallstatt

13. 7. 2018
Hana

Lokalita zájezdu a výběr památek.

Dopravce a postoj CK. Rozhodně budu podávat stížnost a řešit celou situaci dál.

11. 7. 2018
Martin

Vše výborně načasováno, milý personál ck

V zoo nebyly anglické popisky, vše pouze německy.

10. 7. 2018
Verunka

Celý zájezd byl velice dobře zorganizovaný. I přes drobné problémy vše vyšlo tak, jak mělo. Milá průvodkyně, která měla neuvěřitelné vědomosti ohledně všech míst, kde jsme se pohybovali. Dokázala poradit kam jít či nejít. Ohledně jízdy pánů řidičů nemám pocit, že by nás ohrožovali rychlou jízdou naopak velice oceňuji a obdivuji jejich řidičské umění i přes ťuknutí do stromu při couvání :-). Pokud by se pan řidič neomluvil, myslím si, že by si většina ani nevšimla, že jede rychleji. Pokud se na to podívám pozitivně, tak špatným zadáním trasy do navigace jsme se podívali do míst, kde jsme vůbec neměli být a stejně jsme vše stihli tak, jak bylo v plánu. :-) Ubytování bylo na přespání naprosto dostačující.

10. 7. 2018
Pavla

Komunikace se zakaznickym servicem CK byla bez problemu.

Pruvodkyne a ridici neprofesionalni. Ridici nedodrzuji pravidla silnicniho provozu: jizda na cervenou, prekracovani rychlostnich limitu a pouzivani mobilu ke psani SMS behem jizdy, kdyz vezou 80 lidi. Ridici velice arogantni a neprofesionalni.

9. 7. 2018
Eva

dobře zorganizovaný poznávací zájezd, bezvadná, ochotná a vstřícná průvodkyně, která se snažila vyhovět všem a měla opravdu úctyhodné znalosti o lokalitách , které jsme navštívili. Pochvala patří i řidičům autobusu, kteří nás dovezli domů v pořádku , i když cestovat s poschoďovým autobusem nebylo lehké v úzkých a krkolomných uličkách Francie. Smekám před jejich řidičským uměním. Děkujeme

9. 7. 2018
Jarmila

Kompetentní a milá mladá průvodkyně Katka se znalostí francouzštiny a s rozsáhlými místopisnými znalostmi, příjemným projevem a schopností řešit v klidu všechny kolizní situace. A nebylo jich málo.

Hodnotný program na trase byl deklasován nedostatečnou časovou dotací na prohlídky, což vede vlastně k mrhání finančními prostředky účastníků. Na vstupné např. za cca 10 EUR je dispozici čas sotva hodinu, přičemž expozice si dle doporučení pořadatele i běžné schopnosti vnímat žádá podstatně více času . Účastník pak právem hodnotí byl jsem tam, ale neviděl jsem všechno. Zjevně platí, že méně znamená více.
Každodenní pochybení řidičů agentury P&P Transport a Travel Agency s.r.o. – neznalost trasy, bezmezné spolehnutí se na nesprávně nastavenou navigaci , stálo skupinu ve dnech 4.-8.7.2018 několik hodin času jízdy navíc. Tím se zkrátil čas prohlídky , aby nemusel být krácen plánovaný program. Patrový autobus neprojede všude, bylo nutné hledat i dlouhé kilometry náhradní přístupové trasy, protože se autobus prostě na cestu „nevešel“, např. zákazy vjezdu od určité hmotnosti. Snaha dohánět ztracený čas vyústila ve velmi nebezpečný styl jízdy, který ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu i cestující v autobuse.

9. 7. 2018
Ivana Korandová

Pěkný program, bohužel náplň nebyla plně časově realizována díky neprofesionalitě řidičů.

Arogance řidičů, neochota, lenost-plné koše odpadků v busu, bloudění na trase, bourání do stromu při couvání busu, nebezpečná jízda s porušením dopravních pravidel.

9. 7. 2018
Anonym

organizace, v pohodě průvodkyně a žádné změny v avizovaném programu. To všechno za adekvátní cenu.

nemám co vytknout.

9. 7. 2018
Veronika

Všechno 😁 celý den byl fajn 🙂 odpočinkový výlet s celodenním koupáním a vlastním programem u moře a večer prohlídka Benátek s průvodcem/kyní😍

9. 7. 2018
Daniel

spokojenost

9. 7. 2018