Nabídku Luxusní portská vína Porto Cruz ze severu Portugalska mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Luxusní portská vína Porto Cruz ze severu Portugalska Pro velký zájem opakujeme

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Porto Escudeiro – 0,75 l
Ukončeno
199 Kč
187 zákazníků

V ceně varianty:

Portské víno Porto Escudeiro 

Pravé portské, vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. S certifikací Vino di porto garantia od „Instituto dos vinhos do duoro e porto“.

  • Objem: 0,75 l
  • Obsah alkoholu: 19 %

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Při převzetí zboží můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti. Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zboží.

Osobám mladším 18 let nebude zboží vydáno, a to při osobním odběru ani při zaslání a předání spediční firmou! 

Doručení:

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (1 prac. den)

DPD 1 až 3 ks lahví
150 Kč (3 prac. dny)

Místo osobního odběru:

Váš Svět nápojů

Nové Sady 601/37, Brno, Naproti výdejny Alza.cz

Dnes otevřeno 7:00–15:00
Zboží vyzvedávejte co nejdříve poté, co obdržíte kód uhrazené objednávky. Kód vezměte s sebou. Není třeba volat ani psát, zboží je již nachystané.

Doručuje obchod:

http://www.interdrinks.cz
www.interdrinks.cz
interdrinks@email.cz
+420 773 826 850

Portské víno – silné, sladké, zkrátka velmi dobré. Jestlipak víte, že portské víno není tak úplně víno? Při výrobě portského se do totiž do hry zapojuje vinná pálenka.

Porto Cruz je nejprodávanější značka portského na světě. Počátky její vinařské tradice se datují již do roku 1887. Kombinuje tradice a inovace a využívá bohatého know how, které se dědí z generace na generaci.

Základ naší nabídky tvoří víno Porto Escudeiro. Jedná se o skutečně pravé portské, s vynikajícím poměrem mezi cenou a kvalitou. Toto víno se pyšní i certifikací Vino di porto garantia od „Instituto dos vinhos do duoro e porto“.

S dnešní nabídkou ale můžete nově ochutnat i variantu Porto Cruz Pink, tedy jedno z prvních růžových portských vínPorto Cruz Pink je určeno ke konzumaci v teplejších měsících roku. Lze jej na rozdíl od ostatních variant podávat i chlazené nebo s ledem. Porto Cruz Pink je vhodné i do různých letních koktejlů. 

Pokud chcete potěšit milovníky portského vína, pak je nejlepší volbou varianta Porto Cruz Vintage 1989, které je zabaleno do krásné dřevěné kazety. Je to opravdu potěšení pro vaše chuťové pohárky, stejně tak i pro vaše oči. Milovníky vinných dárků ale určitě neurazí ani dárkové balení vína Porto Cruz 10y, ke kterému navíc dostanete i krásnou skleničku.

Jak zacházet s portským vínem

Červené portské by se mělo podávat při teplotě cca 18 °C. Bílé pak při teplotě nižší – cca 14 °C. Hodí se k sýrům, ořechům, olivám a k jakékoliv oslavě či významné příležitosti.

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Při převzetí zboží můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti. Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zaslaného zboží.

Osobám mladším 18 let nebude zboží vydáno, a to při osobním odběru ani při zaslání a předání spediční firmou! 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Váš svět nápojů, Nove sady 3760200 Brno

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Anna

Suprové jednání rychlost kvalita cena vše na jedničku velká chvála obchodu i slevomatu

19. 4. 2017
Mariana

My už toto portské známe, tak jsme šli na jistotu -je stále stejně vynikající! Zrovna nám docházelo, tak se akce na slevomatu výborně hodila.

20. 4. 2017
Karel

Před Vánoci jsme objednali variantu růžového vína a byli jsme tak spokojeni, že jsme se rozhodli vyzkoušet další variantu :) Vína jsou kvalitní, dodání je bleskové, jen tak dál!

21. 2. 2017
PLECITA

PORTO CRUZ TAWNY, koupila jsem jej jako dárek a mohu říci, že po otevření toho výborného vínka jsme byli mile překvapeni toto víno se musí ochutnat nejde to popsat musíte ho mít, škoda jen, že vté době jsem si toto vínko objednala pozdě nebot již měli vyprodané všechny druhy červené, bílé, růžové, ale až bude ze Slevomatu další nabídka hned ji využiji výborné Doporučuji!

NE spokojennost s dodáním velice rychlé dodání přesně naplánované na oslavu narozenin opět musím chválit SLEVOMAT vše mi zařídili i přes moji překážku, že nemám chytrý mobil, tak mi vše zařídili i bez chytrého mobilu děkuji za vše, co jsem si objednala přes SLEVOMAT, vždy s úspěchem na 100% splněno. Ještě jednou děkuji Vaše zákaznice Jana Plecitá Všem hezký den!

10. 3. 2017

Všechna hodnocení