Outdoorová únikovka Smlouva s peklem: město plné úkolů a šifer až pro 6 hráčů

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Pro 2 osoby
Ukončeno
699 Kč
25 zákazníků

V ceně varianty:

Outdoorová únikovka Smlouva s peklem

 • hra pro 2 osoby
 • délka trasy: 2,5 km
 • předpokládaný herní čas: 1 hodina
 • start je na Karlově náměstí 

Platí do:

29. 9. 2017

Omezení:

Je nutné mít internet v telefonu či tabletu.

Podmínky uplatnění:

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do 29. 9. 2017, kdy končí platnost voucheru, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Na vjezdu do Prahy by se v nejbližších dnech měly objevit cedule s nápisem „Pozor, tady straší pekelní psi!“ Nebo se stanete hrdiny a zvládnete je zahnat zpět do temnot, kam patří?

Ale pozor, s povelem „Utíkej zpátky k páníčkovi!“ na pekelné psy nechoďte. Potřebovat budete mnohem více rozumu, důvtipu a možná i trochu štěstí. Nápovědy, které vás dovedou k cíli, zašifrovali do outdoorové únikové hry borci z Prague Outdoor Escape Games, vaše mise nese název Smlouva s peklem a řešit ji můžete v až 6členném týmu.

A kde že se tihle „miláčkové“ vzali? Zanechal je tu doktor Faust, který se paktoval s ďáblem a psí démony si vymohl jako své strážce. Poté, co o páníčka přišli, toulají se městem, straší a páchají zlo. Stáhněte si do svého chytrého telefonu hru plnou šifer, hádanek a úkolů a vydejte se na Karlovo náměstí, kde vše začíná. Pokud chytnete správnou stopu, nachodíte asi 2,5 km.

A co když přijdou hromy blesky nebo jiný důvod pro přerušení hry? Žádný problém, mezi jednotlivými úkoly ji můžete „pauznout“ a dohrát třeba další den. A když se s týmem dostanete do pomyslné slepé uličky? Ani pak nemusíte házet flintu do žita, stačí si říct o nápovědu nebo přímo řešení úkolu (stát vás to bude jen pár trestných minut). Mrkněte,  jak to funguje.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Registrace do hry: Na webu Prague Outdoor Escape Games si zvolte přihlašovací údaje, zadejte kód voucheru a užijte si hru, kdykoliv se vám to bude hodit.
 • Hru si ve svém profilu musíte aktivovat do 29. 9. 2017, kdy končí platnost voucheru, poté už záleží jen na vás, kdy ji odehrajete.
 • Jeden voucher platí na jednu hru (poté, co ji dohrajete, již nelze spustit znovu).
 • Hra funguje na všech mobilních systémech a ve všech běžných webových prohlížečích. 
Děti

Některé úkoly (nebo minimálně procházku) si užijí i děti, ale některé historky jsou částečně "nepřístupné" (dospělý doprovod může samozřejmě selektovat, která slova či věty při čtení vynechá).