Získejte vysněnou postavu s online trenérem: Zlaté členství na 3 či 6 měsíců Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
3 měsíce
Ukončeno
349 Kč
52 zákazníků
už jen 48 ks

V ceně varianty:

zlaté členství ve službě FitCoach na 3 měsíce

  • odborné plány a skutečné výsledky
  • sestavení vlastního cvičebního plánu
  • sestavení vlastního stravovacího plánu na každý týden
  • online trenér po registraci k dispozici 24 hodin denně 

Platí do:

30. 4. 2017

Podmínky uplatnění:

Po zakoupení voucheru přejděte na web, kde provedete jednoduchou registraci. Do poznámky vepište kód voucheru. Následně vám vytvoří účet a váš fitness program může začít.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Ty internety dneska umí věcí. Nejen, že se přes ně můžete seznámit a nakoupit si suroviny na pečení vánočky, ale i osobního trenéra tu najdete!

Předplaťte si zlaté členství do služby FitCoach a cvičte v pohodlí domova s online trenérem, který vám naplánuje program na míru. Ušetříte za fitko a budete se těšit z databáze 600 animací cviků a z pestrého jídelníčku, který vám váš online trenér každý týden sestaví z běžně dostupných potravin. 

Nejdřív se rozhodněte, zda byste službu rádi využili na 3, nebo na 6 měsíců. A dál to bude brnkačka. Po registraci si určíte cíl a online trenér navrhne postup, pomocí kterého jej můžete dosáhnout. Chcete zhubnout, zesílit nebo vytvarovat postavu? S tímhle pomocníkem to jistě zvládnete. Služba výsledky vždy vyhodnotí a vy je budete moci sledovat v přehledných grafech. 

Trenér vám naplánuje cvičení na celý týden, cviky si přitom můžete měnit podle sebe a z databáze vybírat ty, které vám nejvíce vyhovují. U každého z nich navíc najdete užitečné tipy a rady pro správné provedení. Stejně tak vždy dostanete týdenní jídelníček,  který umožňuje volbu oblíbených potravin. 

Kalkulace ceny

Další informace

Po zakoupení voucheru přejděte na web, kde provedete jednoduchou registraci. Do poznámky vepište kód voucheru. Následně vám vytvoří účet a váš fitness program může začít.