Itálie pro mlsné jazýčky: 4chodové degustační menu pro dva gurmány Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • 2× grilované plátky vepřového bůčku servírované na rukolovém lůžku a přelité karamelovo-skořicovou redukcí, 80 gramů
  • 2× špagety all Amatriciana – špagety se slaninou guaciale, rajčátky san mansardo, česnekem, pecorinem a chilli papričkou, 250 gramů
  • 2× Biancostato Vacio alla griglia – grilovaný hovězí flank steak s glazovanou mrkvičkou v medu a pomerančích s pečenými brambůrkami grenaille, 180 gramů
  • 2× Cantucci con vin santo – toskánská mandlová sušenka podávaná s italským dezertním vínem

Platí do:

31. 12. 2016

Omezení:

Voucher můžete využít ve všední dny od 15:00, o víkendu kdykoli dle otevírací doby.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: Doporučena 12 hodin předem na tel. 326 210 557.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

La Speranza

tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav

Dnes otevřeno 11:00–22:00
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
U nás se nekouří
Letní zahrádka

Výzkumy italských vědců prokázaly, že člověku prospívá zamilovat se alespoň pětkrát za den. Ideálně čtyřikrát do jídla a jednou do gurmána či gurmánky z druhé strany stolu.

Z tohoto líbezného degustačního menu o 4 chodech budete celí paf. Vám a vaší drahé polovičce ho naservírují až pod nos v poctivé italské restauraci La Speranza, kterou najdete v centru Mladé Boleslavi, v přízemí obchodního domu Bondy.

Roli předkrmu sehrají grilované plátky delikatesního vepřového bůčku. Posléze se představí špagety se slaninou a rajčátky a grilovaný hovězí flank steak s glazovanou mrkvičkou v medu a pomerančích, který výborně doplňují brambůrky grenaille. Na závěr se těšte na tradiční toskánskou mandlovou sušenku, která se podává s italským dezertním vínečkem. 

Poznávání nových chutí si můžete zpestřit pravým italským vínkem z nápojového lístku, se kterým se vám zajisté bude hodovat ještě s větší chutí. A po dobrém jídle jen tak podrbejte o životě uvnitř či na zahrádce nebo doplňte už tak skvělé rande zážitkem na filmovém plátně. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: Doporučena 12 hodin předem na tel. 326 210 557.