Tip: Připravili jsme pro vás přehled o tom, jak zpracováváme osobní údaje. Odkaz na něj najdete vždy v uživatelském menu, nebo se podívejte zde.

Itálie pro mlsné jazýčky: 4chodové degustační menu pro dva gurmány

13 zákazníků
Poprvé u nás

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
La Speranza
tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav
Více o podniku
Varianty (1)

V ceně

  • 2× grilované plátky vepřového bůčku servírované na rukolovém lůžku a přelité karamelovo-skořicovou redukcí, 80 gramů
  • 2× špagety all Amatriciana – špagety se slaninou guaciale, rajčátky san mansardo, česnekem, pecorinem a chilli papričkou, 250 gramů
  • 2× Biancostato Vacio alla griglia – grilovaný hovězí flank steak s glazovanou mrkvičkou v medu a pomerančích s pečenými brambůrkami grenaille, 180 gramů
  • 2× Cantucci con vin santo – toskánská mandlová sušenka podávaná s italským dezertním vínem

Omezení

Voucher můžete využít ve všední dny od 15:00, o víkendu kdykoli dle otevírací doby.

Můžete využít do 31. 12. 2016

Rezervace: Doporučena 12 hodin předem na tel. 326 210 557. 

998 Kč 799 Kč
998 Kč 799 Kč
Ukončeno

Výzkumy italských vědců prokázaly, že člověku prospívá zamilovat se alespoň pětkrát za den. Ideálně čtyřikrát do jídla a jednou do gurmána či gurmánky z druhé strany stolu.

Z tohoto líbezného degustačního menu o 4 chodech budete celí paf. Vám a vaší drahé polovičce ho naservírují až pod nos v poctivé italské restauraci La Speranza, kterou najdete v centru Mladé Boleslavi, v přízemí obchodního domu Bondy.

Roli předkrmu sehrají grilované plátky delikatesního vepřového bůčku. Posléze se představí špagety se slaninou a rajčátky a grilovaný hovězí flank steak s glazovanou mrkvičkou v medu a pomerančích, který výborně doplňují brambůrky grenaille. Na závěr se těšte na tradiční toskánskou mandlovou sušenku, která se podává s italským dezertním vínečkem. 

Poznávání nových chutí si můžete zpestřit pravým italským vínkem z nápojového lístku, se kterým se vám zajisté bude hodovat ještě s větší chutí. A po dobrém jídle jen tak podrbejte o životě uvnitř či na zahrádce nebo doplňte už tak skvělé rande zážitkem na filmovém plátně. 

La Speranza
tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav

La Speranza

tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav

Dnes otevřeno 11:00–0:30
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
U nás se nekouří
Letní zahrádka
Jak uplatnit

Rezervace: Doporučena 12 hodin předem na tel. 326 210 557. 

Můžete využít do 31. 12. 2016

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
La Speranza
tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav
Více o podniku

Hodnocení podniku La Speranza

Hodnocení podniku La Speranza

3,3/5 (6 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Martina
22. 8. 2017
Michaela

Objednala jsem si pizzu s bramborem za 219Kč, myslím, že byla uvedena v jídelním lístku pod číslem 17 (podle účtenky: Pizza Della Casa la Speranza).
Když mi číšník pizzu přinesl, byla na ní nakrájená zkažená brambora – s černými tečkami pod slupkou. Zdůrazňuji, že se nejednalo o zbarvení pečením, jelikož bylo vidět, jak byla brambora krájená a černé tečky pasovaly na sebe jako když skládáte puzzle. (foto přikládám)
Číšníkovi jsem tento fakt oznámila a žádala o výměnu. Ten výzvu neakceptoval se slovy, že se jedná o zbarvení pečením. Požádala jsem tedy o zavolání jeho vedoucího. Po chvíli přišel jeho kolega, taktéž číšník. Poukázala jsem tedy opět na zkaženou bramboru. Číšník opět oponoval a po nepříjemné diskusi pochopil, že pizzu za 219Kč se zkaženou surovinou prostě jíst nebudu a požaduji přinést novou.
Nakonec jsem se nové pizzy dočkala s netečkovanou bramborou. Zdůraznila bych také, že nedošlo k žádnému zbarvení brambory při pečení!
 
Nejsem spokojená s tímto podnikem. Cenově se snaží o vyšší úroveň, avšak selhání kuchaře a stejně tak přístup číšníků je zcela neodpovídající! Rozporování viditelného faktu není na místě. Připomínám, že se mi ani neomluvili, natož aby nabídli třeba džbán vody jako omluvu.
 
Jako perlička nakonec, byl po mě při placení požadován voucher v papírové formě. Obratem jsem číšníkovi připomněla, že to v podmínkách uplatnění nemají uvedeno, tudíž mohu nadiktovat číslo voucheru popř.zaslat na email, ať si ho vytisknou sami. 
Tento podnik nedoporučuji.

17. 1. 2017
Petr

Přijemný zážitek, dobře složené menu vařené s invenci a zájmem.

23. 10. 2016
Tereza

Příjemná obsluha, pěkné prostředí

Jediné poradne jídlo z celého meny byl předkrm. Špagety jako první hlavní chod se nedaly jist, kucharovi nejspíše ujela ruka s chilli papričkami, i když miluji pikantní jídla, tohle bylo až příliš a na další chody jste v podstatě neměla uz chuť. Druhy hlavní chod Flank steak měl byt prepeceny medium – medium byl z jedné strany, na druhé byl propeceny a rozhodne si nemyslím, ze tento druh masa je vhodný do restaurace, protoze „maso rostlo v hube“ – bylo dost těžké ho uzvykat. Dezertem to vše zavrsilo, sušenky ze sacku macene v likérů.. nápad dobry, sušenky tvrdé, ocenila bych spíše neco více podobnému dezertu..
pokud se někdy vrátíme, tak snad jedině nám pizzu.

10. 10. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.